Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
3. dec 2009

marti kupujete novy kocik? ci ten prvy ste predali?

bocmanka
3. dec 2009

😵 aj tu vyšlo slniečko, my sme boli len tak napešo trošku von sa potúlať mestom, už začína výzdoba, tak sme sa trošku pokochali, potom pofotím...

a máme soplíky, celkom akútne jej tečú, dala som jej sterimar a fenistilové kvapky, tak uvidíme ako sa zobudí, o pol piatej je tá akadémia...

silvika a ako to dám na net, tie poupata, čím točíte tie videjká?...mobilom?

silvika
3. dec 2009

aj vacsinou fotakom nech to nema viacej ako minutu 20 a supnem to tam ale z videa sa daju dat vacsinou na FB muz toci aj mobilom ale toho zasa moc nepovesa potom interneeete

bocmanka
3. dec 2009

😵 no skúsim silvi, ešte som to nerobila...
teda foťákom...sama som zvedavá, doma zatĺkal ako partizán..teda syn o programe..

janka1874
autor
3. dec 2009

no vidíš boc aký partizán z neho bude počkaj ako to bude pokračovať keď bude starší 😀 😀 😀 😀

telinka
3. dec 2009

hehehehehe to je dobreeeeee ze poupata...na to som nacvicovala spartakiadu na strednej ktora sa potom nekonala 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
3. dec 2009

no vidíš telinka ale aspoň si si to nacvičila a máš spomienku 😀 😀 😀 😀
prečo sa nedá spať na povel ☹ ☹ ☹ teraz by som mala možnosť ale mne sa vôbec nechce som plná energie a potom o cca 2 hodiny tu budem spať po sediačky ☹

csikike
3. dec 2009

ahojtwe, dodatocne vsetko naj oslavencom 😉
mama je uz na tom trocha lepsie, ale este stale je v nemocnici, nevie sama chodit, ani sa postavit, dnes sa mal otec zastavit za lekarkou ohladom vysledkov, tak som zvedava co povedia...
u nas sa to celkom da, tomikovi sme ozdobili izbu, a kazde rano dostava darceky do vedierka a kazde rano dostane kocku cokoladky ked sa v noci nepocika... takze uz sme uuuuuuuuuuuuuuplne bez plienok, sa vytesujem...
a na vianoce asi mozeme kupovat novy fotak... dajte dake dobre typy, ale max., do 300€, teda ked to bude trocha viac a bude fakt dobryy, tak to nevadi...
a tiez by som si rada precitala co kupujete detom na vianoce, sme totiz bezradny, chceli sme mu kupit ten dreveny bike bez pedalov, ale vacsinou je od 3 rokov, pripadne auto na akumulator, ale tiez maju dojazdovy cas max 1,5 hodinu (to zatial vylucujem) bude to od viacerych, lebo uz mame tolko hraciek, ze to nemam kam davat 😔

bzuco
3. dec 2009

baby....to čo som dnes prežila, sa čudujem, že som neskolabovala 😖 😖

11,45 mi volá suseda od našich z paneláka, že kde sú rodičia - mamina u kaderníčky a ocino na služobke v BA....vraj sme vytopení, voda tečie od 7. poschodia úplne dole , hasiči pri dverách, že idú vyvaliť dvere 😖 ....tak som hodila na seba bundu a utekala k našim - ešte že bývajú hned oproti v bytovke
otvorila som dvere, všetko sa to vylialo na spoločnú chodbu, byt celý pod vodou, všade 4 cm vody, som nevedela, čo robiť.....a príčina - v kuchyni pod umyvadlom praskla flexi hadica a tá nás vytopila----ja ked som videla tú pohromu, som myslela, že ma odvezie sanitka....rýchlo som volala mamči, nech ide domov - no ale drmaj sa rýchlo z komjatnej - tak len michal utekal po ňu na aute, svokra letela k malému a ja so susedami a hasičmi sme ratovali čo sa dalo...vodu len lopatkami do kýbla naberať, lebo ich čerpadlo sa používale len pri hladine vody od 10 cm, takže dobrých 50 kýblov vody sme nazbierali, kým prišla mamina....tá už našťastie nevidela to najhoršie, ale aj tak.....nábytok, sedačky, spotrebiče...všetko mokré, steny nasiaknuté, koberce plávali.....katastrofa.....

janka1874
autor
3. dec 2009

csikike tak nech to nie je nič vážne
boooože bzuco mňa by určite porazilo ale asi nei hneď ale potom ako sa poznám keď by bolo všetko poratované tak potom by ma šľahlo o zem nezávidíme takú situáciu

u nás sa doteraz revalo a nikam sme nešli lebo Sendy má stále 37 tak sme slnečné počasie museli oželieť a sme doma malá je každú pól hoďku s plačom hore no mám dosť a to je večer ešte ďaleko
no idem ja so Sendy niečo robiť lebo tu všetko rozbije nová móda totiž všetkým trieskať aby vyrobila čo najväčší hluk

bzuco
3. dec 2009

jani...ja som bola úplne v šoku, som nebola schopná normálne komunikovať anis tými hasičmi 😒 ☹

janka1874
autor
3. dec 2009

bzuco ešte poškaj keď prejde total šok aby si ešte neplakala horší stav je po šoku ako v šoku

čo je s ajulou dlho tu nebola

bzuco
3. dec 2009

práve som volala s mamčou, tak celej stupačke pustia elektriku až zajtra, kým to všetko obschne....poteší 😖 😖

janka1874
autor
3. dec 2009

no fakt poteší

ja už nevládzem malá len plače a plače a už začína aj Sendy na porazenie už je aj mne do revu a to som na ne sama ešte aspoň do 18-tej pomooooc ☹

lenka85
3. dec 2009

jani brusko?

anina1
3. dec 2009

ahojte, dnes nestíham, ale ďakujem telinka za čapicu a šálik, je krásna no ako ináč 😵
si šikulienka 🙂 😉

janka1874
autor
3. dec 2009

lenká áno konečne zaspala a Sendy tróni na nočníku 😀 😀 😀 😀 konečne kľud

lenka85
3. dec 2009

skusila si rektalnu tycinku?

janka1874
autor
3. dec 2009

dnes ešte nie ale teraz konečne zaspala a taká šleha do plienky že to bude vyzerať potom len mi je ľúto ju budiť od 15-tej sme bojovali chúďatko moje zatiaľ som jej len masírvala bruško s pupíkom dala espumisan a čajík trošku no uvidíme

lenka85
3. dec 2009

nebud ju.. ked jej to zacne vadit sa zobudi sama

aadula
3. dec 2009

ahojte, ja mám dnes blbý deň...a vlastne sa už nepamätám, kedy som mala deň v pohode.... nemám chuť niekedy ani žiť...všetko ma štve...nič ma nebaví...neviem kedy to prejde 😒

bzučko, tak to poteší tiež takáto kalamita..sa pamätám u našich raz susedom nad nami praskom radiator a všetka teplá voda tiekla dole..normálne pršalo u nás..nábytok sa celý zošúpal...steny tiekli...tak si to viem predstaviť

janka1874
autor
3. dec 2009

čo sa tu deje že tu má v poslednej dobe každý blbý deň

simka9122008
3. dec 2009

Ahojte, tak mi dnes máme deň otvorených dverí, ráno tu bola kamoška s malým a poobede druhá s malým, doniesla mi pre malú nejaké vecičky, tak sa teším
U malého v škole je plno detí chorých každý deň pribudne nejaké dieťa s horúčkou, tak sa dosť obávam, aby sa malý neochorel, dúfam že nás to obíde 😝

aadula
3. dec 2009

ach simi ani nehovor o chorobách...kým bol samino doma, tak v jasliach ledva chýbali deti a tento týžden kopec detí ochorelo..to aby som sa zas bála, či aj jeho niečo nechmatne...len dúfam, že je teraz kade čím nadopovaný a bude dobre 🙂

centik
3. dec 2009

ahojte,
bzuco téééda to musel byt šok 😖

pridala som nejake fotky na fb

aadul a co sa stalo?

ajula25
3. dec 2009

ahojte
nestíham chodiť kukučkovať.
Oslávencom dodatočne všetko najlepšie, včera Bibke, predvčerom Rominke a zajtra tuším Leo bude mať 2 rôčky....

Ja som umývala okná všetky. Každý deň jedno, tak poobede nestíham a večer už tiež nie. Taks om dlhšie nebola. Ale žijeme všetci... 😀
Aadul ja mám tiež také obdobie. Všetko mi vadí a hlavne moja polovička ma vytáča. To mu vadí tamto je zlé....ale asi aj ja som vadná 😒 čo už. Prejde to.
Naši majú zajtra v škole Mikuláša. Len dve hodiny sa učia. Tak som zvedavá aké dojmy budú.

Bzucko no teda to muselo byť hrozné. Mňa by šľahlo. Tiež by som asi nevedele čia som....

bzuco
3. dec 2009

ajulka ahoj
aj Barborka majú mikuláša a prvé 2 hodiny divadielko,takže totál veget 😉
som si chcela už dávno ísť ľahnúť...po dnešnom dni som totál vyčerpaná....ale stále to mám pred očami, ako som sa po celom byte brodila ako v bazéne 😢 a fakt som nevedela, čo skôr.....taký stav zúfalstva som teda ešte nezažila 😢

janka1874
autor
4. dec 2009

Dobré ránko (teda ak sa to dá tak nazvať)
som dolámaná a nevyspadá ako už dávno nie táto noc bola príšerná slečinka vstala okolo 21-vej maximálne vyspatá tak som ju dala do poriadku papať a hold začala zábava jej sa teda spať vôbec nechcelo tak do 23-tej len kukočkovala no a potom keď raz začala revať tak neprestala do 3.30 tak som spala asi 4 hodiny lebo už je hore Sendy všetko na bolí lebo nakoniec som skončila vonku v obývačke na gauči lebo milostivá sa rozhodla že sa jej v našej posteli nepáči a keď aj zadriemala a chcela som ju prenieť do postele že hurá spíme tak prd hneď bola hore jej sa asi na gauči páči no mne teda vôbec ani netuším ako budem dnes fungovať

anina1
4. dec 2009

dobré ráno
tak najskôr Leuškovi/glor/, Martinkovi/tiny/ a Palinkovi/veja/ všetúčko najlepšie k 2 rôčkom, ak som a iekoho zabudla , tak sa ospravedlňujem
a Barborke bzučovej k meninkám 😵

jani ty máš kočík asi dole, keď nemáte výťah, že, lebo ja som dlho uspávala v kočíku, čo nechcela spávať 😒
no máš to tuším pravý opak sendy
bzučo ako si spala po včerajšku?to je na zaplakanie, keď to poničí kopu vecí 😒

janka1874
autor
4. dec 2009

anina ty a na niekoho zabudnúť ešte že ťa máme ja to totiž teraz nestíham sledovať
všetkúčko najlepšie oslávencom k 2 rôčkom 🙂

anina áno kočík je dole kde by som ešte aj toto vláčila na 5 posch. 😀 😀 😀 veru máš pravdu totálny opak Sendy je Vikina no a nie je to sranda zvyknúť si že jedno dieťa je zlatučké a toto je úplný čert ale pri tých nervoch čo som mala počas tehotenstva sa ani moc nemôžem čudovať akurát že takto nebudem vádať fungovať mne 4 hodiny spánku teda nestačia a to že slečinka si ešte spí je síce fajn ale už dávno mala jesť