Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
11. jún 2009

to ešte len na stretku uvidíte aká je Sendy pohoďáčka Simka pri nej včera nabehala 100 jarných kilometrov kým sa Sendy ledva pohla 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
11. jún 2009

síce keď tam bude toľko detí no ani netuším ako sa bude správať

csikike
11. jún 2009

kocky, ja som este ani balit nezacala, len si pisem zoznam co nemam zabudnut... hlavne aby som ten zoznam nestratila 😀
ale kupili sme off a beriem aj opalovaci, takze pocasie bude suprove
drahy este opravuje auto, tak snad sa mu ho podari dat do pojazdneho stavu 😕

aadula
11. jún 2009

ahojte Oraváčky 😀 😉 cestovateľky ..my sme boli doobeda v materskom centre, celkom sa tam Samkovi páčilo..a mne sa páčilo hlavne, že je tam brána a nemusela za ním toľko behať ako u nás na sídlisku 😀

luculka
11. jún 2009

ja ani nemám chut pokracovat v baleni,,,,,malá nez zaspala chrcala,,huhmala,,,,asi to vzdám,,,a nebude naivne verit ze sa to do zajtra zlepsí,,,, 😔 😔

A este je aj totál umrncaná vsetko jej vadí teraz,,stále place,,,tak by cesta aj vsetko asi boli onicom,,,ach jaj 😢

zrzulka
11. jún 2009

Csiki pokial nedopadnete tak jak my minule tak je fajn.- my sme minule zabudli krabicu s najdolezitejsimi vecami v pezinku🙂)) este ze mam akcneho muza a do vecera bola krabica na mieste🙂
Co sa tyka soplov tak zo zubov podla mna nejde nakaza. Mala tiez chrchle ked jej idu zuby a zatial sa nikto od nej nenakazil.Inak nam tiez ide zub. dalsia stolicka. Konecne lebo je chudatko z toho taka nervozna. vsetko jej vadi. chudatko nase male...
Aku sol mu striekas do nosteka?ja som co sa tyka liekov uplny lajdak. ja nedavam ani geliky na zubky asi by som mala
davate este niekto vigantol?

zrzulka
11. jún 2009

jani aj aj som zvedava na malu ako sa bude spravat. ona si velmi deti ani nevsima, skor oteckov bude🙂)) Ked chodime na cvicenie s detmi tak neustale hypnotizuje nasu cvicitelku. neustale je jej v patach. tak som zvedava ktora z vas padne za obet🙂

alinka76
11. jún 2009

ahojte, ja som došla tiež z mesta, z nákupov. kúpila som si tenisky, badminton pre dievku, dajaké žrádielko a keď malý vstane, idem to baliť. a malý bol strašne protivný v tescu, stále mraučal, zakydal sa paradajkou, nakoniec chcel sa voziť v autíčku, horor!

baby a myslíte, že keď máme rôzne odposluchy, že sa to bude miešať? 😒

môj inakšie povedal, že ak má byť na izbe a strážiť dieťa, že to nejde radšej. takže sa teší na žúrku 😀 musím to vymyslieť tak, aby bol aj vlk sýty, aj ovca celá.

baby, nevadí, že deti pôjdu soplavé, aj nášmu sa derú zuby, tak tiež nám nejaký sopel občas trčí. a po stretku mi je to jedno, ak aj nachladneme, len to prosííííííííííím nerušte ☹ ☹ ☹ ☹

zrzulka
11. jún 2009

Inak som kupila dnes detsky repelent od Chicca. neviem ci poznate tak posielam link. Je na prirodnej baze. Gel alebo sprej
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_ostatne-potreby...

alinka76
11. jún 2009

hehe, toto mi prišlo, že aby som si urobila náladu:

Vypočula som si jednu radu, ktorú som našla v jednom časopise a
konečne som našla pokoj na duši.
Stálo v ňom:
"Spôsob ako dosiahnuť vnútorný mier spočíva v tom, že dokončíte
úplne všetko, čo ste začali..."

Tak som sa doma poobzerala po všetkom, čo som začala a v polovičke
nechala.
A potom som dopila fľašu červeného, neskôr som dorazila Baileys,
Martini, vodku, rum, fernet, sáčok chipsov a čokoládu.
Nedokážete si ani predstaviť, ako mi je teraz fajn... 🙂

luculka
11. jún 2009

ali myslis ze je to zo zubov?? trcia jej spice ocákov,,,, 😒

luculka
11. jún 2009

ali 😀

zrzulka
11. jún 2009

Ali my nemame vysielacky. naco by nam boli v byte rozmerov 50m2🙂))) Muz necha malej zapnuty telefon v izbe, sebe nasadi "usko" a bude pocuvat tak co sa deje v izbe. to je cely nas tata. Ale myslim zeby sa nemali miesat.
Dnes som ho inak nahovarala nech zavola niekoho od nich nech spravia reportaz do novin. No neviem ci na poslednu chvilu niekoho zozenie. Taka pekna akcia....🙂

zrzulka
11. jún 2009

Ali ale vieme🙂)) ty si cislo🙂

alinka76
11. jún 2009

Luculka, určite, náš má skoro stále teraz také biele soplíky, už sa nad tým nepozastavujem ani. nám teraz stoličky prvé idú, furt cumel v ústach, pýta DUDU DUDU, ak mu ju vyberiem, proste horor! a nemáte aj hnačky, alebo také redšie v plienke? lebo aj to je s tým spojené.

luculka
11. jún 2009

hnacku nemáme,,,

alinka76
11. jún 2009

Zrzulka, nemysli si, to som nepísala o sebe, však ja som Baileys ani Martini v živote nepila 😀 nieto ho mať doma 😀

no my vysielačku máme, lebo keď sme na dvore, nech malého počujem, alebo aj na dvore keď spával, tak mi to bolo dobre si ho dnu zase počuť.

zrzulka
11. jún 2009

tusim deti spozname v tych najhosich casoch. lezenia zubov von. Aj mala je neskutocne podrazdena. ledva sme sa dotrepali busom domov. jacala na cely bus, kazdy sa po nas obzeral. stale sa chcela stavat a chytat opreradla aby videla na ludi....okusala vsetko co sa dalo🙂zavesy an oknach ledva prezili invaziu jej malych ruk🙂. uz som len cakala kedy nas sofer vykaze.... Ale uz spi. dufam ze bude aspon do 3🙂

aadula
11. jún 2009

nášmu Samkovi ide teraz tretia stolička..je hrozne uplakaný...a u nás je skôr z kakaním teraz problém..včera nekakal..tak dnes čakám a stále nič

alinka76
11. jún 2009

zrzulka, aj náš je strašne uvrešťaný a normálne falošne reve, to vidím na ňom, bez sĺz a zúri. hrá to na mňa 😀 😀 😀 a keď mu poviem, nech sa ide hanbiť do izby, tak si oči zakryje rukami a ide za roh sa schovať 😀 😀

zrzulka
11. jún 2009

Aha to bolo pokracovanie toho co si citala v casaku? ja ze o sebe pises....🙂 Ze uz hladas ten vnutorny mier svojskim sposobom🙂
baileys je super to musis urcite ochutnat. to mozem. Taky babsky alkohol.

A to je jasne v dome su vysielacky fajn. len ja tu v byte pocujem aj to ked sa mala otoci... teraz este aj chrape jak jej lezu zuby tak to uz duplom...

alinka76
11. jún 2009

aj nám vyšla tretia stolička teraz, ale my ešte spodné dvojky nemáme, nám celkovo divne tie zuby idú. a už sa tam derú ďalšie zuby, má to všetko spuchnuté.

dievčatá, nepotrebujete niektora ZODAC kvapky? mne ich dala doktorka a neviem načo, keď sú na alergie a my také nemáme nič. ináč, beriem leukoplasty, od teploty paralen, od hnačky dačo, od hrdla na cmúľanie a brufen. hádam to stačí, nie? no a ešte teplomer.

aadula
11. jún 2009

alinka aj nám tak divne išli zuby..hore mal dlho 4 dole 3 a po hádam 2 mesiacoch mu teraz za dva týždne vyšli štyri zuby...štvrtý dole - dolná dvojka ...a jedna stolička na ľavo dole..potom hore..a teraz sa zas deria na pravo horná stolička...ako huby po daždi sa mu rozbehli teraz

zrzulka
11. jún 2009

jej ali to je zlate🙂)) Aj u nas je to take jedovanie bez slz. dnes ju aj pani doktorka odhalila,ze to len na nas hra lebo samozrejme aj tam spravila cirkus. Dnes si ju uzil kazdy co sa nam priplietol do cesty, vsak mi ani neuverite ze inak to byva total kludne dieta🙂))

aadula
11. jún 2009

Samko mi tiež hrozne hmmmkaa a plače ..včetko si tak vydobíja...ale dnes výnimočne ako sme v tom centre boli, tak bol ticho, až to bolo čudné...pekne si tam chodil hore dole...chvíľku v piesku, potom sa poprechádzal..dokonca na šmýkalke bol...a to on mi veľmi nechcel doteraz chodiť...ale teraz mi nevie zaspať..už hodinu je v postieľke

alinka76
11. jún 2009

no ja som sa v pondelok v poradni na našom smiala, lebo tam bolo dievčatko o 3 mesiace mladšie a náš sa normálne pred ňou predvádzal. videla som to prvý raz, ako tam skákal, behal, vyslovene sa predvádzal 😎

zrzulka
11. jún 2009

ali a nejaku dezinfekciu na rany. Ja beriem 60% lieh. Od hnacky co davas. ja take nepoznam lebo ym mame skor opacny problem...
A dolnu dvojku mame len na jednej strane. Ale stolicky zo styri. Velmi to neviem poratat lebo Miska ma nepusti do ust . umyvanie zubov je u nas boj. vsak budete pocut ako vyvadza...

alinka76
11. jún 2009

aadula, môj v aute zaspával, kým sme došli z mesta, som ho budila kadejako, som videla v spätnom ako mu oči klipkali a nedokázal ich držať otvorené. ale prebral sa. a teraz zaspal raz-dva. on ak nespí tie 2 hodiny, je hrozne nervozny.

zrzulka, nejaký ajatín tam je, čo muž z autolekárničky vybral. ale ešte som to nepoužila ani raz. od hnačky mám pre nás dospelých iba, pre deti nemám nič. na to som doteraz len banány dávala a ryžovú kašu. ale teraz to neriešim, to má z tých zubov hnačky, ale také, že do vane iba s ním 😲

zrzulka
11. jún 2009

Ali laska kvitne v kazdom veku🙂))))
Co vam robia na poradni? my uz ani nechodime. Ale musime niekedy zbehnut na ockovanie. este stale nemame posledny prevenar a chcem sa opytata aj na to ockovanie v 15tich mesiacoch co malo byt. meskame uz 3 mesiace.

zrzulka
11. jún 2009

Fuuuuuuu tak to si uzijete. my hnacky nemavame nastastie.