Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
17. jún 2009

🙂 aadulka, uži si to stretko.....keď si si už neužila s nami
inak stretko zo zš...xixixi, si ani enviem predstaviť

ajula25
17. jún 2009

Boc raňajky pre deti tuším účtovali tak isto

ajula25
17. jún 2009

Mati ahoj.
Tak aspoň že ste deň strávili spolu, no nie? 😉

telinka
17. jún 2009

my sme ranajky nemali , vyuctovanie sedi 😉

bocmanka
17. jún 2009

😵
tak sa spýtam, či nám odrátali tú zálohu, čo som ti ajul posielala, riešil to manželík, teda platbu a tým, že sme šli dvomi autami, som sa ani nespýtala....

ajula25
17. jún 2009

Nám sedí tiež...a mali sme aj raňajky 😉

tinyleaf
17. jún 2009

caute maminy 🙂
Ja zase len tak na chvilu, Vy ste toho od vcera ale popisali 😎
Dnes som dala maleho na starost mame, takze som mala konecne cas si usit jednu zaclonu, potom som bola v poradni a doteraz som sadila kricky, co som si nakupila.
No a uz si dam len sprchu a sup do postele. Takze sa s Vami hned aj lucim na dnes

martinaj
17. jún 2009

ali aj ja chcem IP co si poslala do penzionu 😎 please 😀

huleni
17. jún 2009

jaj ja by som aj spala aj nic nerobila aj upratovala a proste viem co vsetko mam robit a sedim pred PC.O) strasne som leniva 😒

ajula25
17. jún 2009

huleni detto

huleni
17. jún 2009

ali ja si myslim ze si to mohla priamo sem napisat vsetky sme zvedave:o))

anina1
17. jún 2009

ináč na tom príjmovom doklade neni ani žiadne razítko, to som si až dnes všimla 😝

aadula
17. jún 2009

boc...ti poviem bude to riadna prdel 😀 😀 😀 😀 my sme boli perfiš kolektív a ako obvolávam a zháňam spolužiakov, tak sme momentálne riadna zmeska...od konateľa firmy..cez mamičku na MD ..po nezamestnaných 😀 😀 😀

aadula
17. jún 2009

my sme dnes toľko chodili a ja som nejak nabitá energiou a mm nie je doma 😀 😀 😀

ajula25
17. jún 2009

anina my nemáme ani doklad. Inak je to od nich dosť opovážlivé....však akždému je jasné o čo ide....ani doklad ani nič. Dokonca MM chcel platiť kartou a povedali mu,že to sa nedá, lebo bola predom záloha zaplatená! To čo už je za blbosť?

martinaj
17. jún 2009

ajul nam presne to iste..... chcela som platit kartov a ze sa neda, ze uz bola zaloha platena tak sa to da len na ten doklad..... akoby to niekomu islo rovno do vacku... 😠

huleni
17. jún 2009

no inak ked sa takto "nacisto" nabalili tak vas mohli fakt troska aj privitat a spravat sa inak..ale tak hlavne ze vam bolo spersky.)

csikike
17. jún 2009

ahojte kocky,
mm s snazi uspat toho nasho maleho diabla, ale akosi sa mu to nedari
mati a poriadne si obchytala tu malu? 😀
ja nemam nic na zajtra... ani na ranajky ani na obed, som chcela tie fajne langose urobit, ale zabudla som kupit drozdie, teda ani sa mi do obchodu nechcelo

ajula25
17. jún 2009

však mati aj išlo! to mi ver! čisté peniaze. ale keby sa d toho niekto obul, neviem neviem ako by to dopadlo. Aspoň nejakú fiktívnu faktúru nám mali dať. Však si to vedeli do predu pripraviť....zalepiť oči, nie takto 😲

aadula
17. jún 2009

csiki..tomík je ešte hore?? samino zaspáva teraz tiež neskôr ..ale po tej deviatej zalomil 😝

martinaj
17. jún 2009

tak tak ajul 😉
inak u nas zazraky sa deju..... uz druhu noc ako sme malu polozili do postielky a odisli, tak sama zaspala 😵 juchuuuu

bocmanka
17. jún 2009

😒 tak toto keď poviem manželíkovi, tak tam pošle rovno šoi-ku...
😀
a to nerátam ak sa do toho obuje glor s manželom..
ali prekopíruj to rovno sem...

ajula25
17. jún 2009

veru boc. hovorím, že sú riadne drzí...
ali fakt, šupni ten mail sem...

bocmanka
17. jún 2009

http://zilina.sme.sk/c/4894446/klacanci-z-celej...

kto chce prísť na "bačovský festival"..???????

aadula
17. jún 2009

boc...tento zraz Kľačancov bol vlani tu v Hronských Kľačanoch a odtiaľ je mm ...alebo predvlani? presne sa nepamätám..ale boli sme tam mrknúť 😀

aadula
17. jún 2009

😀 😀 😀 😀 ja som inak najskôr prečítala, že bačovský rezeň kto chce nech príde 😀 😀 😀

huleni
17. jún 2009

no aadula asi si hladna:o)))))

ajula25
17. jún 2009

na bačovský rezeň by si asi viac nalákala ľudí 😀

martinaj
17. jún 2009

ten som mala na orave 😀

huleni
17. jún 2009

no ja si myslim ze na ten rezen asiaj o pol noci:o)))