Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
18. jún 2009

no teraz budes poucena ze si treba skontrolovat ucet hned na mieste a uz sa ti to nestane 😉 to mas taku zivotnu skusenost za 6 € 😅

alinka76
18. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀

anina1
18. jún 2009

dobré ránko 😵 😵

alinka76
18. jún 2009

poraďte mi, mám vybraté karé, čo z neho spraviť? a nepovedzte mi šnicle 😀

bocmanka
18. jún 2009

😝 😝 😝
alinka, nám istá poisťovňa dlží už rok 250 eur...a to len preto, že zamestnali deb..., ktorý neodhlásil pôvodnú ročnú poistku na auto, ktorá bola písaná na muža a začali nám chodiť už skoro exekúcie, pritom sme ich klienti už x-rokov a máme tam asi 7 poistiek....teraz je tam už tretia riaditeľka a majú tam taký bordeel!!!!
že tam musí muž zase ísť, a odznova jej všetko dokladovať..čo to už mňa stálo nervov!...ruším tam k nejakému dátumu total všetko 😖

martinaj
18. jún 2009

baby mna slahne ☹ som polievala kvety a ulomila som na orchidei haluzku s 9timi pukmi.... 😢

centik
18. jún 2009

dobre rano,
este ze mam len dva kvety 😝 😀

silvika
18. jún 2009

baby hlasim sa dnes s upozornenim aj po tom co tu uz citam, ze si nacim treba dat pozor aj mne vselico padlo ako

centik
18. jún 2009

Silvi moc ti toho nerozumiem 😝

martinaj
18. jún 2009

ani ja 😀

telinka
18. jún 2009

asi ju niekto vyrusil a nestihla dopisat 😀

centik
18. jún 2009

podla mna stihla 😝 len nem rozumiet co

telinka
18. jún 2009

no keby dala aspon tri bodky tak to povazujem za ukoncene , ale takto nie 😉
silvi...ta de si....podaj vysvetlenie 😅

abetka
18. jún 2009

Ahojte. Jaj na den otcov, neviem cob bude, musim si spomenut ako sa posnazil MMna den matiek a podla toho sa zariadim 😀
Inak v MT je dnes krasne, idem ulozit maleho spat a poobede pojdeme zase von
pekny dnicek vam prajem 😉

aadula
18. jún 2009

silvika to asi myslela tak, že dnes si treba dávať pozor, že asi aj jej kade čo padlo 😀 a veru aj nám sa dnes darí 😅

anina1
18. jún 2009

no keby tam nebolo to ako tak to považujem za ukončené, možno to je na pokračovanie a silvika to dopíše 😉

csikike
18. jún 2009

tak nas ma tiez asfaltove vyrazky 😕 , furt len lieta a natiahne sa na asfalt, potom ma z toho hrce a monokle (to len pre vysvetlenie vyrazok)
mati a daj haluzku do vody, prezije 😉 teda, mala by
a sandalky su uz na poste, tak dnes som zhanala zase... a nikde nic
ale maju u nas super vypredaj na cocodrillo a ine znacky, tak tam este pojdem pozriet

silvika
18. jún 2009

jasneeee ahojte, teli rozumieeee, ona vie ako to v nasej domacnosti chodi. chalan dosiel postiskal, tak som aj ja jeho spotiskala a musela som od pc lebo sa casto jeduje ked ma za nim vidi ... skoro ako vasich manzelof. no rano vstanem a padla mi kasa, lyzica, maly tresol, nejaky bol taky ospaly tak reku som mu hned vydala varovanie aby robil vsetko pomaly a daval si pozor, ze je asi tazky stupen zataze na nase oragnizmy aspon v nasej domacnosti to tak pocitujeme. a ked som citala prispevky u niektorych tiez zatazovy stupen suhlasi a teli tusim uz aj od vecera ... 😉

silvika
18. jún 2009

a anina ma tiez pozna, ona je silno empaticka uhm.

martinaj
18. jún 2009

naozaj prezije? 🙂 ale orchidei nemaju radi moc vody..... ale dam 🙂 ty si profik 😀 dakujem

telinka
18. jún 2009

jaaaaj silvi ze by som svoju blbost zvalila na pocasie 😀 😀 😀

luculka
18. jún 2009

cafte tak nam sa pokazilo koleso na kociku,,, 😠 ,,,pondelok ho veziem do predajne,,,takze mesiac sme bez,,,ale kamoska mi pozica,,,takze pohoda,,,aj som rada ze sa to pokazilo teraz ,,na jesen nám koncí zaruka,,tak aspon vymenia podvozok,,,teda snad... 😖

silvika
18. jún 2009

csiki no u nas som este detske vypredaje nezazila, ale je fakt ze moc neschoppingujem, aaaj ked to do mna niekto aj povedal na stretku, tak aj napriek tomu nee, nenakupujem rada. a nas ma zasa skrabance, jednak natahuje macky a to dost necitlivo a aj je taky typ schovavajka tak lozi za kriky a tie ho potom preplieskaju a az vecer vo vani odsledujeme co kde schytal

luculka
18. jún 2009

tak kedy je ten den otcov,,,v nedelu??? ci vcera???? 🙄

anina1
18. jún 2009

silvi, tak sa vám darí dnes 😀
mne malá minule zhodila orchideu a zlomila jednu tú stopku a som veru nevedela čo s tým 😝

aadula
18. jún 2009

mne zvalil mm orchideu čo mám na parapete..a celá mi opadala..ale našťastie ešte jednu mám..tak sa môžem ešte chvíľku vytešovať..kým ju nezvalí 😀

csikike
18. jún 2009

mati, zapni si skype
a teoreticky by orchidea mala prezit ale skus kazdy puk smiknut dole a dat tak do vody... a zial s tymto prax nemam, len teoreticky by to malo fungovat, takze nie je zarucene, ze to rozdycha 😅

luculka
18. jún 2009

ali urob nejake zapecené,,,,nemás tie dobre napady od Magi nemás?

ja som si dnes dala pomlet plecko a urobim take hamburgre...som vcera kupila v Lidli zemle hamburgrove,,a asi aj fasirky urobim z toho

anina1
18. jún 2009

dneska som so pokecala vonku s bezdomovcom keď nakupoval v kontajneroch 😀

luculka
18. jún 2009

my mame radsej orgidee na bezpecnom mieste na oknách kde sa nase male tornádo nedostane,,,mamina ich má 10 😵