Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
19. máj 2009

idem do hajan. som unavená akási. tak brú noc. 😉

csikike
20. máj 2009

ahojte, tak uz som druhu noc nespala riadne, tak neviem ako to dnes bude vyzerat, a aj tomik je uz od 6.10 hore 🤐 , vcera sme mu premiestnili detsku podla tych zon a vodnych vírov, ale zatial som nebadala zmenu na spani... teda ano, na obed mi spal vcera ani nie hodinku 😠
dnes ma byt ukrutne teplo, fuj, to tiez nemusim, takze super zaciatok dna

alinka76
20. máj 2009

ahojte, aj my sme už hore, najedení, dlážka vytretá. Prvý deň a noc sme bez ocina, príde až v sobotu, je mi smutno, ale zase večer sa môžem venovať počítaču 😵

ako vám v týchto horúčkach jedia deti? mne strašne biedne ☹

janka1874
autor
20. máj 2009

Dobré ránko
až na druhej strane som vás hľadala no teda a to tu ešte nie je leto 😀 😀 😀 aj keď vonku síce už áno ale ešte stále to nie je to pravé dovolenkové obdobie 😀

silvika
20. máj 2009

ajula nam krasne pomohlo na zapchu ovsene vlocky, davam ho da kazdeho obeda co sa vari zo zaciatku som namacala a davala aj do kase. a niektore kase mu zrieduju stolicu. teraz vytlacit nema problem, ale neviem povedat uz po akom case sa mu ulavilo. nas maval normalne bobky tuhe zo zivocisnej rise by som to prirovnala ako kozie bobky. inac aj tusim nutrilon zvykol rychlejsie prebehnut cez neho. a v case tuhej stolice so nedavala ryzu a mrkvu. banan davam lebo ho nezapeka

aadula
20. máj 2009

ahojte, my sme hore od 5.30 😝 som už s paťkou doktorku obehla, po výmenný lístok sme boli

alinka, aj náš Samko posledné týždne zle papá, najradšej by len mliečko popíjal

aadula
20. máj 2009

zucha náš Samko sa tiež zvykne hádzať, nie o zem, ale prehýňa sa do zadu a kričíííííí a všetci okolo na mňa pozerajú čo mu robím.... 😝

alinka76
20. máj 2009

aadula, môj včera večer ani mlieko nechcel, ale zjedol 3x kyslú kapustovú polievku, dnes bude prdieť len taký rachot 😀 ešte tak jogurt zje, rožtek, ale poriadne jedlo ani náhodou ☹

aadula
20. máj 2009

alinka, no poriadny chlap 😉 náš drobec minulý týždeň tiež za veľký tanier gulášu spraskal 😀 a hlavne nech tam masko je 😀 , ale prílohy nechce...a fakt sú dni keď len mliečko ...a tyčinky :- 😝

alinka76
20. máj 2009

aadula, tí samkovia sú fakt rovnakí, môj tyčinky miluje, dal by za ne všetko 😎 jemu sa sladkosťou nezavďačíš

simka9122008
20. máj 2009

No na nás nemáte my sme hore už od 5 😝 , varím hrachovú polievku a tofu na zelenine

janka1874
autor
20. máj 2009

simka ako pripravuješ tofu hoď mi receptík

no a tyčinky sú u nás už viac menej zakázané lebo dokázala len na tom existovať tak som to čiastočne zatrhla všetko ale z mierou a tu už bola miera prekročená

aadula
20. máj 2009

alinka, to meno asi niečo má do seba 😀 on pred tým zjedol napr. brumíka, teraz už nechce odmieta..len slané chce

mm zobral teraz malého išli k svokre, ja som demonštratívne odmietla ísť... tiež si od malého potrebujem trošku oddíchnuť, nech sa postará, len to je to, že svokra nemá vzťah k malým deťom, tak si bude s ním musieť poradiť sám 🙂

janka1874
autor
20. máj 2009

neboj aadula zvádne to poznám to podľa seba drahý tiež keď ide k mame tak ja stresujem ale on si s malou dokáže super poradiť tak sa neobávam

aadula
20. máj 2009

jani, aj mm si vie s ním poradiť, len náš zvedavec malý vždy niečo nájde čo človek nečaká 😅

centik
20. máj 2009

ahojte,

Zrzul ja uz davam jest v podstate vsetko okrem udenin, a masa mi moc nezje takze nejak to nesledujem ci je dva krat do tyzdna alebo viac maso

Alinka a kde mas draheho?

aadula
20. máj 2009

centik ahoj 🙂

simka9122008
20. máj 2009

Jani ja si tofu pokrájam na malé kocky a na masle ich podusím, potom pridám mrazenú zeleninu, no a varím to pokiaľ to nie je mäkké a jedlé 😀 , a samozrejme trochu papriky a soli

centik
20. máj 2009

Adi 😉

silvika
20. máj 2009

ja zasa davam len hydinu a hovadzie od zacaitku, tak ako mne chuti...tvarim sa ze chuti aj jemu maso moc nemusi. tak nech ma teda ten protein zamiesany do vaary. bravcove nedavam bo ani mne nejde

aadula
20. máj 2009

my nemáme moc radi hovadzinu, tak ja dávam hlavne hydinu a bravčové trošken

janka1874
autor
20. máj 2009

ja už dávam všetko mäso a aj to asi len preto lebo Sendy moc mäso nemusí tak aspoň takto trošku zje keď vidí nás jesť

aadula
20. máj 2009

mne samko nechce papať také, že palacinky, buchty, šúlance ... má rád polievky, ale teraz má fakt obdobie málopapania

janka1874
autor
20. máj 2009

no aj Sendy mala doteraz rada polievky ale v poslednej dobe ich nejako nechce tiež to nechápem

aadula
20. máj 2009

neviem či to robia aj vaše deti, ale tento náš drobec vonku nájde najakú somarinu..pozerá na mňa, že akože..ako sa zatvárim...a šup s tým do úst...ide ma poraziť

janka1874
autor
20. máj 2009

tak my dnes budeme mať tieto cestoviny tak som sa práve rozhodla ale namiesto šunky dám kuracie prsíčko
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10104

simka9122008
20. máj 2009

baby kde ste všetky? 😲 😲 😲

abetka
20. máj 2009

ahojte. Aj nas ma rad strasne tycinky a velmi rad ma lentilky, ktore tu teraz vyjedam 😀
JA som urobila cestoviny s vajickom a tiez mi menej papa. 😒
Simka/ tie cestoviny vyzeraju super 😉

simka9122008
20. máj 2009

Abet, tie cestoviny robila Janka 😀

ajula25
20. máj 2009

ahojte.
ja tiež dávam takmer všetko čo my jeme. Najviac mu idú cestoviny. Mäsko spapá, ale musím mu to na úplne drobúčko pokrájať. Inak to vypľúva. včera mi navaril MM takže mi máme segedín a Lukymu urobil len perkelt. Ibaže príloha nijaká, tak bude s chlebom papať 😅 A na obed spraská polievku stále, vypije 180 ml mlieka, takže ak poobede aj nechce normálne jesť, tak mu dám len nejakú výživku a som spokojná. 😝