Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
6. júl 2009

cafte tak hlásim príchod domov,,,uces hodim neskor,,, 🙂

a nati sa pýta na nocník,,sice nie stále ale predsa,,a uz chodi aj bez plienky sem tam,,,tak idem pokupit nohavičky 😀

csikike
6. júl 2009

luc, nati gratulujeme, parada 😉
tomi je tiez cez den bez plienky ale nic nehlasi, len ked zastane na 5 sek., tak viem, ze ho musim dat na serbel, takze vacsinou prva varka ide hocikde a potom ostatne do serblikaň
baby, nemali ste niektora v tehu, ze ste nevedeli spavat? lebo ja uz som uplne odrovnana, predtym 3 tyzdne som nespala 1 ano a teraz opat uz vyse tyzdna nespim max. 2-3 hodiny, viete si predstavit ako asi vyzeram 😔

janka1874
autor
6. júl 2009

Ahojte
pozerám že dnes tu je nejako prázdno 😀
luculka super gratulujeme k úspechom pri odplienkovaní

janka1874
autor
6. júl 2009

csikike tak ja s tým problém zatiaľ fakt nemám (klop,klop,klop) skôr mám problém s tým že mám kŕče v nohách v noci na to sa zobudím ale potom pohoda spíme ďalej

abetka
6. júl 2009

ahojte
CSikike, s tym spanim som mala opacny problem, lebo ja ked som bola tehotna, tak by som len spala.Skus teple mlieko pred spanim, alebo nieco podobne.
Dnes sa maly zobudil o02.00 a vyspinkany, ked som povedala spat, tak krutil hlavou , ze nie 🙄
Tak som tiez svieza
Pekny den vsetkym 😉

csikike
6. júl 2009

jani, tak to ti tisko zavidim... ja uz som vazne ako troska, neviem ako prezivam dni, som taka unavena, ze ledva cakam kedy pojdem spat a ked lezim, tak spat neviem, len sa otacam 😠

glorita
6. júl 2009

pekne ranko... 😵
csiky ani ja som nespanok nemala,skor naopak,ja som vyspavala aj cez den..skus si lahnut napr.s tomikom cez obed,ak sa da... 😉

dala som fotecky z dovci na FB,lebo som leniva ich sem zmensovat 😀

janka1874
autor
6. júl 2009

csikike fakt to mlieko čo ti radila abetka by malo pomôcť aspoň sa tak hovorí

martinaj
6. júl 2009

ahojte 🙂
glor super fotky 😀 ta s tym nozom 😀 😀 😀 hlados jeden 😀 😀 😀
csiki myslim, ze pri verci som mala obdobia nespavosti...... ale teraz zatial nie, este je na to skoro.... teraz mam opak

alinka76
6. júl 2009

ahojte, tak my sme oddnes o jedného člena viac, mám synovca na týždeň, hádam bude dobre, lebo pred 2 rokmi to bolo dosť zlé, hlavne večer. ale zatiaľ to vyzerá, že je spokojný.

ja som včera myslela na Janku, že aké mená a mne sa ešte páčia Vivien, Vanessa, Viktória, alebo potom ešte Alžbetka (skratka Elisa od Elisabeth), keď ste už tak na tie anglické mená prešli 😵

janka1874
autor
6. júl 2009

no alinka zatiaľ to tak vyzerá že najskôr to bude Viktória alebo Michaela a neviem či som na anglické je by som hlavne chcela nech je to meno aj normálne v kalendári a hlavne nie meno ako z telenovely 🙂 🙂 🙂

csikike
6. júl 2009

no, mlieko pijem ale hlavne kvoli záhe, ale teple by som nevypila za nic na svete...
a dievcenskych mlien je vela peknych, teda ja som si nevedela vybrat: Lucia, Katka, Simonka, Lenka, mne sa skor pacia take klasicke mena, aj ked aj Lara je super, u nas v meste je Lara Stella a znie to celkom pekne...

janka1874
autor
6. júl 2009

csikike ja by som napr aj teraz spala a to by celkom bodlo niečo doma porobiť 🙂 🙂 🙂

bocmanka
6. júl 2009

🙂 🙂 🙂
čaute, tak my sme doma 2ks detí, romy spinká, s matejom sme hrali scrabble...ale sa už nudí.. 😝
to bude zase celý týždeň....čo mu mám vymyslieť?...uf!

janka1874
autor
6. júl 2009

neviem čo som si porobila s klávesnicou ale mám prehodené y a z píšem ako tatár teraz

centik
6. júl 2009

caute,
mne sa tiez paci meno Vivien, ale mm hned povedal ze to by mi isto neschvalil 😀

centik
6. júl 2009

a este sa mi paci Diana- Didi 😀

janka1874
autor
6. júl 2009

mne na tom mene hlavne vadí že nie je v kalendári

centik
6. júl 2009

nieje? aha, to som nevedela 😀 😀

janka1874
autor
6. júl 2009

no centik to nie je zlé
do kelu ako si mám otočiť tú klávesnicu naspäť to určite Sendy ráno niečo postláčala keď tu sedela s tatikom ona ja na také záhadné veci expert

aadula
6. júl 2009

ahojte, som malého akurát uložila spať a Paťka sa chystá na plaváreň, aspoň sa nebude nudiť doma, keby som nemala svoje dni 😝, tak by som šla aj ja s malým, no smola

jani, nepreťukla si si slovenskú klávesnicu za anglickú? pozri v dolnej lište či tam máš Sk alebo EN

alinka76
6. júl 2009

ja som deťom von napustila bazény a člapkali sa - asi 10 minút, Samka to viac zase bavilo z brehu, behal nahý po dvore, aj cikal len tak, ale ani len nepozrel, čo robí. takže to znamená, že si to ešte neuvedomuje ☹

janka1874
autor
6. júl 2009

aadula práveže tam mám akože SK tak potom fakt neviem čo my to tu porobili zas ale som z toho total popletená

aadula
6. júl 2009

alinka, náš Samino je taký istý...ciká a ani tam nepozrie..no čo...tak v niečo niekto aj posledný musí byť 🙂

centik
6. júl 2009

Jani tak skus kliknut na to Sk, ci tam nemas nahodu nastavene slovenske qverty ale na tu klavesnicku vedla sk klikni

janka1874
autor
6. júl 2009

no tak v tomto sme na tom o niečo lepšie Sendy keď ciká tak pozerá že čo robí ale nič viac 😀

no už som na to klikla a celkom mi to niekde zmizlo 😀 😀 😀 😀

silvika
6. júl 2009

ali nas to iste cez vikend behal na ostro a pustil cikanie a niiiist a to cupel, si to mohol vsimnut aaaa nist aj ked sme na to poukazali hoto nejako "nerozladilo"

janka1874
autor
6. júl 2009

jupíííííí podarilo sa mi to zmeniť
ďakujem centik

alinka76
6. júl 2009

nuž baby, budeme medzi poslednými, čo narobíme ☹ a možno im to jedného dňa samo prepne a uvedomia si to. ja som sa len bála, aby sa do bazéna nevykadil, ale našťastie nie.

janka1874
autor
6. júl 2009

alinka aj ja som si to myslela a neboj veľké pokroky nerobíme len slečne sa zapáčilo behať bez plienky ale výsledky nulové 😀