Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
24. aug 2009

tiny to je v pohode vôbec nemusí buntošiť v noci mne to robila Sendy bežne a nepomáhalo budenie lebo zaspala do 5 sekúnd na prsníku tak som to vzdala a potom keď vstala sama tak všetci susedia vedeli aká je hladná 😀 😀 😀 😀

zucha
24. aug 2009

tiny, ja som tiez bola na tej prvej prehliadke v ambulancii. Ono tie deti chodia nie cez navstevne hodiny, ale ked je na to vyhradeny cas a nie je tam nikto chory. A tiez som bola s nou sama. Muz,klasika v praci a Ana bola s niekym doma, ale uz neviem s kym. Asi s babkou, lebo mu je v praci stale 😅

csikike
24. aug 2009

baby, najdete to v NR lahko... najdete most cez rieku (smerom na univerzitu SPU) a pred mostom na svetelnej krizovatke odbocite do lava ak idete od tesca a ak idete od univerzity tak hned za svetelnou do prava, pokracujete rovno, aj cez kruhac az kym nepidete k futbalovemu stadionu, tam zaparkujete na velkom parkovisku a uz len idete tym smerom kde je zelen

glorita
24. aug 2009

tiny a vitaj domka 😵

csikike
24. aug 2009

teeda dufam, ze si dobre pamatam tu cestu 😀

glorita
24. aug 2009

csi,my sme tamboli fotit,ale nepamatam presne to,zeked budeme vchadzat z dialnice od Ba po kruhaci hned doprava?

janka1874
autor
24. aug 2009

no ja neviem ale mne normálne prišla pediatrička domov pri malej no neviem ako to bude teraz uvidíme aké bude počasie

luculka
24. aug 2009

cafte,,,,simi kráááásne fotky,,,

tiny vitajte doma,,, 🙂 🙂
no mne asi mala v sobotu na oslave prechladla,,,,,5x pocikala,,,, 😒 😒 bolo teplo,,tak boli otvorene dvere von,,,potom prsalo,,,ochladilo sa a samozrejme behali stale k dveram,,,este je aj bez plienky takze si sadne na zem,,,,dnes sa

tinyleaf
24. aug 2009

dakujem glor, lucul

mne k malemu tiez prisla pediatricka domov, dokonca raz sestricka a na druhy den aj doktorka. Teraz ale po prestahovani chodim k inej, vraj je sukromna, platili sme aj za vstupnu prehliadku, ked k nej prechadzal maly. Zajtra ma poradnu a dala mi aj cas, kedy mame prist, tak sa nebojim ze budem trcat dlho v cakarni, len to ze musim ist s tyzdnovym babom hned von medzi ludi. Ale aspon podporime imunitu 🙂

luculka
24. aug 2009

ja som vcera 1x videla sesterkinho 2 týzdnoveho drobca,,,Riska,,,,juuuuuj to vonave majinkate mimnko,,,,,asi sa dam nahovorit na druhe 😀 😀

silvika
24. aug 2009

nbo ja neviem s tou imunitou nasa dok hovorieva, ze dieta do takeho tretieho roku si nema posilovat skor budovat a ze malinke babo to zbytocne vysiluje ked musi bojovat este s nejakym bacilom ...

silvika
24. aug 2009

tiny a naco ju chce vlastne vazit sak prisla z porodnice a je prevazena nie?

tinyleaf
24. aug 2009

silvika, tak vidis, to ma nenapadlo 🙂 Asi chce mat vsetko zdokumentovane , lebo neveri, kym nepreveri 😀

huleni
24. aug 2009

ahojte, ja ked vas citam tak by som najradsej zajtra prisla za vami ale ja som taky antitalent ze by som sa isto niekde stratila:O/
no a nasa dokina prvykrat normalne prisla k nam predpisala co treba a az potom na poradnu...a este ste pisali o jedle..baby z toho mne stoja vlasy ..nikola nechce skoro nic..ovocie ziadne, maso nechce, zeleninu ziadnu, maximalne rano trsoka pudingu, predtym sunar, cez obed polievku vecer sunar a proste desne papa..ale je sikovna, pekne rozprava, rastie tak ma to sice stve ale neporiesim, proste toho asi nepotebuje tak vela.O) a najnovsie mi zoberie penazenku pyta sa ze kolko a ja ze neviem tak otvori zacne preratavat a potom ked jej to chcem zobrat tak normalne sputi ze nononono..akoze mamina nemozes.O)))

silvika
24. aug 2009

a uz si aj po poradni? ci pojdes iny den? no nasa si odpisala udaj z prepustacej spravy z porodnice nehovoriac o tom, ze bola u nas v domacnosti a potom sme boli az na tu dalsiu poradnu u nej a vtedy ju aj prevazovala, sak co sa maju babetka denne prevazovat ci kieho ?

silvika
24. aug 2009

huleni zlata nas zasa pojeda hlavne ovocie a zeleninu, rajciny, slivky, jablka, melon, hrusku a polievky na tom fici

abetka
24. aug 2009

a prave som vas vytiahla z 2 😀

bzuco
24. aug 2009

babky....nechcete pre dievky?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6487652

ja som ju kúpila malému - samo v inej farbe 😀 - a je super a perfektne sedí...odporúčam 😉

luculka
24. aug 2009

😕 😕 kde ste???

abetka
24. aug 2009

ja tu 😀

ajula25
24. aug 2009

ahojte
no mrzne to tu a vonku je horúco 😀

luci ako sa ti fotí so zrkadlovkou? sú krajšie zábery?

No jedenie: Lukáš je všežrút, ale najviac mu chutí keď MM príde z roboty a s ním...posledné dni ale nechce poobede jedávať. Neviem čo zasa sa deje, či nie ten posledný očák sa reže...no uvidíme. Inak je to šrotovník. 😀

bzuco
24. aug 2009

kočky, myslíte, že sú veľmi dievčenské?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5563742
potrebujem malému niečo na vonku, na behačku, nové máme baťovky - ale na odrážadlo, do piesku a tak na bežné ničenie nemáme, už ide jeseň, tak by sa využili
mám ich odskúšané, mala ich aj barborka a boli super

ajula25
24. aug 2009

bzuco podla mna do piesku sú fajn. farba je taká bielo - hnedá, takže aj aj. Podľa mňa sú aj pre chalana v pohode.

luculka
24. aug 2009

no ajul niekedy ano,,a niekedy by som radsej mala moj starý fotácik,,,, 😅 🙄 ,,ako napriklad v sobotu na oslave,,polovica rozmazane,,,,..alebo ruka noha nejasná rozmazana,,,no mam sa este co ucit,,,,

tak som moj skovala a fotila so svagrinej obyc digitálom,,,a na paradu fotky,,,, 🙄 😵

luculka
24. aug 2009

bzuco myslim ze v pohode 🙂
pridala som foto....http://mojich365.blogspot.com/

bzuco
24. aug 2009

díky moc...

ajula25
24. aug 2009

http://1.bp.blogspot.com/_sjDbeoE66CE/SpLu8ShPF...

luci tak táto fotka by mohla ísť aj na titulku. Úžasná je. Klobúk dolu. 😉

ajula25
24. aug 2009

Neboj Luci. to iba prax potrebuješ. S tvojím talentom....aj so zrkadlovkou sa naučíš a budeš sa tým živiť 😉

luculka
24. aug 2009

jeeeeej ajul dakujem,,,no uz som si zalozila galeriu,,kde si davame taketo foto,,co mam deti,,,, 😵

ajula25
24. aug 2009

galériu doma? na stene?