Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
27. aug 2009

no tak to teda hej, alexík sa postaví a usmieva, až kým sa mu nepovie, že stačí 😀 😀
perfektný bol 🙂

simka9122008
27. aug 2009

Tak mi sme už aj doma začalo pršať, tak sme sa museli skôr vrátiť, smola 😒
Jani super sedačka, krásna a Sendy sedí ako uliata

simka9122008
27. aug 2009

Tak teraz poobede sme skúšali byť bez plienky, no bohužial bez úspechu všetko skončilo na koberci a keď to zbadala na zemii, tak pustila hysterický plač, normálne sa akoby zľakla že čo to, tak som jej šupla naspäť plienku, nebudem ju zbytočne stresovať, asi na to ešte nedozrela, ale úspech je to že už dlhšie vydrží sedieť na nočníku no bez úspechu ☹

bzuco
27. aug 2009

ahojte
tak mám po...ale nie všetko ☹ ....2 som urobila a litiku som neuhrala...no hovadskejšie otázky som si vybrať ani nemohla - zvlásť z tej litiky....som mala 2 autorov...jeden ako tak - ale nič moc, ale tá druhá ženská - som ani nevedela kto to je, som ju mala spomenutú v 1 vete ☹ ☹ a tak som ju nepovažovala za nejakú extra dôležitú a oni to dajú ako samostatnú otázku 😠 ☹

janka1874
autor
27. aug 2009

bzuco nevadí aspoň niečo máš za sebou a urobené a aj tú litiku potom zvládneš ľavou zadnou

bzuco
27. aug 2009

jani...nebyť toho, že som tomu obetovala celé prázdniny a fakt sa učila.....deti aj MM na 2. koľaji..... tak mi je to jedno....

csikike
27. aug 2009

bzuco, neboj, najblizsie uz bude lepsie, aj tak gratulujem k tym 2 spravenym 😉

janka1874
autor
27. aug 2009

bzuco to už sa zmeniť nedá taký debilný je proste život obetuješ sa a aj tak je to k ničomu no čo už narobíme

csikike
27. aug 2009

baby, tak nas super den este neskoncil 😕 , maly si prave totalne rozbil usta, krv bola vsade, samozrejme drahy mi bol pre lieky, ktore mimochodom nemali 😢 , nastastie vyzera to tak, ze zubky drzia... ale aj tak, chuda moje male 😔

simka9122008
27. aug 2009

Bože Csikike čo sa stalo, malý je v poriadku 😲

zucha
27. aug 2009

ako sa mu to podarilo, csiki?

abetka
27. aug 2009

bzucko, to nastve cloveka, ale povedz si ked nejde o zivot ide o h..... Ja viem , ze ta to stve, no napriek usiliu to nevyslo, ale ved su tu dalsie terminy, tak pojdes na tie 😉
csikike/ ked sa dari, tak sa dari. Chod spat a zajtra bude dobre 😔

aadula
27. aug 2009

bzučko, to mi je ľúto, ale dve už máš a aj to je úspech..teraz kedy máš ďalší termín? určite budeš mať šťastnejšiu ruku...dnes bol asi fakt deň blbec

csiki, zlatko malé 😲

janka1874
autor
27. aug 2009

no csikike fakt máš dnes brutal deň nech už je koniec rýchlo všetci spať a zajtra bude lepšie 🙂

csikike
27. aug 2009

no, maly sa pekne vykakal do serblika, tak som ho nechala splachnut s tym, ze si zvykne sam vyliezt na zachod a teraz sa smykol a ustami padol na nadrzku ☹

simka9122008
27. aug 2009

ufff, Csikike, to musel byť desný pád, chudáčik Tomi

csikike
27. aug 2009

simi, ani nevrav, normalne si to vycitam, ze som ho tam pustila a pritom uz tam liezol nie raz 😔 , chudatko ma usta ako mozabijsky bubenik... to zas budem pocuvat na svadbe od svokry 🤐

bzuco
27. aug 2009

abetka..ako si vyberiem - január, máj, august

csikike
27. aug 2009

bzuco, daj si januar, este si budes dost pamatat... aj ked vianoce s knihami su o nicom

janka1874
autor
27. aug 2009

veru bude iný fešák na svadbe ale z toho si nič nerob Sendy sa dnes strepala vo vani a pritom nesprchovala sa prvý krát no čo už narobíme našťastie sa nič nestalo ale plačuuuuuuu bolo ako keby neviem čo sa stalo

simka9122008
27. aug 2009

Csikike, ty sa neobviňuj, mohlo sa to stať hocikomu a hocikedy, nevyčítaj si to, hlavné je že sa nič vážne nestalo, pády, boli a vždy budú, s tým deti rastú

csikike
27. aug 2009

ja viem, tomi ma bezne kazdy tyzden rozbite ustocka... len mi to je strasne luto, teraz sa pekne drzal uz asi tyzden 🤐
baby, ja mam zase pocit na kramy 😔

abetka
27. aug 2009

csikike- ty za to nemozes
Bzuco- no asi ten januar, aj ja si yslim, len veru su tam tie vianoce 😕

bzuco
27. aug 2009

ozaj...silvinkám všetko najlepšie 😉

aadula
27. aug 2009

csiki, vôbec neviň seba, to sú deti..ešte sa veľa krát buchne... ústočká sa zahoja veľmi rýchlo detičkám 🙂 to máš iste preto taký pocit, že si sa zľakla... teda myslím si to, pekne si sadni a vylož nožky 😉

bzučko, január je síce tiež ešte ďaleko...ale určite je to naj. termín

janka1874
autor
27. aug 2009

veru bzuco január bude asi najlepší ani nevieš ako a zbehne to a chystať sa len na jendnu skúšku bude určite ľahšie hlavne keď si sa už na to pripravovala neboj zvládneš to

aadula
27. aug 2009

bzučko .. 😀 vidím, že si sa išla odreagovať 😉

bzuco
27. aug 2009

no v tom januári to bude až koncom, možno začiatkom februára
nebyť toho poplatku za štátnice - zasa ho platiť, tak by to bolo lepšie

telinka
27. aug 2009

ahojte 🙂

silvinkam virtualne trasiem pravicou a posielam cmuk 🙂

saske...tazkej obcianke nech to stale super baletiiii 🙂

bzucovi....k uspesnemu zvladnutiu 2/3 statnic gratulujem 🙂