Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
30. aug 2009

Ahojte nie ja som teraz prišla no najprv som dočítavala 😀 😀 😀

no simi aspoň niekto má také pekné obdobie ja by som tiež niečo také potrebovala zažiť nech si pripomeniem aké to je keď sme sa stále jeden druhého potrebovali dotknúť a tak no neviem či ešte niečo také zažijem

ja sa práve idem pustiť do žehlenia mám tu celkom slušnp kopu a kedže cez týždeň už chcem začať chystať malinkaté vacičky tak potrebujem mať všetko popratané a tak 😀

simka9122008
30. aug 2009

Jani ja tomu tiež nechápem čo sa to snami deje, normálne mám stiahnutý žalúdok, vždy na seba myslíme, no presne ako na začiatku keď sme sa spoznali, ale je to krásne, tak si to vychutnávame aj na diaľku a potom si všetko na vianoce vynahradíme

bocmanka
30. aug 2009

😵 jeeeeeeej vy tu máte erotikuš nedeľu..
telinka si urobila už intímčo sobotu, to musela byť sranda bez elektriky...xixixi

bzuco
30. aug 2009

ahojte

aj my sme sami...+ 1 dieťa navyše 😝
MM išiel so svokrom na huby, tak som zvedavá, čo donesú 😅

abetka
30. aug 2009

tak aj u nas ticha domacnost a ani vlastne neviem preco. Jednoducho sme rano vstali a nebatili a tak je to doteraz 😕
simi- tak si to pekne uzi, len skoda, ze je tak daleko
Mozno by sme mali aj svojich poslat niekam do tramtarie, aby zistili co maju doma a co im chyba. Dufam, ze by to zistili 😀 😀

telinka
30. aug 2009

😀 abetka radsej ich nikam neposielajme , co ak nahodou najdu inu a budu si mysliet ze je lepsia???? 😕 😀 😀 😀

abetka
30. aug 2009

vsak neposleme, kde su ine. Ja by som niekde , taaaaak daleko, ale nie na dlho, aby moc netrpeli a samozrejme , aby sme netrpeli ani my 😀

janka1874
autor
30. aug 2009

no ja neviem, ale ja som za takú harpiu v rodine asi že pochybujem že by sa vrátil no na začiatku si každý myslí že tá druhá je lepšia

veru simi uži so to prajem Vám 😀

abetka
30. aug 2009

jani, jasne ze by sa vratil 🙂 . Ved bez nas su strateniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

bocmanka
30. aug 2009

neviem či sa to otvorí, ale môžte za nás hlasovať..

http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto...

a ešte

http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto...

díky
a môžte sa aj pridať s fotočkami...

abetka
30. aug 2009

zahlasovane 🙂

simka9122008
30. aug 2009

boc už som za vás zahlasovala, idem kúpať deti a potom čakám na telefón od drahého, normálne sa už neviem dočkať

csikike
30. aug 2009

aj od nas... prave sa chystame von

abetka
30. aug 2009

ja som to uz okupala, vlastne osprchovala.
simi- vydrzzzzzzzzzzzzzzz 😀
csikike- uz je lepsie???

ajula25
30. aug 2009

ahojte
boc zahlasované 😉
baby neposielajte nikam mužov, oni sú potvory. Zistia, že majú menej povinností bez nás a detí a už sa nevrátia. 😀

janka1874
autor
30. aug 2009

no ajula ja hovorím to isté tam zistí že čerstvo zaľúbená urobí všetko a aj on pre ňu vydrží mu to a čo potom tu je to predsa len už o niečom inom ak sa treba aj starať o rodinu a nie len o seba 😀

janka1874
autor
30. aug 2009

boc ja síce týmto kadejakým súťažiam nejako moc neverím ale idem zahlasovať 😀

simka9122008
30. aug 2009

baby nestrašte ma , dúfam že ten môj si nenájde inú, no teraz asi nie keď spolu prežívame druhé zamilovanie

aadula
30. aug 2009

ahojte, popíjam repíkový čaj a čakám kým sa moja dcéra dosprchuje 😝 , ona je tam celú večnosť 😀

boc, aj ja som sa pridala k hlasujúcim 😀 😉

tak u nás zamilovanie o tom sa nedá hovoriť 😀, ale my si spokojne žijeme s našimi krízami a nekrízami 😀 a tiež by som ho niekedy poslala kade ľahšie...len či by sa vrátil????? 😕 😀 😀 😀 😀náhodou nie...a môžem s starať sama

janka1874
autor
30. aug 2009

no ja by som také znovu zamilovanie aj celkom brala 😀 😀 😀 😀

aadula
30. aug 2009

jani aj ja..aspoň by som schudla.... tuším vtedy chudnem 😀 😉

abetka
30. aug 2009

tak my mame asi krizu ked sme manzelia 7 rok. Ja mam pocit, ze mi vsetko vadi. A priznavam chybu. V poslednaj dobe vyvolavam konflikty ja. 😠
Aj ja chcem zamilovanie 😀

aadula
30. aug 2009

preto sa mi darí chudnúť veľmi málo kedy 😀

abetka pôjdeš do práce a na krízy a konflikty nebude čas...budete si vzácnejší 😉

csikike
30. aug 2009

baby, my sa tiez pozname 7mi rok... ale doteraz sme sa nikdy nezavadili a dnes? 😢 , este stale sme si to nevydiskutovali, ale aspon uz je az obraz aj zvuk 😕

zucha
30. aug 2009

katka, to aku debatu si tu rozprudila 😅
Ja by som tiez brala nejake velke zamilovanie. Nemame sa zle, to je fakt, ale ten pocit, ked sa niekto na cloveka uplne tesi, ze ma zimomriavky, tak to teda nie je ☹

abetka
30. aug 2009

asi ano, len aby to nebolo este horsie. MM je zvyknuty na full servis, tak sa snad nejako zladime a dohodneme. Vobec nesuhlasi, aby som isla do prace, ale mne to pride zbytocne byt doma, ked je maly v sanatoriu a moze tam byt cely den

aadula
30. aug 2009

csiki to sa spraví 🙂 vy ste veľmi zlatí párik určite si to vyriešite 😵

abetka
30. aug 2009

jaj to chvenie v zaludku 😀 😀 . Kde su tie casy

aadula
30. aug 2009

abetka, podľa mňa robíš dobre a tm si zvykne, že nebude full 😉

simka9122008
30. aug 2009

No baby poviem vám úprimne že som sa fakt zamilovala, cítim to v bruchu, keď my má zavolať tak mám total stiahnutý žalúdok a pociťujem také šteklenie v ňom, vždy na neho myslím, nie som už taká nervózna na deti, a nemám ani chuť na jedlo, ja vždy keď som sa zamilovala som chudla o 106