Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
2. sep 2009

silvi, neviem, idem do porodnice, ale uvidime na com sa zajtra dohodneme ci budem mat zase CS alebo to skusime spontane...
ak sa bude dat tak by som radsej isla spontane a potom to necham na nahodu... a CS dohodnem urcite u nej 😵

csikike
2. sep 2009

baby, co mate chlapcov s mensimi labkami, tak mam v inzeratoch super topky

aadula
2. sep 2009

csiki, tak malej micuške všetko povysvetľuj, nech tam ešte vydrží chvíľočku 😉
som si mrkla tie topánočky...aké to je asi č. ? ked sa malý zobudí omeriam mu nôžku 🙂

silvika
2. sep 2009

csiki suu supeeer, my mame vlastne jedny a jedny take co cakaju a duuuufam, ze ich aj ponosi, to sa ti tak dari nakupovat hned male? my mame teraz 14 cm nozku

bzuco
2. sep 2009

ahojte

dakujem za všetky gratulácie na FB 😵

csiki...no škoda, že si sa neozvala skôr, by som ich hned brala, ale už som kúpila 😒

janka1874
autor
2. sep 2009

bzuco všetko naj naj naj k narodkám 😀

bzuco
2. sep 2009

jani...díky 🙂

posielam IP

simka9122008
2. sep 2009

Bzuco, tak gratulujem k tvojim dnešným narodeninkám, mi ideme poobede s mamou do mesta, ešte dokúpiť nejaké veci pre malého do školy, dali nám zase zoznam na ktorom pribudli nejaké nové pomôcky a idem si popozerať šaty do požičovne na maminu svadbu

janka1874
autor
2. sep 2009

simi neviem či sa oplatia šaty z požičovne nedávno som hovorila o tom s kamoškou vraj sa to už vôbec neoplatí skôr kúpiť tak neviem pokukaj

simka9122008
2. sep 2009

Mi máme jednu známu a už u nej mama bola tak sa s ňou dohodla, už si len ísť vybrať

bzuco
2. sep 2009

jani..presne - šaty z požičovní sú drahé..ale pokiaľ majú známu, tak to je iné

simi...dakujem 🙂

silvika
2. sep 2009

janka ja som si poziciavala aj vtedy ked som chcela nejay pekny kusok ale som tusila ze ho pouzijem len raz a nechcela som aby mi zasa cosi viselo v skrini ...

janka1874
autor
2. sep 2009

jaaaj tak u známej je to iná záležitosť

abetka
2. sep 2009

tak ahojte. NAsa prvacka v pohode, ale moc sa jej nezdala pani ucitelka, lebo je to starsia dama a ona chcela mladu, tak sme mali debatu. 😀 . Ale bolo to napor na nervy, penazenku, city a pod. Dufam, ze to zvladne. Ked sa obratim s mojimi pochybnostami na MM , tak on len povie, ze jej veri, len neviem ci je to vec dovery 😅

bocmanka
2. sep 2009

😒 tak máme tu do tretice maródika, mateja chytila horúčka teplota hneď ako sme šli zo školy, a teraz tu leží maródik môj..
dúfam, že je to už posledná kvapka, lebo je to nad moje nervy...

bocmanka
2. sep 2009

🙂 simka pekné fotočky, z peťka je zlatunký prváčik
aadula...ja som takto ronila slzy, ked som matejka nechala prvýkrát v sanatóriu, kde chodí aj abetkin malý, mal problémy s klenbou, tam s ním cvičili, ale ešte teraz mi zviera žalúdok, ako som to vtedy zle znášala...odlúčenie, takže ťa chápem....
a môj predškoláčik ronil slzy, že nejde do škôlky, tak som mu povedala, že ho dajú p.uč. nastúpiť s malými detičkami, čo prídeu prvýkrát do škôlky a budú sa tak smiať na ňom...že sa rozosmial aj on a bolo po plači..

simka9122008
2. sep 2009

Ahojte žienky, tak šaty sú vybraté, no musia ich trochu zúžiť, no vyzerám v nich báječne, tak sa tešíííííííííííím
Boc no to je neuveriteľné že sa vás tie choroby nevedia striasť, nezávidím a prajem skoré uzdravenie a veľa síl

abetka
2. sep 2009

aadula- to odlucenie som aj ja brala velmi tazko. Isla som s MM po meste a som revala a stretla ma suseda, tak sa spytala, ze co sa stalo, ked tak placem. Ale mna to strasne bolelo, ze som ho tam dala a sama som nebola o tom presvedcena, ze to je spravne a vlastne doteraz nie som, ale musime to zvladnut 😉
Boc- skore uzdravenie moja.

aadula
2. sep 2009

boc, veru je to ťažké...darmo materinské city a ešte asi chlapček a mladšie dieťa..to je ešte horšie...pri Paťke som bola mladá...inak som to brala 😝

abetka a koľko ti tam už chodí?

simi, kedy máte tú svadbu?

abetka
2. sep 2009

aadula, bol tam 4 dni po hodine a kedze mal sopliky , tak som ho koncom tyzdna nedalaa od zajta ide na 4 hodiny. 😢

aadula
2. sep 2009

abetka, tak budeme spolu prežívať 😉 my zajtra na dve hodinky ideme

zucha
2. sep 2009

katka, nieco mi uslo? Ty sa ides vydavat, ci ides niekomu inemu na svadbu?

abetka
2. sep 2009

aadul- veru sme spolubojovnice 😉

telinka
2. sep 2009

ahojte 🙂

hlasim ze aj moje skolacky sa uspesne zaradili do vyucovacieho procesu 😉 anuska si pochvaluje , ze ti ludia vyzeraju byt celkom fajn 😵

v nedelu mame hody...peta je unesena z kolotocov...dnes asi po 2,5 mesiacoch sa vonku pocikala , proste nemala cas na take prizemnosti ked obdivovala kolotoce 😅 😅 😅
jednu 90 rocnu babku co byva na nasej ulici dnes sama od seba pozdravila "dobry den"...no ta z nej bola hotovaaaa....to neni mozne ze take male decko tak umi pozdravit 😀 😀 😀

aadulka..veru mas to tazke , tak to by som aj ja oplakala veru keby som mala teraz petu dat do jasliciek 😔 ale super ze sa samkovi paci aspon to nebude take hrozne 😉

boc....no nemam slov zase ,este bocman ochorie a bude klud! 😒 inak dnes neviem preco peta spomenula romy...povedala mi ze "rominka place" 😕

aadula
2. sep 2009

telinka, aj sa už viezla na kolotoči ? tak ťa čaká vypekanie a vyváranie 🙂 a anuške prajem nech sa jej darí na gympli 😉

telinka
2. sep 2009

este sa neviezla , len dnes ich rozlozili ...su to take stare haraburdy este z cias mojho detstva ale jej to zjavne neprekaza 😀 a vypekat a vyvarat nebudem , my na hody nikam nechodime tak ani nikto k nam , takze pohoda , klidek 😉 len sa s nasimi a segrou navstivime , byvaju na vedlajsej ulici , to staci aj nejaky jeden fajnovejsi kolacik 😵

simka9122008
2. sep 2009

Idem na svadbu mame 3.10 ako svedok

telinka
2. sep 2009

jeeej som zabudla petka pochvali , aky elegan ...normalne maly zenich 😉

simka9122008
2. sep 2009

No Teli sa mu aj smiali že vyzerá ako čašník, no poviem vám že ani jeden chlapec nebol tak oblečený ako malý, ostatný boli oblečený ako v iné dni, okrem dievčat

zucha
2. sep 2009

jej Simi, to ti v dobrom zavidim. Taku nejaku svadbu by som aj ja rada absolvovala 😵