Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
5. sep 2009

musím aj ja Sendy odfotiť ako papá
no a k tým topánkam mne totiž nedalo pokoj že už dlho nosí jedno číslo či jej sú fakt dobré tak sme mali dnes šťastie a zmerali sme a drahý sa rehotal že má také pici nôžky ako ja no čo narobím ja hovorím že je to dobré nesťažujem sa 😀 😀 😀 😀 mne samej to vyhovuje len on si robí zo mňa srandu že ako viem chodiť aby som nespadla na tých malých nohách 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
6. sep 2009

Dobré ránko
tak dnes si Sendy povedala že naplno využijeme nedeľu alebo neviem čo si povedala ale už dávno nevstala o 6.00 ma skoro šľahlo pri pohľade na hodinky no čo už 🙂
peknú nedeľu všetkým
my máme obed navarený tak mám dnes vegetný deň

bzuco
6. sep 2009

ahojte

janka...malý tiež vstal o 6,00 🙄
a tiež máme navarené - ešte zo včera...aj dobre, aspoň si v kľude pochystám veci na poobedňajšiu oslavu 🙂

huleni
6. sep 2009

ahojte, tak niki papa tak ze sa snazi jednou lyzickou a ja jej nakladam druhou, ale ona toho vela nespapa:o(

bzuco
6. sep 2009

ajulka....presne s tými lyžičkami u nás rovnako 😀 😀 😀 ...a ked náhodou vidí, že niekto ide jesť - hoci on je najedený - beží ako strela do kuchyne zobrať si lyžičku 😀
a tiež sa pomaly ale isto rozkeciava....najnovšie slovíčka sú: ahoj, mima - mirka(to je krstná),hej, mám, idem

bzuco
6. sep 2009

babyyy 😵 ...tak malý sa naučil rozoznať 1. farbu - modrú
papá také maličké cukríčky - ako PEZ a tam sú kadejaké farby, tak som mu ukázala, že chcem modrý a dal mi do pusy, ten čo som chcela....a teraz 5 minút na to mu vravím...dones mi modrý...a on doniesol na dlanke všetky modré cukríky čo našiel 😵

janka1874
autor
6. sep 2009

bzuco to je super
u nás žiadny pokrok v kecaní ☹

bzuco
6. sep 2009

nehodí sa niekomu pre chlapčeka?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6325034

csikike
6. sep 2009

ahojte baby, budete davat detom este bodynka na zimu? lebo ja hladam 98 a tie ceny co ich maju tak ma ide porazit

bzuco
6. sep 2009

csiki...ja som tiež pozerala, aké sú drahé
ale ja už asi nebudem dávať...už nedávam ani teraz - minimálne....aj tak budem dávať tielko a na to tričko...ved budú mať pančušky, tak zakašem do vnútra a nebude mať holý chrbátik

bzuco
6. sep 2009

mám ešte nejaké H@M - tie sú vždy väčšie a tále ich v pohode oblečie...tak kým nevyrastie budem možno dávať a ked mu budú malé, už nebudem kupovať

tinyleaf
6. sep 2009

ahojte, aj u nas sa dnes vstavalo o siestej, asi sa deticky dohodli 🙂 Ale vzdy lepsie ako vcera o piatej. Sofia sa posledne noci budi kazdu jednu az dve hodiny, tak je to dost na nervy...uz som aj rozmyslala ze jej dam na noc nutrilon.....no co uz hadam raz pride noc, ked naspi ona aj ja viac ☹

ajula25
6. sep 2009

Ahojte
Jani tak povedz Stanovi, že ty máš ideál, po ktorom žena túži. Mať malú nohu a žiť na veľkej 😀

csiki ja keď tak uvažujem do zadu, tak MArekovi som dávala v takom čase aj bodynka, čo som mala väčšie ale aj normál tričká. Takže asi aj pri Lukym tak bude....

ajula25
6. sep 2009

a Bzucko malý je šikulka, keď farbu už rozozná... 😉

aadula
6. sep 2009

ahojte,

bzučko, malý je šikulko keď začína rozoznávať farby 😵 a prijemnú oslavu prajem

ja som malému kúpila ešte nejaké biele bodinká v tescu 3ks od 18-24 mes. na doma mu to bude fajn, alebo v lete pod tričko...namiesto tielka, ale iné bodička s dlhým rukávom už nemáme 🙂

huleni
6. sep 2009

bzucko no super sikuliak to je :o) nikola uz asi 3ti den hovori nikolka tak sa z toho vytesujem ale samozrejme ked jej poviem ze povedz ako sa volas tak nie..ale ide len tak okolo mna a povie nikolka ale uplne pekne a ja ze zopakuj a ona eeee:o) ..no uz nas cakaju len pokroky 🙂
a u nas co sa tyka bodynok kedze niki je drobec tak ta oblecie este aj tie obycajske z tesca niektore su jej dobre este aj 9-12 m. tie som asi nejak specialne roztiahla...ja musim vsetko skusat, lebo to cislovanie je fak des...akurat som vytiahla zimne bundy co som pokupila dopredu tak idem skusat aby som vedela co vlastne kupvat:o)teda niki ide skusat a uz teraz tusim ako sa na to "tesi":o)

telinka
6. sep 2009

🙂 ahojte 🙂

veru dnes hodujeme , uz vyprazam rezne este zavarim knedlicky jatrove a bude hotovo , kym dojde osadenstvo z hodovej omse 🙂
lucul , mate tu rodinu??? 😕

boc...preco by som ta zabijala , ved ja ti doprajem kludny spanok 😵

ak ratate na zimu s odplienkovanim , tak bodynka su vam na dve veci..... 😅 zbytocne to zdrzuje obliekanie a vyzliekanie , ale ak predsa chcete , mozete si vyrobit predlzovak...kusok latky , alebo gumku , nabit cvocky a rukaviky znesu aj "hodinkovu" dlzku 🙂 ono sa to vlastne da aj kupit hotove 😉

telinka
6. sep 2009

to len tak pre zaujimavost 😉

abetka
6. sep 2009

ahojte.
TAk ja nad bodynkami uz nerozmyslam, kedze sme bez plienky cez den a mam vacsie co som predtym nakupila, tak to neriesim, skorej mi bude treba tielocka, musim pokukat ake mam doma.
racnenie ma stve, ale nic nenarobim, ale zato si krasne uklada hracky pekne vedla seba a presne kde treba, tak dufam, ze mu to vydrzi 😀
ja dovaram obed, MM ide na stavbu a ja neviem co budem s detmi porabat. Asi zehlit 😝

ajula25
6. sep 2009

my sme po obede. som plná jak smetná bedňa. MM navaril super obedík. 😉

janka1874
autor
6. sep 2009

ahojte ja len kuk lebo sa chystáme vonku na minigolf kto sa pridá? 😀 😀 😀

no ja som nejaké bodynka na zimu kúpila ale nie veľa kôli odplienkovaniu ľahšie sa to potom bude vyzliekať 😀

abetka
6. sep 2009

no ja sa teraz nudim a cakam kedy vstane Tomasko 😉

huleni
6. sep 2009

no niki spi uz nejaku hodku a verim ze este potiahne lebo ma opat svoju hadzaciu naladu..."ked neni po mne..smnarim sa o zem":o( inak som jej poskusala vetrovky a kedze minuly rok sme vyhrnali rukavy tento rok su celkom v pohode tak aspon na bunde je usetrene:o) a som ani verit nechcela ako ju to bavilo skusat a chodit ukazovat tatovi 😀

abetka
6. sep 2009

no, tak nas ma dnes tiez nejaku bujaru naladu. Aj teraz mrauci v spalni, vsetky hracky su v obyvacke rozhadzane a o detskej izbe ani nehovorim 😠

csikike
6. sep 2009

no, s tymi bodynkami mate pravdu.. ked uz sa budu pytat tak to bude len zdrziavat, aj ked tomi ma taky tenky pas, ze ked ma nohavice tak ked sa zohne tak sa mu vsetko vysuka hore...
teraz zhanam pancuchy pre neho... sakra a ze za kus 170.- SK, no parada

huleni
6. sep 2009

csikike ja som nakupila pancusky v tescu a v lidli, v tescu boli dvoije na akcii myslim za 145sk zo 190 zlacnene a potom este dvoje spolu balenie v lidli tam boli za 150 ale pravda je ze farby boli skor divcenskejsie a tie z lidla MM povedal ze su tak velke ze nikole budu tak ked pojde do skoly:o)))) ja zas pozeram nejake pekne yateplene gatuse ale najhorsie na tom je ze ani neviem ake by som presne chcela 😀 tak len braydim po nete:o)

abetka
6. sep 2009

csikike- ja som celkom lacne kupila v predajni Takko. Inak tie ceny oblecka su desne. 😠

huleni
6. sep 2009

ja akurat kukam tie zateplene nohavice a normalne mi je pri niektorych cenach do placu 😒

abetka
6. sep 2009

no ja mam zasoby na jesen , ako keby som to tusila, ze teraz neni na nic, len na stavbu idu peniaze, tak sa aspon nestresujem a nejake malickosti dokupim postupne.
Chcela som sa spytat, ci ste rozmyslali co kupite detom na narodeniny. Ja som rozzmyslala, ale okrem auta ma nic nenapadlo 😅