Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
19. sep 2009

inak vitam zuzku 😉

anina1
19. sep 2009

aadul aj tebe skoré uzdravenie 😉
na tej fotke je podľa mňa celý otec boc 🙂

aadula
19. sep 2009

anina tebe pripomína otca, mne maminu...aspoň je na 99% isté, že sú rodičia malého 😀

anina1
19. sep 2009

mne sa podobá nie na muža ale dedka, otca boc 😉

aadula
19. sep 2009

anina...ahaa som si zle prečítala 😀 otec..boc. 😉

janka1874
autor
19. sep 2009

žienky pokiaľ má Sendy len soplík a nič iné čo myslíte môže dnes na chvíľu von?

silvika
19. sep 2009

janka jasne hlavne ked nie je unavena alebo nefuka studeny vietor

martinaj
19. sep 2009

janka jasne chod, aj nasa ma sopel a vcera som s nou bola 😎
pokial neprsi tak ju kludne poprehanaj 🙂

aadula
19. sep 2009

jani kľudne môžeš pokiaľ dieťa nemá teplotu nad 38 😉 My tiež chodíme s malým von a berie atb., ale vôbec neteplotuje

janka1874
autor
19. sep 2009

no ona zatiaľ nemá teplotu a dnes pekne svieti slnko síce vraj trošku fúka, ale naobliekame a bude dobre tak pôjde na chvíľu s tatikom sa prevetrať
dík za rady

zuzkazv
19. sep 2009

ahojte 🙂
janka kľudne ich pošli spolu von a ty si pospi a oddýchni aby si zahnala tú chorobu.
náš malý včera povedal prví krát ahoj tak som sa vytešovala že už sa to rozprávanie hádam dajako rozbehne. 🙂 dúfam že kričaniu keď niečo chce je už pomaly koniec....no uvidíme

telinka
19. sep 2009

ahojte 🙂
ja pre zmenu dnes varim , peciem , chystam vo velkom 😝 dnes mame garden party....ukoncenie grilsezony , pride tlupa kamaratov...no dnes to vidim tak ze pojdem spat az zajtra nadranom 😅 😅
u nas je krasne slnecno , tak dufam ze to vydrzi a nesprchne 🙂 tak si uzivajte vikendik , idem ja makat 😝

simka9122008
19. sep 2009

Teli tak nech vám počasíčko aj grilpárty víde na 1

ajula25
19. sep 2009

ahojte
vítam Zuzku 😉
Jani lieč sa moja. Nech niekedy na budúci týždeň pofotíme 😉
Teli no teda narob fotky. Nech vidíme akos te sa mali fajn a kolko fajn jedla bolo. 😵

csikike
19. sep 2009

ahojte, tak tomik sa zrypal dnes zo schodov pre vchodom do panelaku...ked som mu povedala, ze nech ma pocka dole, ze vynesiem najskor kocik, tak on iniciativne chcel vyjst sam... doteraz sa mu to vzdy podarilo a dnes? ale nastastie si iba trocha buchol nohu...
a konecne sa dnes vykakal, chuda, tak sa mordoval, ale nakoniec asi zaucinkovali tie slivkove stavy...
a to sa mu snazim davat aj vlocky, ale tie mu moc nechutia, a pritom som mu ich zavarila do polievky, ale posledne dni ani jest nechce
konecne na chvilku prestali vrtat a buchat pod nami, tak dufam, ze drobec zaspi kym nezacnu znova, este buchanie znesie, ale vrtania sa velmi boji...

csikike
19. sep 2009

no a ja sa mozem pustit do umyvania okna, dnes robim iba dukatove buchticky, tak budem mat cas poriadne spravit tie okna

janka1874
autor
19. sep 2009

tak posádka je vonku a ja idem ďalej ležať ale je mi hrozne ☹ ☹ ☹

csikike
19. sep 2009

jani, oddychni si, my sme mali doteraz tatina v skole, takze oddychovat som nemohla, ale hlasim, ze okno umyte, zaclona oprata, postelne tiez vymenene... takze na zajtra budeme mat trocha menej.
Ale poviem vam, ze zo mna tieklo ako keby som maraton bezala 😝
nastastie maly super spinkal, zobudil sa az ked prisiel tato

janka1874
autor
19. sep 2009

csikike ty šalieš pred pôrodom? veď o pár dní rodíš a mňa považovali za blázna keď som povedala že chcem ešte pred pôrodom okná umyť 😀 😀 😀

ľudkovia čo si mám dať na bolesť hrdla to je neznesiteľná bolesť kôli tomu neviem ani spať

csikike
19. sep 2009

jani, mne velmi pomohlo teraz first aloe vera, neviem ci to mas doma, ale za 2 dni mi to preslo, drahemu pomaha cibula s medom, pockaj, najdem ti recept

csikike
19. sep 2009

do salky nakrajat cibulu, pridat lyzicu medu alebo cukru a nechat postat asi 12 hod - teda od vecera do rana, alebo od rana do vecera. Pusti sa stava a tu treba vypit. Trochu smrdi, ale co je to proti tej ulave. Po 2 pouzitiach cibulu za cerstvu.

csikike
19. sep 2009

jani a tie okna som musela umyt, lebo nam zateplovali cinziak takze vsetko bolo zabrizgane...
hlavne, ze este nemame postielku poskladanu ani premiesteny PC zo spalne, lebo miesto toho ide postielka... snad to zajtra stihneme
Inac, budu ma mat za blazna ak pridem sama na aute v stredu na porod?
Kluce a papiere asi dam sestricke, nech ich potom da drahemu ked pridu predtym ako vyberu malu 😕 (sestricka je velmi dobra znama)

janka1874
autor
19. sep 2009

csikike nech majú veď to je jedno ja som tiež šoférovala ešte večer pred tým ako som išla rodiť a ráno kedže išiel so mnou drahý tak šoféroval on ale ja by som si z toho ťažkú hlavu nerovila

moja posádka bola doplniť kalórie ciknúť do nočníka a fičali ďalej vonku teraz pre zmenu išla s tatikom na meračky 😀 klienti budú možno mierne prekvapení ale čo už keď som raz chorá a aj moja mama je chorá a aj dedo soplí tak nejako sme to museli poriešiť 😀 😀 😀

aadula
19. sep 2009

jani a nemáš stopangin, aspoň to si streknúť

csiki ty už v stredu ideš na to? si toho postíhala teda 😉

tinyleaf
19. sep 2009

ahojte 🙂
Ja tento vkend som sama s malou, muz ma stretavku zo strednej, tak isiel do rodneho mesta a zobral aj maleho, nech si ho aj druha babina trochu uzije. Dnes ho ma sama vecer prebalit a uspat, tak som zvedava, ako to zvladne, kedze to robila naposledy pred 30imi rokmi. Radsej ani nechcem vediet. No a kedze mala vacsinu dna spi, tak mam kopec casu. Takze som robila presne to co csiki, umyla som okna a dlazky a nieco porobila v zahrade. Zajtra este pokracujem s oknami v dvoch izbach.

janka1874
autor
19. sep 2009

aadula a to môžem? ja vlastne ani neviem ktoré lieky môžem v tehotenstve okrem homeopatík ale ja cmúľať tebletky neviem vždy ma z toho napína
tiny neboj zvládnu to a keby niečo je tam drahý dobre to dopadne neboj

aadula
19. sep 2009

tiny, vidíš aký je zlatý 🙂 ti chce dopriať trošku odpočinku 😉

jani, ja tak viem, že ten si do hrdla môžeš striekať...ja som si to dávala a aj pri kojení..že to sa tak nedostane do tela...vlastne sa to drží v hrdle

tinyleaf
19. sep 2009

janka, no praveze svokra je s nim od obeda az do noci sama, muz je na tej stretavke. Ale hadam jej vsetko povysvetloval a maly bude v pohode

bzuco
19. sep 2009

ahojte

simka..prečo predávaš ten nový kočík? 😨

simka9122008
19. sep 2009

idem kúpiť taký univerzálny aj na zimu