Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. sep 2009

no ja moc za preventívne dávanie liekov tiež nie som ale zas po očkovaní mi to sama dr. odporúčala a aj teraz som dala Sendy paralen keď mala 37 ale to som už bola chorá ja tak radšej ako by ju to laplo naplno dosť že ja nevládzem sama so sebou ešte jedného maroda mi tu fakt netreba
asi to skôr záleží od situácie

csikike
20. sep 2009

ahojte, tak postielka uz je poskladana, na mieste, a uz aj tasku som vytiahla, ze zacnem hadzat veci do nej 😀

janka1874
autor
20. sep 2009

csikike najvyšší čas
ja práve uvažujem že kdeže sme dnes doma tak asi poobede už naložím 1. pračku s malej vecičkami sa mi to už nejako moc blíži

zuzkazv
20. sep 2009

ahojte no dievčatá len to moc nepreháňajte s tou aktivitou aby ste si neublížili veď máte isto dosť práce s prvým dieťatkom a s bruškom je všetko o čosi náročnejšie, my sa chystáme na druhé bábo o čosi neskôr...uvidíme čo život prinesie 😉

janka1874
autor
20. sep 2009

zuzka my sme mali v pláne druhé keď bude mať Sendy okolo 5 rokov a hľa zmenilo sa to samo a v podstate ani poriadne nevieme kdy ani snažiť sme sa nemuseli ako pri Sendy 😀 😀 😀 😀 no bude to fuška pravdu povediac riadne sa obávam ako to budem zvládať

csikike
20. sep 2009

jani, klidek, uvidis, ze to super zvladnes a potom sa budes iba vytesovat ako dobre to vyslo, ze baby si budu rozumiet 😉
mne este treba par veci pozehlit, a zajtra uz len popracem co to... dnes uz si budem iba sunky vyvalovat 😀

zuzkazv
20. sep 2009

janka nám sa tak bez snaženia a náhle tiež ani neviem kedy podaril riško ale som za neho taká vďačná že to ani vypovedať neviem. ja som chcela vždy dvojičky aby som na jeden šup mala dve detičky a nemusla dvakrát rodiť 😝 ale viem že by to bolo náročné....asi je to tak ako to má byť. a malý rozdiel medzi deťmi ako budeš mať má tiež svoje výhody aspoň si budú rozumieť ja som o 9 a 7rokov mladsia od sestry a brata a to nieje bohviečo

simka9122008
20. sep 2009

Baby čo máte v pláne kupovať deťom na vianoce?, možno sa to pýtam priskoro no ja už zvyknem tak koncom septembra uvažovať že čo asi a postupne kupovať každému, nech toho naraz nemám veľa

tinyleaf
20. sep 2009

zuzka ty si zo Zvolena? Aj MM je odtial 🙂

tinyleaf
20. sep 2009

simka, vidis to ma este vobec nenapadlo ze Vianoce. Tento rok uz deticky budu Vianoce viac chapat, tak nieco by sa pod stromcek hodilo. Najviac asi potesi hracka a my ficime na traktoroch, tak asi nieco take alebo knizku o traktoroch ak zozeniem. Jednu mame ale je uz uplne dotrhana a pritom maleho najoblubenejsia. Pre dievcatko by som asi kupila asi babiku alebo ponyho 🙂

simka9122008
20. sep 2009

No moja má bábik kopu a veľmi sa s nimi nehrá, ona len s autíčkami a tých po malom má neúrekom 😀 , tiež som uvažovala nad knižkou, no ona bude mať skoro za sebou 3 sviatky meniny, narodky a vianoce 😝

csikike
20. sep 2009

tak ja uz dumam nad vianocami tiez dlho ale nic mi nenapada, hraciek ma tolko, ze to pomaly neviem kde davat, takze by som asi skor pristupila na nieco praktickejsie... napr. bicykel, alebo nieco take...

tinyleaf
20. sep 2009

simka my tiez mame v novembri meniny aj narodeniny a potom Vianoce....a zase cely rok nic 😀

csiki, veru bicykel je dobry napad, zacnem nad tym uvazovat. My tiez mame hraciek neurekom

janka1874
autor
20. sep 2009

no vianoce to je ťažký oriešok u nás ja tiež neviem čo malej a horšie je že tu už toho ani veľa nevojde má komec hračiek

aadula
20. sep 2009

ahojte kočky 😉

vy už Vianoce riešite? 😀 mne ešte ani na um nezišli...asi budem zas na poslednú chvíľku vymýšľať 😝 a určite už budú všetko lepšie vnímať...iste budú nadšený zo stromčeka...nie ako vlani..nášho Samina ani nezaujímal 😅 , ale teraz zapína všetky lampy, ventilátor a podobne..takže rátam, že ak zapneme sviečky..bude skúmať, kde sa to zapína 😀 On teraz jazdí po stenách autíčkami a najnovšie aj po obrazovke tv 😠 , tak možno nejaké auto na ovládanie? prípadne nejakého havina ..nie živého 😀 a Paťke ..to iste nejaké oblečko 😉

janka1874
autor
20. sep 2009

aadula ja som o tom tiež už uvažovala hlavne kôli tomu že sa rodinka nejako rozrastáme tak hlavne deťom sa bude kupovať no u bráchu to nie je až taký problém malá bude mať okolo 6 mesiacov a staršia teraz začala chodiť do školy tak tam asi čo bude potrebovať ináč nikomu nič neviem ale akurát sme uvažovali že asi len deťom budeme niečo kupovať lebo to by sme najprv nejakp banku museli vykradnpť aby sme to zvládli kedže tam bude pôrod o mesiac na to vianoce potom o 2 dni na to Sendy má narodky a na záver jej meniny no čo dodať

janka1874
autor
20. sep 2009

aj som zabudla moja posádka práve išla na chvíľu von síce ešte soplíkuje ale ja som na tom stále mizerne tak nech sa jej to nestupňuje 🙂

simka9122008
20. sep 2009

Jani no budete to mať fakt pestré, asi tak ako mi, okrem toho pôrodu, mi sme tiež o tom už hovorili že kúpime hlavne deťom a zvyšok sa uvidí ako to bude finančne vychádzať 😒

janka1874
autor
20. sep 2009

no asi tak nejako a neviem ako to bude ešte s drahého rodinou tak to je veľký otáznik že čo a ako bude

simka9122008
20. sep 2009

Jani, ty sa stým nezaťažuj, nestojí ti to za to, užívaj si krásnu rodinku, to je najdôležitejšie, budete mať nádherné vianoce v štvorici

simka9122008
20. sep 2009

A musím vám zahlásiť, malá vypila všetko mlieko, hurááááááááá, ja som aj požehlila, večer už chcem mať kľud, idem kúpať deti

simka9122008
20. sep 2009

Tak mi sme ešte hľadali malej obľúbeného macka, bez ktorého ani nechcela ísť ľahnúť, chudák bol spadnutý za posteľou, ale už je našťastie pri malej 🙂

janka1874
autor
20. sep 2009

no ja som sa konečne zľudštila 😀 😀 😀 už som sa nemohla pozerať sama na seba

simi ja už sa nimi nemienim zaoberať to bolo len na margo vianoc to ti niekedy vysvetlím keď sa nám podarí stretnúť sa len nech mi je už lepšie
ja sa asi predsa zajtra pustím do žehlenia a aj konečne do prania očakávam že to najhoršie už mám za sebou polievku máme navarenú ale netuším čo bude ako druhé jedlo 😒

simka9122008
20. sep 2009

No ja tiež vymýšľam jedálniček na celý týždeň, podľa toho idem zajtra nakúpiť

simka9122008
20. sep 2009

Jani, no patrilo by sa ešte stretnúť, kým neporodíš

ajula25
20. sep 2009

ahojte
Vianoce? jáj baby ani nevravte. A my ešte takto dvojmo u lukyho....ale tak niečo vymyslím určite. A ja som už tiež uvažovala. Sme mysleli, že Marekovi nejaký PC poskladáme, len neviem, či urobíme najvhodnejšiu vec....

No a tá stretávka? No Jani musíme. Však budeme sa hrať na fotografku a modelku, tak musíme niečo spáchať 😀

my sme strávili deň u maminy a potom sme boli aj u svokra a švagrinky, tak pekný deň za nami.

A ja zajtra budem variť šošovičkovú polievočku a morčacie na kukurici,... 🙂

simka9122008
20. sep 2009

Ja idem zajtra na preventívku na Gyndu, tak tam strávim pol dňa, poteší 😠

zucha
20. sep 2009

simi, ja idem v utorok 😉 Ale u nas sa objednava na presnu hodinu, takze ja do 15 minut som vyzlecena, prezreta, oblecena a hura domov 😵

zucha
20. sep 2009

a Jani, neboj, deti zvladnes. Ked som ja zvladla este s mensim rozdielom, tak to uz zvladne kazdy 😀 😀 😀 Samozrejme treba davat 2x viac pozor, co deti robia, ale da sa. Niekedy su sice obe nezbedne a vtedy mam hlavu v smutku a v zapati uz sa na seba smeju a Ana robi pred Kati saskoviny. Vtedy ich milujem

csikike
20. sep 2009

baby, tak u nas uz zufalstvo zacalo, maly furt chodi do spalne, ze tam bude spinkat v hankinej postielke... 😕