Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
7. okt 2009

cafte,,,tak tu je krááááááásne,,,normalne ako v lete,,,tepluuucko,,,, 😎 😎 😎

luculka
7. okt 2009

ozaj dakujeme za gratulacky,,aj tu aj na FB,,,, 😵 😵

teli prideme si dať 😝 😀

ajula25
7. okt 2009

ahojte
mati tak držím prsty, nech všetko ok dopadne. No a môj tip je 50:50 😀 😀 😀
chlapec... 😉

luculka
7. okt 2009

mati aj ja tipujem chlapec,,,, 😉

janka1874
autor
7. okt 2009

aj tu je už krásne slnečno 🙂

abetka
7. okt 2009

ja tipujem asi dievcatko 😉 Mati- ja som presne, ked som isla na sono chcela mat babu pri Tomaskovi, uz len koli kope oblecenia, ktore teraz ide stale len do krabice 😠

bocmanka
7. okt 2009

😵 maťka, tak ja zlyhávam, neviem si tipnúť..ale skôr by som sa priklonila ku chlapčekovi...
v martine je krááásne slnečno a teplo...
s matejkom sme absovovali rontgen a poobede budeme mať hotovú ortézu a zajtra už môže ísť do školy, samozrejme opatrneeeeeeee

silvika
7. okt 2009

boc a ako sa mu to vlastne stalo?

csikike
7. okt 2009

ahojte, konecne deti zaspali
tak pre zmenu zacali vrtat
vcera ma mala riadne vyplatila, najprv ma 2x okadila, ale az tak, ze som to mala aj na tricku, potom ma ocikala a vecer aj ovracala, tak som sa jej spytala ci vie nieco aj usami? 😀
mati, netrpezlivo cakame co sa v tebe skryva, ja ti doprajem babu, aj ked skor mam tusak na chlapca 😅

ajula25
7. okt 2009

csiki 😀 že či vie niečo aj ušami....som sa teraz pobavila. Kde ty na tie hlášky chodíš?

csikike
7. okt 2009

ajul, po celom dni s nimi ma nic ine nenapadlo, a aspon som sa zasmiala 😀

centik
7. okt 2009

csiki a co ti nato povedala? 😀

silvika
7. okt 2009

centi sak mozno hlada na dnes v sebe nejaku skrytu vlohu co by po csiki smarila 😝

abetka
7. okt 2009

csiki- mala je sikovnica.

tinyleaf
7. okt 2009

caute kocky 🙂
Mata, ja tipujem chlapceka 🙂

aadula
7. okt 2009

ahojte mamuľky 🙂

telinka som sa dobre pobavila na tej včerajšej večernej sms 😀 😀 😀

maťka ja typujem chlapca...tuším som ti to už aj po stretku tak typovala 😅

csiki malá je šikovná... 😀 , však chcela len maminke ukázať čo všetko už dokáže 😉

abetka
7. okt 2009

tiny- ako sa mate?

silvika
7. okt 2009

haaalo, no co sa caka u martinkovcov? zacina sa nakup modrych veciciek alebo sa vyuziju tie naplnene skrine? 😎

simka9122008
7. okt 2009

Aj ja som zvedavááááááááááááá 😲

janka1874
autor
7. okt 2009

ako vidím žiadne novinky nevieme 😀 😀

telinka
7. okt 2009

my sme dnes v MA nahodne stretli luculku s natalkou 🙂 teda keby na nas nezakricali tak ich ani nespozname bo natalka mala prilbu a luculka siltovku....vyzerala ako nejaka teenagerka 😉 ked natus vyroste tak budu jak segry 😀

janka1874
autor
7. okt 2009

telinka ty si dobrá 🙂 🙂 🙂 to keby si mňa stretla tak si ma určite všimneš kôli tomu bembelu pred sebou 🙂 🙂 🙂 🙂

simka9122008
7. okt 2009

Nám tu pred blokom zmastili jedného chlapíka, sú tu poliši aj sanitka a tých grázlov hľadajú po okolí

janka1874
autor
7. okt 2009

normálne vzrušo simi 😀 😀 😀 poznáme kovbojky pred blokom 😀 😀 😀 😀

aadula
7. okt 2009

mm má teplotu a bolí ho všetko...tak som roztiahla gauč a my s malým spíme v obyvačke... nechcem byť vo vyrózovej spálni... aj ked sa to iste šíri celým bytom...ale dúfam, že to nechytíme 😒

janka1874
autor
7. okt 2009

aadula no to poteší taký stav doma držíme palce nech to len preletí bytom a nič nechytíte

simka9122008
7. okt 2009

Aadul pootváraj okná, nech tá choroba vyletí von

simka9122008
7. okt 2009

A kde je Martinaj 😲

aadula
7. okt 2009

dík kočky 🙂 ,ale tento rok máme taký nepodarený, malý sa mi tu prehadzuje...krííížom kráážom ..to bude noc..na gauči" 😅

janka1874
autor
7. okt 2009

čo ste nevyhnali tata na gauč