Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
16. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=605... , ta sa pochvalim sama 😉

no navarim , napeciem , ked to zjedia upracem a bude po oslave 😅 😅 😅

luculka
16. okt 2009

kráááásne,,,no rominka je na fialovu zatazená,,,,, 😵 😵

luculka
16. okt 2009

a to su co??? navleky na ruky??? 😅
ten vzor si ako robila???

simka9122008
17. okt 2009

Dobré ránko všetkým, tak mi sme vstali ráno celkom slušne o 7.30 😲 , momentálne popíjam moju rannú kávu a idem sa pustiť pomaly do varenia
Jani, už sa tu asi neukážeš, dúfam že si vporiadku, ako si prežila túto noc, držím palce, aby si cestu zvládla, aj krstinky, potom sa ozvi, dávaj na seba pozor, ináč v pondelok vás čakám aj s Ajulou
Abbi ako sa máte marodi, už je to lepšie?

martinaj
17. okt 2009

dobre ranko 🙂
teli vsetko najlepsie 😉

abetka
17. okt 2009

teli- vsetuuuucko len to najlepsie.

simka9122008
17. okt 2009

Telinka, všetúčko najlepšie k tvojim dnešným narodeninkám 😵 😵 😵

simka9122008
17. okt 2009

Kde ste všetky? 😲

bocmanka
17. okt 2009

🙂 tak ja dnes niekoho roztrhnem ako noviny
moji traja chlapi sa šli prejsť na podstráne, je tam už sneh a zobrali si moje auto
a hádajte čo?????????????
😠 😠 😠 😠

niekto do mňa v noci napálil zozadu...tak mám zadný kufor preliačený, oškrabaný lak...mňa asi jeb...... 😨
😨 to sú dnes ľudia

bocmanka
17. okt 2009

🙂 teli je už na stole a tancuje odzemok...
alebo robí kuchárku a čašníčku pre návštevy..
alebo
žeby obsluhoval dnes niekto ju?????
🙂
uži si to každopádne..

simka9122008
17. okt 2009

No Boc tak to ma fakt mrzí

abetka
17. okt 2009

boc= to akoye si mala v noci pred barakom a buchotil ti niekto a zdrhol?????????? 😠 😠

csikike
17. okt 2009

boc, tak to je parada... kokso, by som asi vrazdila
mna by nasralo aj keby rozbili nasho stareho favorita a nie dake drahe auto 🤐
a teli, vsetko naj 😉
nam ma kazdy chvilku prist navsteva, maly dnes opat nespi cez den, takze parada a to som bola opat sama cele doobeda na deti a upratovanie domacnosti a varenie...som lietala s vyplazenym jazykom, s malou na ruke v druhej striedavo vysavac, handra a este pocuvat tomasa, ze mu treba cikat... potvora mala ani za nic na svete si nestiahne gate sam 😅
ale uz sa tesim na obed, robila som spenatovu roladu plnenu so sunkou a syrovym kremom, mnam, dufam, ze bude dobra

luculka
17. okt 2009

cafte no dnes tu je nejako pusto,,,, 🙂

teli vsetko nááááááááááj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

boc no hruza 😠 😠 😠

ja som dnes mala tolko toho naplane,,,a neurobila som vooobec nic,,,doobeda som bola tu v detskom centre na burze,,,kupila som malej zimnu kombinezu za 5eur,,,, 🙂 ,,a este dvoje nohavice,,,saticky,,bluzicku,,,svetrik,,,,pekne veci vsetko,,tak sa vytesujem,,,,,
poobede sme boli na gulasi,,,nas dedo,,,varil,,,vyhrali druhe miesto,,,,no a robota,,,akosi stoji,,,no co uz,,teraz uz sa do toho nejdem pustat,,, 🙄 😀

huleni
17. okt 2009

ahojte, telinke vsetko len to najsamlepsie a to co si robila pre rominku je prekrasnopradnouzasne sikovnica sikovna, fakt krasa:o)) ja vam len zavidim tu sikovnost, ja som absolutne lava na taketo veci:o/
no boc akoze s tym autom des...ja som tak minule parkovala u maminy a odbehla som za babami do roboty a prisiel k susedovi zat a narazil do mna akoze rada mama hned vyslla na okno ze aspon znacku napise a on normalne vystupil a rychlo do vchodu len dal sa tak blizko ze ratal s tym ze do nho tuknem ked budem vychadzat lebo za mnou bolo uplne na tesno auto a doslovne chrapun si myslel ze z toho asi este nieco vytrieska lebo ja som bola na muyovom a ten ma saaba a to su take auto co vyrabaju aj lietadla tak on mal na fabii pokrceny predok a ja nic...ale dost ze som mu nic nepovedala a on by to asi na mna obratil este...len to bol pre mna tak stastny koniec a nie ako pre teba boc..to je fakt na nervy...
ja som bola dnes v tescu a natrafila som na zlavy tak som kupila menzestraky a vesticku, no ja tie veci neobidem a vzdy nieco kupim:o))) a vecer by sme mali ist s kamoskami posediet ale ja som taka leniva ze sa mi nejak nic nechce:o(

luculka
17. okt 2009

huleni cheeroke maju výpredaj,,,no aj ja by som isla,,,ja sa tam tiez vzdy zastavim,,MM poslem hned o ulicku vedla do doplnkov do auta,,,a aspon ma nepohána,,,,
mali aj bundicky pekne???

abbi
17. okt 2009

lucul dobry nakup 😉 😉 Huleni asi aj ja pojdem do Tesca

Teli uz ma asi po oslave 😉 😉

Boc to sa aj nam stalo. Rano som isla do obchodu, pridem k autu a naburane zo zadu. Skoro ma rachlo. Policajti ze na to zabudnite.. to nezistime kto urobil a tak. Muz zrazu nasiel pod kontajnerom kus blatnika z toho druheho auta, na nom vyrobne cislo. Behom hodiny vedeli aky tip auta to bolo a ze v okoli je iba jedno. Isli tam a zistili, ze vnuk z talianska v noci zuroval a cestou domov mu nestacila ulica a rovno do nasho auta. Starym rodicom povedal, ze buchol do kontajnerov 😠 😠 Aspon nam to preplatila poistka, ale ak by to muz nenasiel, tak policajti by nic neurobili 😖

abbi
17. okt 2009

ups TYP AUTA 😅 😅

abetka
17. okt 2009

ahojte. tak ja tu teraz sedim a pocuvam vycitky MM , lebo vcera som bola s Alzbetkou na ockovani proti pneumokokom a ma teraz teplotu a zacervenane miesto vpichu, tak mi tu hudie, ze sme si znicili dieta. By som ho zastrelila. Vsade som citala , ze to je reakcia po ockovani, tak som jej dala nurofen a obklad, tak dufam, ze zajtra bude ok.

abbi
17. okt 2009

abetka.. bude OK. neboj 😉 😉 aj ja mam Tobiasa zaockovaneho proti pneumokokom 😉 😉

telinka
17. okt 2009

ahojte kocky 🙂

dakujem vam vsetkyyyyyyyym 😵 😵 😵 😵 😵
uz mam klidek a nohy v teple 😅

boc...to je na porazenie 🙄
nikto ma neobsluhoval 😠 ale tato aspon petu doobeda zobral z domu tak bol klud 😉 annamaria zahlasila , ze keby sme ju nemali asi by mala opuchnute od staleho cumenia do PC , take strasne ticho a smutno bolo doma beznej 😅

abetka
17. okt 2009

abbi a mal nejake neziaduce ucinky? Nasa dostala Pneumo 23.

abbi
17. okt 2009

abet.. bolelo ho to, ale inak bol OK. na druhy den mu tusim nic nebolo 😉

abetka
17. okt 2009

no bola som ju kuk a teplotu nemala, tak dufam, ze to bude zajtra ok. Normalne som sa zlakla, lebo nemala nikdy reakcie na ockovanie a dnes toto.

ajula25
17. okt 2009

ahojte babenky.

no neviem, čo nové, len čo som niečo prečítala....
Telinka všetko najsamlepšie k 25-ke! Hlavne zdravíčko, lásku a veľa radostí z detičiek 😉

tak idem si vás prečítnuť...

luculka
17. okt 2009

caf ajul 🙂

teli raz si mi sem davala link na hackovane čiapky,,,prooosim,,,hod mi ho

ajula25
17. okt 2009

ahoj luci...

centi Marekova oslava bokla fajn. deti sa zabavili, len kamoškina slečna bojkotovala všetko, lebo sa hanbila, tak sa ani nehrala...no jej chyba.
Idem stiahnúť foto a hodím na FB

Boc to je blbé s tým autom. Mňa by urvalo! 😠

teli si fakt šikovnica. Krásna čiapka a... čo to sú? Návleky?

martinaj
18. okt 2009

ahojte hviezdy 😀
tak moj muz bol namiesto 2 hodin vcera v robote asi 10 hodin..... mali sme po celej sobote... 😠
dnes sa chystame mojim rodicom na obed 😀 juchu... nemusim varit 😀

aadula
18. okt 2009

ahojte, Saminovi vyšiel ďalší očný zub..tak máme už 14 zubov 😅 , večer mal koncertné turné...kričal o dušu, dva dni ho trošku preháňalo a ráno som už cítila špic vonku ...tak hádam bude už lepšie dnes 🙂

csiki, máš to doma veselé..ale pamätám sa ako som aj ja so Samkom na rukách vysávala 🙂 a ako chutila roláda?
si ma navnadila na niečo také

telinka
18. okt 2009

ahojte 🙂

lucul tu to mas http://www.hackovanecepicky.cz/ 😉

to bola ciapka a k nej stucne...na nohy 😀