Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
18. okt 2009

dik idem kuk,,,,

ja som dnes sama,,,nasi isli na hody k maminmu bratovi,,,mala s tatom pridu o pol siestej,,,tak si práve obedujem pri PC 😉

luculka
18. okt 2009

jej teli tak na tuto straanku chodim,,,ja ze to bola ina,,,, 🙂
táto baba má náááádherne ciapky,,,,,

telinka
18. okt 2009

no a co ti brani , aby si aj ty take urobila???? 😉

telinka
18. okt 2009

inac na tu pruzkovanu aj mam tusim niekde navod tak ked chces ti mozem poslat

luculka
18. okt 2009

sak nic,,,uz aj pojdem na ne ked dokoncim tu co robim 😀
jasne posli

telinka
18. okt 2009

daj mail 😉

csikike
18. okt 2009

baby, a robite aj na objednavku? alebo nepredavate?: aj ja by som chcela pre malu 😵

telinka
18. okt 2009

no ja uz aj kseftarim 😅 akosi si to situacia vyziadala......vzdy urobim kamoskam a potom chcu aj ich kamosky a kamosky ich kamosiek, tak som sa do toho zamotala 😅 😅 😅

luculka
18. okt 2009

teli a stihas to????? aj ja som nad tým rozmýslala,,,len vies takto ked len pre malu tak si háckujem ked sa mi chce,,,takto by ma to surilo,,,, 🙄

luculka
18. okt 2009

inak aj chlapcenske som nasla pekne,,,,

telinka
18. okt 2009

pravda je taka , ze nemam kedy urobit petke , no ale to je stara znama vec ze kovarova kobyla chodi..... 😀

luculka
18. okt 2009

tu co si robila boc,,,si ako??? návod daj,,,ja stále len ocká,,,a krátky dlhý,,,, 😅

telinka
18. okt 2009

to neni hackovana , ale strikovana , lebo chcela stucne a mne sa hackovane nepacia tak som to uplietla , len tak od oka , nemam navod a tie kriziky som vysila 🙂

telinka
18. okt 2009

no prijemnu nedelicku vam zelam , ja idem na navstevu , bude nas tam 7sestrenic a bratrancov +ich polovicky + ich deti....14dospelych a 16deti 😝 to bude sila 😅

sme tu dnes mali kruzok sikovnych ruk... 😀

luculka
18. okt 2009

😀 teli no iná zešlost,,,aj nás to dnes v podobnom zlozeni caká na Rádku,,,,dedo má narodky a meniny,,,,
tak príjemnu nedelu

bocmanka
18. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

čaute kočky, peknú nedeľu...
kto túži po snehu, tak šup k nám...

csikike
18. okt 2009

boc, ako si donutila rominku k rukaviciam? ja som ich skusala malemu dat, ale ani za nic na svete ich nechcel, reval ako keby som ho drala, tak som si ich akoze obliekla ja a zacala som mu rozpravat ako keby to bola manuska a tak ju aspon chytil ale na ruku som mu ich nedostala 😖
a to mal ruky riadne ladove a co spravil? prisiel ku mne a otrcil mi ich, nech mu ich fukam 😀

zuzkazv
18. okt 2009

boc závidííím 🙂

bocmanka
18. okt 2009

😵 csiky...nechcela rukavice, ale zima, zima hovorila....a stále chytala sneh a zistila, že s nimi ju nechladí, ale inak by si ich nedala...xixixi

zuzka no príď na čajík..

csikike
18. okt 2009

boc, maly tiez hovori, ze zima, brrrrrrrrrr, zima, ale ani za svet tie rukavice neche, tak asi pockam na sneh 😅
a tiez tisko zavidime

csikike
18. okt 2009

juuuuuj, a Lukaskom vsetko naj 😵

bocmanka
18. okt 2009

🙂 csi...a telinka robí úžasnéééééééé čiapočky, čo sem dala link, tak to som ja kúpila priadzu v martine, ako lucul povedala, že sme na fialovú..
tak náhodou je to hnedá a ružová...nech sa trošku oteplí a zjesení, a môžetme to nosiť..
čiapky od telinky sú ako riť...na šerblinky....xixixixixixxi

luculka
18. okt 2009

boc 😀 😀
csiki Natuš si sama pýta rukavičky,,,aj deku na nohy 😀 😀

ja ten sneh nezávidim ja chcem letooooo ☹

bocmanka
18. okt 2009

😵 luc poď mi umyť riady...
ja som stihla aj upiecť..kukali sme bambuľku, tak som musela marhuľový koláčik s posýpkou a vyskúšali sme ten prášok oetker, že superrýchle kysnuté cesto, čo kysne na plechu počas pečenia a je skvelýýýýýýýýýýýýýýýýýý

mnam
😵 😵 luc díky...ja už budem mať toooľko nextu, že potrebujem odberateľku potom po rominke... 😀

luculka
18. okt 2009

😀 😀 😀 preco jááááá??? 😕

bocmanka
18. okt 2009

😀 chystáš sa luc na druhú dcérku?????

okej beriem ťa za slovo...

huleni
18. okt 2009

ahojteeee ...baby a myslite ze existuje aj taky navod na hackovane ciapky pre cloveka co v zivote nehackoval?.o)))) mne sa tak tie ciapocky pacia ale ja nemam ani sajnu ci ak osa to pise ako sa to robi:o)))

luculka
18. okt 2009

boc ja som narázala na tie riady,,,,nie na next,,,,

myslís ze ja veci po natuš hádzem von oknom???? 😀 😀 😀

huleni no mne to ukazala babka,,,tak ak by ti to niekto osobne ukázal,,,uvidis ze je to jednoduche