Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
19. okt 2009

Kočky na stretku bolo skvele, dnes som bola od rána rozlietaná, bola som s malým na EEG a potom na kontrole na neurológii, no vyšli mu zlé výsledky, vraj má ľahkú formu epilepsie, ktorá sa prejavuje, niekedy nesústredenosťou, takým pár sekundovým zadívaním, má brať lieky a kontrola je zase o mesiac, nejako neviem tú informáciu prijať 😢 , no dúfam že bude dobre
Fotky zo stretka sú na facebooku

csikike
19. okt 2009

martinaj, silvi, kazda mate pravdu...
u nas to zacina byt zase perne, lebo hned zaciatkom novembra ma narodky svagor, svokra, draheho stara mama, potom ma svokra meniny, ja narodky, maly narodky a hanka krstenie, a v decembri hned mikulas, svagor narodky, svagrina meniny, krstna narodky, vianoce, otec meniny, svokor meniny, tak uz tych oslav bude trocha vela 😅 😀

simka9122008
19. okt 2009

Strašne sa o neho bojím, plačem tu jak sprostá, mám veľký strach, lebo to poznám, moja mama má tiež epilepsiu, no inú formu, tú ťažkú a o ňu som sa tiež veľmi bála, viem že malý má tú ľahšiu, no aj tak, dokina vravela že to bude z toho pádu, čo si vtedy rozbil hlavu

anina1
19. okt 2009

simka ☹

ajula25
19. okt 2009

ahojte
stretko sa fakt vydarilo, Sendy nemá chybu a Simonka je malá šikovnica, čo mamine pomáha....
Simka snáď to s Peťkom nebude zlé....niekedy to horšie vyzerá ako v skutočnosti je. Ale verím, že je to ťažké prijať....a kedy spadol?

telinka
19. okt 2009

simka ,jasne ze je to tazke sa s tym zzit , ale bez to z tej lepsej stranky , je to lahka forma , je pod kontrolou , bude brat lieky.....robis vsetko pre to,aby sa mal co najlepsie , drzte sa

abbi
19. okt 2009

Simka joj ☹ ☹ to mi je luto
Tobias mal tiez nalez a brali sme lieky. kazdy den od 4 rokov do 9 😝 😝 ale uz je OK. vyrastol z toho a uz tam nema ziaden nalez. niekedy z toho deti okolo 10 rokov vyrastu 😉 😉 aspon niekedy 😒

bocmanka
19. okt 2009

😵 simka...neboj, všetko sa upraví

janka1874
autor
19. okt 2009

simi presne čo píše abbi je pravda nestihli sme sa o tom dorozprávať nejako dnes ale neboj aj môj bratranec bol na tom takto a aj drahý má niečo podobné za sebou
neboj dali mu lieky a budú to kontrolovať to je hlavné že sa to nezanedvalo
a zas sa mi potvrdzuje prečo nemám rada lekárov oni vedia ozbnámiť tak úžasne nejakú správeu že človek aby rovno skolaboval načo niečo vysvetľovať a ukľudniť príbuzných že neumiera juj ma serúúú tí dr.

simka9122008
19. okt 2009

Abbi díky si ma potešila s touto pozitívnou správou, ono si myslíš že sú deti zdravučké aj keď ti niekedy spadnú, nič sa nezistí pri vyšetrení a aha to, potom to príde, tak nečakane že mám problém a stým vyrovnať, aj spánok má on taký že skoro každú noc mi pochoduje na posteli a spadne z postele, dokonca aj v škole v družine písali skúšobný diktát a učiteľka hovorila že bol nesústredený a vtedy jediný dostal 3, čo mi bolo divné, lebo doma to vie na 1, no už viem kde je teraz chyba
Ďakujem za pochopenie baby, verím že sa z toho dostane, nejako som si to extra na jeho správaní nevšimla a teraz si vyčítam kde som urobila chybu, čo som urobila zle, alebo ako som tomu mohla predísť, pomooooooooc, ako to zvládnem, som teraz možno trochu hysterická, tak mi to prepáčte, prosím.
Ajula on mal úraz vo februári si rozbil hlavu o betónový kvetináč

ajula25
19. okt 2009

simi neurobila si nikde chybu. Proste spadol, to sa u detí stáva. Chalani sú živel. A potrebuješ to iba trochu spracovať. Viem ľahko sa povie....aj a by som hysterčila, ak by šlo o moje dieťa. A myslím, že každá normálna matka. Tak kľudne hysterči, poplač si, trošku ti to možno pomôže. Zajtra bude o málinko lepšie....verím tomu. A aj tomu, že Peťko z toho vyrastie a bude úplne ok. 😉

simka9122008
19. okt 2009

Ďakujem kočky, ste zlaté ešte že vás tu mám, komu sa vykecať a posťažovať

ajula25
19. okt 2009

😉

janka1874
autor
19. okt 2009

simi nič si nevyčítaj bola si aj vtedy u dr. tak si nemala čo zanedbať a ani jedna z nás nevie predvídať že ktoré správanie sa dieťaťa je z čoho zapríčinené ty si si svoje splnila nič si nezanedbala neboj všetko dobre dopadne

zucha
19. okt 2009

simka, aj moj brat mal z urazu epilepsiu a teraz vobec nic nema. Ale udajne to rodicia mali s nim tazke, ked bol maly, lebo nemohol robit vela veci, co ostatne deti, ale co sa tyka intelektu, vobec nic mu nebolo. Vsetko zvladal v pohode, dokonca musim povedat, ze je najmudrejsi z nas deti. Ma taku hlavu na matiku, ze az. Tak neboj. Hlavne je, ze vies, co je s nim

janka1874
autor
19. okt 2009

tak sa ide spať 🙂
ajula potom zajtra doriešime fotky z dnešnej návštevy
paaaaaaa dobrú noc

simka9122008
19. okt 2009

No to hej, aj dokina vravela že nesmie behať a on chodil na futbal, to mal ako krúžok, tak kým sa z toho nevylieči, musí s tým na čas prestať 😒

simka9122008
19. okt 2009

Idem už aj ja ľahnúť, baby, som fakt rada že sme sa dnes stretli, lebo neviem kedy sa zase takto stretneme, pokope, no možno na vianočných trhoch 😀

janka1874
autor
19. okt 2009

no uvidíme kedy sa najskôr takto stretneme
alebo prídeteku nám pozrieť maličkú babuľku 😀 😀 😀

ajula25
19. okt 2009

simi neboj. niečo zasa zorganizujeme. Jani a babulu určite prídeme navštíviť 😉

simka9122008
20. okt 2009

Dobré ránko všetkým
No jasné Jani, už sa na ňu veľmi tešíme

martinaj
20. okt 2009

dobre ranko 🙂 v poslednej dobe je to tu doobeda nejake tiche 😕

simka9122008
20. okt 2009

Martinaj ja som začala variť a popritom trochu pratám, asi to isté robia aj iné kočky, keď tu niesu, oni sa ukážu na obed jak budú drobci spinkať

janka1874
autor
20. okt 2009

ahojte
tak ja som práve dorazila domov Sendy mi stihla zaspať v aute ja fakt neviem ako to budem robiť ale ona v pohode zaspí aj o 10-tej ale to mi príde desne skoro lebo potom vstane okolo 12-tej a potom nevládze vydržať do večera ale kým som sa premiestnila od dr. domov tak mi zaspala

bola som si pre výsledky krv a výter tak všetko mám absolútne super výsledky normálne aj sestrička pozerala že všetko mám tabuľkové hodnoty 😀 😀 😀
no a vo štvrtok idem zas na krv lebo už musím riešiť predoperačné vyšetrenia a na interné tiež musím ísť no poteší toto behanie po lekároch ja fakt neznášam

janka1874
autor
20. okt 2009

a dnes nevarím lebo budeme mať donesené palacinky mňaaaaaaaaaaaaaaaam sa taaaaaaak teším asi len poupratujem ako stále 😀 😀 😀

simka9122008
20. okt 2009

Jani ja som už myslela že sa niečo udialo cez noc že sa tu nehlásiš a ty beháš po lekároch 😀

janka1874
autor
20. okt 2009

nieeeee som v pohode aspoň zatiaľ 🙂 🙂 🙂

ajula25
20. okt 2009

ahojte
tak ja som dnes tiež nevarila. mám zo včera. Ale zato som pratala a s tým mojím tornádom sa to nedá. V priebehu minúty dokáže byť na 10 miestach. Niekedy aj naraz 🙄

jani hlavne že máš výsledky ok. 😉

janka1874
autor
20. okt 2009

tak ja si práve vychutnávam kávičku od rána som nestíhala 🙂

simka9122008
20. okt 2009

Jani ja už idem vypiť druhúúúúúúú 😀