Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
31. okt 2009

No Abbi to nie si sama, aj ja by som prijala, také malé mimčo, no už nemám v pláne, škoda ☹

telinka
31. okt 2009

kraaasna je mala janka 🙂

teda ta hmla je hroznaaaa 😠 nasa anuska isla s kamaratkou do BA na ten novy film o "jackovi" tak mam mierne obavy , ktore sa s pokrocilou tmou stupnuju a skoncia sa az bude stat za dverami 😒 tato ide na stretavku zo ZS,peta o chvilu spat tak vacsia polka rodiny ma o program postarane 😅

telinka
31. okt 2009

taak anuska sa stastlivo vratlia domov nadsenaaaaa 🙂

aadula
31. okt 2009

telinka, tak už si iste spokojnejšia 😉

abbi u nás budú koncom jari v rodine až dve detičky 😵 😵 😵 , tak sa hroooozitánsky tešííím 😵 😵 😵

ajula25
31. okt 2009

ahojte
tak my sme boli na cintoríne poobede trošku. No Luky ten je všade a nikde. Ja neviem ako to to dieťa robí, ale on dokáže byť snáď v rovnaký čas na dvoch miestach. No s ním niekam ísť to je o nervy. Ale cintorín krásne svietil....toto ja milujem. Vyžaruje z toho taký pokoj, kľud....strašne sa mi to páči a upokojuje ma to. Asi som divná 😅

takže film o jackovi bol super? Ja by som tiež šla, ale tak s kým?

simka9122008
31. okt 2009

Mi sa chystáme na hroby zajtra

ajula25
31. okt 2009

Simi my ideme zajtra k babke, tak preto sme dnes boli tu. Inak by sme asi aj my zajtra šli. Ale teraz nebolo také šialenstvo ako bude zajtra. Aj keď na cintoríne bolo kopec ľudí.

luculka
31. okt 2009

teli takze sa na ten film dá pozerat????
aj u nás bolo pred kinom plno mládeze,,,neviem co davaju,,,

tu je hroznááá kosa,,,a hmla,,, 😠 😠 malej som dala fusak ale ledva ju tam natrepem,,, 😖

simka9122008
31. okt 2009

No mi aj tak vybehneme iba na Rozáliu aj to s autom, lebo malá ešte nie je o.k. a na veľký cintorín ide doobedu malý s babkou

abbi
31. okt 2009

Lucul bratranec na tom bol a velmi to chvalil. a to nie je ziaden pubertak 😉 😉

aadul ticho zavidim 😉 😉

u nas bol uzane krasny den. boli sme vonku na prechadzke cela rodinka, svietilo od rana slniecko, nefukalo, no idealny jesenny den u nas 😉 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

abbi
31. okt 2009
telinka
31. okt 2009
telinka
31. okt 2009

kukam ze sem boc nepisala , tak vam napisem ja aby ste jej poslali pozitivnu energiu.....som s nou dnes volala , zase jej zachranku volali ,infuzku dostala, volajako ju ta choroba zmohla a zatial sa to velmi nelepsi , tak dufam ze sa jej konecne polepsi , lebo aj na hlase je poznat aka je slaba ☹

simka9122008
31. okt 2009

Čože Boc, chúďa, pozdrav ju teli, že jej posielame pozitívnu energiu a skoré uzdravenie

abbi
31. okt 2009

joj BOC :( chuda moje velmi mi to je luto. myslim na teba BOC ☹ ☹

aadula
31. okt 2009

boc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 veľa veľa sily želám a posielame energiu plnú slniečka a zdravia 😵 😵 😵

abbi, sa veľmi tešíme, lebo my sme mali Paťku...a naši súrodenci dllllhooo dlllhoooo nič...a teraz posledné 3 roky sa vrece roztrhlo..huráá ,konečne 🙂 a krásne fotky...máš nádhernú rodinku 😉

bzuco
31. okt 2009

bocmanočka...myslíme na teba, rýchlo sa uzdrav

ajula25
31. okt 2009

Boc aj od nás pozitívna eergia. rýchlo sa uzdrav moja.

huleni
31. okt 2009

no aj my boc posielame co najviac pozitivnej energie tak snad pomoze...skore uzdravenie...
a janka mala je nadhernaaaaaa....

simka9122008
1. nov 2009

Boc ako ti je?

bocmanka
1. nov 2009

ahojte kočky..ja len cez mobil,viac nevládzem,ale žijem,peťko sa o nás taak stará,nechápem,kde sa to naučil a kde sa to v ňom berie..odšťavuje mi tu ovocíčko,včera nás tá záchranka dosť vzala,ale pomohli mi.chrípka je svinstvo,vládzem len ležať..keby aspoň deti boli zdravé,ale aj oni majú atb..ale keď to pominie,dúfajme,že áno,musíme čosi zmeniť,aby sa to neopakovalo.naši veľmi pomáhajú,nosia obedy,hrajú sa s deťmi,a svokra?priletela v piatok z egypta po 16dňoch a musia s priateľom oddychovať,no comment..viem,že peťo by pomoc potreboval..ďakujem za pozitívnu energiu..janku s viky pozdravujem

zrzulka
1. nov 2009

Boc prajeme skore vyzdravenie... Vy mate riadny kriz s tymi chorobami ☹ ☹ ☹ ☹

Janka Viki je nadherna babulka....

simka9122008
1. nov 2009

Boc, no vy to máte pestré, už aby ste sa z toho fakt na dlllllllllllllllllllllllllllllllllllho dostali

csikike
1. nov 2009

boc, tiez sa pripajam k ostatnym a prajeme celej rodine skore uzdravenie a manzelovi veeeela trpezlivosti 😉
my sme boli vcera palit takze dnes uz mame pokoj, len akurat nam ma prist navsteva, tak cakame...
bzuco, ked sa budes nudit, najdes mi na mmb daku zimnu bundu asi 92 a cena do 20€ alebo kto tu spominal, ze kupili oteplovacky v dobrej cene a nie cinske

ivana26
1. nov 2009

Ahojte, 100 rokov som tu nebola, ale pozeram, ze uz su nove babatka 🙂
Jani gretulujeme k Vikinke 🙂
aj Ivke k Simonkovi 🙂
a vsetkym, ktorych so tu prepasla 🙂))

abetka
1. nov 2009

Boc- moja, myslime na teba
Ako sa ma Janka?

simka9122008
1. nov 2009

Janka sa má dobre, zajtra pôjdem za nimi, pozrieť malú Viki, tak sa už na nich tešíííííííííííííííím 😵

liluska
1. nov 2009

Ahojte
Boc skore uzdravenie vam vsetkym!!! to mate ako za trest tie vsetky choroby...este sa nedostanete z jednej a uz je u nas dalsia 😒

Simka pozdravuj zajtra janku a viki ze na nich myslime a nech su uz skoro doma.
😵

abetka
1. nov 2009

no veru Janka urcite uz rada, ze to ma za sebou 😵
Baby - ja uz sa zacinam bat, ten nas krpaty velmi malo rozprava, resp. skoro nerozprava. Ja uz neviem ako ho prinutit, trosku viac rozhybat ten jeho jazycek. Dost ma to trapi, aj ked si hovorim, ze este nema ani dva, no pokoja mi to neda

simka9122008
1. nov 2009

Abet, naša zase bľaboce o 106, no nie a nie posedieť na nočníku, už som z nej zúfalá
Jasné že ju pozdravím