Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
30. nov 2009

Super Jani, gratulujem, k rástúcej váhe Viki a klesajúcej váhe u teba 😉

janka1874
autor
30. nov 2009

no nie super sme si to rozdelili 😀 😀 😀 😀

simka9122008
30. nov 2009

to hej tak to má byť 😀 a kedy vás môžeme prísť kuk?

simka9122008
30. nov 2009

Si predstavte že malá mi vôbec nevypije krabicové mlieko, som jej kúpila na skúšku že jej budem dávať postupne od 2 rokov, no vôbec ho nechce 😝 , tak asi budeme pokračovať ďalej v sunare 😒

janka1874
autor
30. nov 2009

simi skús z toho urobiť granko
a kedy prídete mne je jedno len zajtra nie ale u nás sa ešt stále trošíčku soplíkuje ale ináč sú v poriadku neviem z čoho soplia lebo hrdlo nič dýchanie čisté tak teda neviem

simka9122008
30. nov 2009

no ona nechce ani to ☹
Jani v pohode môžme hocikedy, ako to tebe vyhovuje 😀

telinka
30. nov 2009

simka to jej nemozes z nicoho nic zmenit...treba zacat postupne miesat , najskor davaj tretinu kravskeho a ostatny sunar , po tyzdni zacni davat 1:1 zase po case 2/3 kravskeho a 1/3 sunaru a takto postupne si zvykne ani nebude vediet ako 😉

simka9122008
30. nov 2009

To fakt sa takto robíííííííí 😲 , som nevedela Teli, dík za radu, vyskúšam

janka1874
autor
30. nov 2009

teli dobre vedieť ja už tiež plánujem zmenu okolo 2 rokov
práve sme zistili že nám zblbla rýchlovarná konvica vyhadzuje poistky no na nervy

zucha
30. nov 2009

ahojte, tak Boc fakticky bola v Ba. Dokonca sa stretla s tolkymi ludmi, ako ja nie za cely rok 😀

Ja este nedavam kravske mlieko. Aňa nepochopitelne minuly tyzden dostala na nieco alergiu, takze zatial vylucujem vsetky alergeny. Teda s mliekom tiez musim este chvilu pockat.
Zajtra konecne frcim na vyvolavacku na gyndu, lebo uz mam davno dokojene, laktacia je tiez v zabudnuti a stale nic.

Este si ani moc neuvedomujem, ze Anicka uz bude mat dva roky. Ubehlo to strasne rychlo a hlavne odkedy mame aj Kati, tak to uteka ze az

janka1874
autor
30. nov 2009

zucha veď ja práve šoknuto pozerám že Kati už má viac ako 8 mesiacov pááááni to letííííííí

žienky u nás sa v pohode zaspalo len nech to tak zostane a dnes som jej na skúšku ani nedala espumisan tak uvidíme aká bude noc

aadula
30. nov 2009

ahojte,

dnešným oslávencom prajem všetko najlepšie, hlavne veľa veľa zdravíčka 😵

zucha, som nakukla do tvojho pasu a že Kaťa 8 mesiacov? 😕 to už je veľká slečna...
a nebude náhodou ešte braček? keď kde nič, tu nič? 😉

inak baby, zajtra bude presne rok ako sme sa stretli v NR v centre 1x 🙂

aadula
30. nov 2009

jani 😀 sme si to všimli obe 😀

janka1874
autor
30. nov 2009

aadula no vidíš rovnaké myšlienky

aadula
30. nov 2009

jani, to možno preto, že ani my teraz poriadne po nociach nespíme 😝, zatiaľ dnes tiež zaspal ako tak, ale aj minulú noc o pol jednej začal plakať...a do rána skoro ťahal každú chvíľku 🙄 a to mrnčí..a vykrikuje...nece čiči /spať..čičinkať..to mi tak hovoríme/ a potom žiža...mama, oco, paťa...auto..deti ..čaj..nece čaj..no horor s ním...a zaspal až nad ránom

janka1874
autor
30. nov 2009

iná fuška aadula
no už nás sa už hodinu spí jupíííí normálne sa teším

simka9122008
30. nov 2009

u nás zase malá štrajkuje so spaním, klasika 😠 , tak pozerá somnou seriály 😝
zucha že 8 mesiacov, fúúúúúúúúúúúúha, to ale ubehlo

simka9122008
30. nov 2009

Jani tak môžme prísť ku vám v stredu doobeda, kedy vám čas vyhovuje?

zucha
30. nov 2009

ano baby, 8 mesiacov a 4 zuby 😀

simka9122008
30. nov 2009

jéééééééééééééééj gratulujeme 😵

abetka
30. nov 2009

zucha - ty mas uz velke slecny 😵

telinka
30. nov 2009

zucha a kde je foto nejake zo stretka???

simka ja som to tak tento tyzden zacala miesat a uplne v pohode , ale peta uz sem tam vypije s miskou cez slamku aj take studene kravske.....miska mlieko doslova "chlastaaaa" tak ma priklad😅 teraz ju naucila na kakauko....take studene napeni na mojom espresovaci a spolu piju 🙂

zucha
30. nov 2009

teli, fotiek je par. Dam potom na FB. Muz ich aj stiahol, ale nedostanem sa k nim na jeho pc

csikike
30. nov 2009

baby, tak mne pre zmenu dnes zblbol fotak 😒 aaaaaaaaaaaaaaaa, prave som nafotila moje vianocne ozdoby a celu kartu mi vymazal... samozrejme, ze tam boli aj foto z krstin 😕

csikike
30. nov 2009

silvi, u nas je taky super obchodik, by si sa vyjasila, ze kreativne potreby a maju tam vsetko pre takych ako zrzul a spol 😉

simka9122008
30. nov 2009

Teli no u nás by malý veľmi príkladom nešiel on čisté mlieko vôbec nevypije 😝 , iba kakavko

bzuco
30. nov 2009

ahojte
už mi je lepšie, dnes som ani teplotu nemala, tak neviem, čo ma to včera tak zmorilo 😒

nehodí sa niekomu?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7315624

janka1874
autor
30. nov 2009

simi kľudne prídte v stredu a kedy to je zaujímavá otázka vstávame cca o 7.30 a o 11-tej už ide Sendy spať tak niekedy medzi tým a Viki no tak to je ťažká otázka možno bude plačkať celé doobedu a možno spinkať a možno oboje uvidíme 😀 😀 😀 😀

zajtra doobedu ideme k ortopédovi tak som zvedavá držte palce nech nemusíme baliť na široko

dnes som sa nasmiala v lekárni keď som bola s Viki pre lieky čo nám predpísala dr. tak za mnou stáli dve mamičky a ich debata že pozri aké zlaté bábo to má asi tak 3 mesiace a ja som sa na to otočila že o kom hovoria a oni pozerali na Viki tak som ich uviedla do reálu že to bábo má dnes mesiac tak na mňa kukali ako keby som tam malého obra mala no čo narobím keď mám skoro 5kilové mesačné bábo 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
30. nov 2009

Bzuco, super že ti je lepšie 😉
Jani oki teším sa na vás, tak v stredu, odnesiem malého ráno do školy, potom poobliekam malú a prídeme k vám, pôjdeme bez kočíka busom, už sa na teba teším aj na tvoje kočky

simka9122008
30. nov 2009

a zajtra držím palce 😵