Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
21. dec 2009

leni, ja malu tak naobliekam, ze nema sancu aby jej bola zima 😀 neviem, tomasko je malinky... 😕

janka1874
autor
21. dec 2009

lenka s takými drobcami ako máme my druhé by sa nemalo ale chodíme len na chvíľku a aj to je taká nababušená že nemá šancu aby jej bola zima ani ju nevidno tak je zabalená 😀 😀 😀
a Sendy tiež naobliekame a ide sa ale nie každý deň no tiež sa nedá byť len doma

silvika
21. dec 2009

ahooojte vsetky .... ono by sa tusim nemalo nadychat toho vzduchu priamo, ale isto ich mate v korbickach takych zachuchlanych ze si dychaju hlavne svoj a sem tam trochu cerstveho sa im dostane, ale isto nie -10 stupnoveho, nas chalanisko napriklad povedal ze von nejde a fertig, ked ho niekam tahame just on ine chce

janka1874
autor
21. dec 2009

jaj žienky super pohodička obe deti rovnako zaspali super tak mám veget normálne neviem čo robiť dala by som si kafe ale nemôžem lebo malá bude potom zas ako duracelka (teda aspoň si myslím že je to aj z kávy tak ju radšj nepijem) aj variť by bodlo ale nejako sa mi nechce 😀 😀 😀

lenka85
21. dec 2009

jani uzivaj si tichoooo a pohodu..

janka1874
autor
21. dec 2009

🙂 🙂 🙂 🙂

aadula
21. dec 2009

ahojte, ja od dnes dovolenkujem 🙂 malý teraz spí, tak mám trošku času

simi gratulujem a kedy svadbujeme? 😉

boc, gratulujem k neterke 😵 iste to bol krásny zážitok pre teba, byť tak blízko 🙂

my sme boli dnes u svokry, je tu švagriná s deťmi, malý sa najviac tešil na psa..sa šťastne smial keď sme tam prišli a vyskakoval po ňom 😅 čo tam po bratrancoch a starkej 🤐

ja som si už nachystala darčeky, že idem pobaliť, Paťke a ocinovi som už skovala, nech nevidia 😀 a ostatným pobalím poobede.. my máme ocina dnes na školení a Paťka tá má školu a hudobnú ešte, zajtra nejaké vystúpenia 🙂 tak bačujeme dvaja

lenka85
21. dec 2009

mne konecne deti spia, akurat som si zaliala kavicku... upratane a navarene mame, dozehlila som zaves do kupelne do sprchy, tak uz mam aj ja pohodicku.. a sa vytesujem, toto je uz akoby streda🙂) uz len dva dni roboty a mame doma ocinaaaaa... sa tak tesim, ze si ani neviete predstavit!!!

telinka
21. dec 2009

ahojte 🙂

aadul ..jaky nezvyk ty tu o takomto case 😅

simka gratulatiooon 🙂

ja tu trpnem ako na ihlach , mam ist k zubarke , MM som poslala nakupit nejake darceky do reichu a stale nechodiiiii , som zvedava ci to stihnem 😝

aadula
21. dec 2009

telinka, veru nezvyk aj pre mňa byť doma ..len tak.. .. hustá premávka je, som bola len tu pár km od nás a auto za autom..., neboj chvíľku meškania nebude iste vadiť 😉

bocmanka
21. dec 2009

😵 😵 čaute, si mi telinka dnes volala a ja som bola u kaderníčky, konečne mám vianočný new look, farbu aj melír, hneď sa lepšie cítim 😀 😀
tak už môžem dnes začať aj konečne piecť...v chladničke cesta a cesta, len hor sa do toho..!!!

my sme prepásli prvý lyžiarsky tréning na martinkách, tu sú fotky /deti sa dajú rozoznať iba podľa prilby...hehehe a podľa okuliarov../

http://picasaweb.google.com/ski.team.martinky/P...

ale včera sme sa všetci štyria vytrepali lyžovať, aby sme zahájili sezónu na lyžiach do valčianskej doliny, snowland ak poznáte z tv /živá panoráma../, a poviem vám dve hodinky v -15 stupňoch mi teda bohate stačili !!!

keby som dnes nemusela ku kadreníčke, tak pijem od rána čaj s rumom....

keď vstane malá, pôjdem po cd s fotkami nášho najmenšieho bábätka-neterky kiarky, som na ne sama zvedavá...dnes už ide z jis-ky na izbu aj s malou, tak možno pôjdem kuk s romy v stredu, na vianoce by ich už mali pustiť

csikike
21. dec 2009

ahojte, konecne mi deti pospali... kokso, dnes mam ale den, boli sme vonku a zlomilo sa mi koleso na kociku, ale tak paradne, ze sa neda opravit ☹
tak sme sli na 3 kolesach domov, prebarajuc sa v snehu... a samozrejme auta parkuju aj na chodnikoch, takze ziadna sanca prejst... tak si viete predstavit ako som sa trepala po neodhrnutom snehu po ceste s bandzavym kocikom 😅
este stastie, ze bol aj bracho so mnou, zobrali sme deti domov a ja hajde naspat do mesta vybavit vsetko co bolo treba 😵
tak uz mam takmer vsetky darceky

csikike
21. dec 2009

juuuuuj, a zabudla som sa pochvalit, vyhrala som vcera plienku...tak som sa potesila a este jednu som objednala

bzuco
21. dec 2009

csiki...no sila 😒 ...to poteší....a aký máš kočík?

my sme boli tiež v meste, akurát MM sme kúpili darčeky - 2x nohavice a novú zimnú bundu, a spoďáre 😀 😀 takže jeho máme vybaveného
ale čaká ma to ešte zajtra, dokúpiť rodičom a mne!!! 😀 😀 darčeky a aj potraviny na vianoce, nech mám v stredu už pokoj

bzuco
21. dec 2009

ženy...toľko detičiek máme 2-ročných a fotky len dve....rýchlo tam dajte tie, čo ste už oslavovali
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

csikike
21. dec 2009

bzuco, mam jane carrera c
teraz neviem co spravit, ci sa da doobejdnat koleso alebo rovno kupit iny kocik 😀

bzuco
21. dec 2009

napíš si rovno mail na nejaký servis, alebo tam zavolaj...oni ti povedia

bocmanka
21. dec 2009

😵 presne, zavolaj do servisu, nepíš...teraz má každý čas pred vianocami s odpoveďou...

bzučko a čo si ideš akože vybrať od ježiška???? 😵
a ako sa dajú tie foto do albumu???...napíš cez ip

bzuco
21. dec 2009

boc??? ja????...ja som skromná 😀 😀 😀
nové rifle - úzke, nech som kosť 😀 😀 a veeeeľkú kabelu, lebo tie čo mám už doslúžili alebo sa mi okukali a ešte MM objednal cez net voňavku
plus už mám nejakú bižutériu a kozmetiku - to už mám aj pobalené 😎

bzuco
21. dec 2009

baby...neviete dať radu, kde - v akých obchodoch, reťazcoch sa dajú kúpiť detské tremopančušky? s tým hrubým froté vo vnútri...som dnes okukala v detských obchodoch a skoro ma švihlo pri pohľade na tú cenu - že 8 eur 😲 ...no aj za menej by mohli byť 🤐

silvika
21. dec 2009

bzuco ja som kupila len este vtedy ani zima nebola, taketo pancusky v kauflande

bocmanka
21. dec 2009

😵 spýtam sa svokry na tie pančušky ona nám ich nosí z oravy...

fotka na decembrovčiatkach pridaná....zvládla som to..

bzuco
21. dec 2009

silvi dík 😉 ...zajtra to kuknem 🙂

bzuco
21. dec 2009

boc...super, super 😉

silvika
21. dec 2009

aaale ci boli za menej ako 8 to netusim, mne sa zdaju drahe take tie od 12 eur vyssie

bzuco
21. dec 2009

to aj také sú????? 😲 😲 😲 pprepáááááááááááááááána..to je riadna pálka
ale ma napadlo ešte - možno v Kiku budú mať

silvika
21. dec 2009

no to v bepone take mavaju zopar som pokupila, aj som tie z kauf. pozerala ale vsetky vignetky som uz poctivo poodstrihavala ...

aadula
21. dec 2009

tiež som pridala foto 😉

csiki, to je fakt smola a ešte v tomto počasí to muselo potešiť

som si tu obzerala postele, ja chcem kúpiť deťom buď takú čo sa vyťahuje tá spodná posteľa, alebo poschodovú, mm také nechce..sa nevieme dohodnúť 😝

lenka85
21. dec 2009

csiki to potesi, ja sa toho inak tiez dost bojim, lebo ked mi Hanka nevladze, tak ju posadim na vanicku a ideme, a to chudak kocik, ktovie kolko krat este vydrzi🙂

silvika
21. dec 2009

aaadul ked ta vidim, prepaaac maly ti furt posiela sms-ky, dufam, ze ti nerobi starosti skusim si ta posunut aby si nebola prva v zozname