Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
21. dec 2009

baby, tak vraj mam zavolat okolo 7-8. januara...parada, a co dovtedy nepojdem von?

aadula
21. dec 2009

silvika 🙂 mne to nevadí, len som nevedela, že si to ty, lebo mám pokazený telefon a ostali mi čísla v telefone, takže teraz čo používam kopec čísel nemám 🙂 tak teraz už viem, že to alexko...sem tam si aj claudika na nás spomenie 😀

glorita
21. dec 2009

ahojte maminky....my sme sa prave vratili z chalupy,kde sme mali dobrych minus 20 st,ale od bobovacky nas to nedradilo aj tak...no tie leuskove cervene licka stali za to 😀
v sobotu sme uz aj oprasili lyze a boli sme so znamymi na donovaloch,ale pre ten mraz sa moc nedalo,aj decka kricali ze domov,domov,zima 😎 skoda ze ide to oteplenie,no to pocko je otras kvoi tym rapidnym teplotnym zmenam,sneh pojde stopro dole...mi vianoce ideme na chalupu asi opat,kedze na vychod sa nam tolku cestu nechce a uz aj dokyna furt keca o tom,ze b.stiavnica ma najlepsiu klimu pre kaslajuce deticky,ze je tam vraj tak vdaka baniam z kt.sa vyparuje dobra podzemna voda,tak nedam na nu,no nie? 😀 😀 😀 vy ste sikulky velke,ze cesto narobene,ja opacne,cesto nakupene v ladnicke,zohnala som linecke kokosove tak som zvedava,ale tesim sa,ved dost budem stat pri sporaku pri priprave tedrej vecere...darceky uz mam,girlandy visia,uces ako poznamenala boc je tiez,aj nechture,tak uz len stromcek ist zrezat a zdobit ......... 😵
no idem,drobec vstane,tak treba obed naservirovat 😵 😵 😵 pa.dufam,ze do vianoc sa mi podari stavit 😉

abbi
21. dec 2009

Ahojte zienky tiez sa hlasim po par dnoch.
tiez uz mame stromcek postaveny, sa tesim, darceky snad nakupene.. este vypekam. tak sa neviem zastavit. Natanko soplikuje a chalani maju same vystupenia aj teraz o hodinu vystupuju na namesti tak sa ideme naobliekat a ideme von.
Teli tak aka je kuchyna? uz je hotova?
SIMI velmi gratulujem k prstienku .. uzi si snubenca 😉 😉

abetka
21. dec 2009

bzuco /tie pancusky som kupovala detom a tiez tak stali. 8-9€urcite
Simka / dratulujem
Boc- ako krasne sta sa na Vianoce rozrastli 😵

zrzulka
21. dec 2009

jeeeeeeeeeej simi gratulacia aj od nas🙂) a kedy bude svadba?🙂) xixi

tak ja mam konecne upratane aspon do tej chvile kym sa nase tornado nevrati od babky🙂))) ale poriadaok nejako zasadne neriesim, hlavne ze tu mame cistucko vonavucko....

Ciskike a ako sa ma tvoja mamina?

csikike
21. dec 2009

zrzul, no, zatial je doma, 4.1 ma nastupit do nemocnice na rehabilitaciu, chodi sice o barlach, ale este stale si niciti jednu nohu vobec... ale dakujem za opytanie

csikike
21. dec 2009

baby, mne pred chvilkou padol maly tak, ze si roztal pod perou 😖 , krv sa mu valila od vsade a ten rev 😅

luculka
21. dec 2009

cafte,,,tak u nas stale kosa,,,,ale už nie taká ako vcera,,,to bol teda des,,,
rano sme boli na sankach,,a poobede som vybehla sama,,malá nechcela ist,,,tak som este pobehala obcgody,,,bola som dat vyvolat 100ks foto co som mala za body do konca roka,,,tak sa tesim,,, 🙂 🙂 sak pri nasom mnozstve,,,, 😀 😀 😀

a v obchodoch nic,,,ked si nemienim nic kupovat tak sa mi paci vsetko,,a teraz si nic nemozem kupit,,,tak som si kupila aspon formu na mafiny,,,a výdarky na pernicky,,,,nech uz mame nejaké zasoby do domceka nasho 🙂 🙂
ja mam normalne niekedy take strese,,,ze boooze co ja si tam dám,,,mam sice nejake hrnce,,,pribore,,,mise a tak,,,ale mala by som zacat postupne dokupovat,,,,sak mam este casuuuuu,,ale predsa,,,to sa nezdá,,,toho treba veeeela,,,,alebo nafasujem od nasich 😀 😀 😀 😀

martinaj
21. dec 2009

ahojte 😉 tak ja som poobede spala s malou a potom sme isli kupit zvysne darceky 😀
csiki to je smola ☹

luculka
21. dec 2009

csiki no chudacik Tominko,,,,a kde spadol ??

simka9122008
21. dec 2009

Ahojte baby, tak konečne som si sadla, no nestíham vás dočítať, idem práve do vane, tak až večer,všetko sme vybavili, čo sme dnes mali na pláne, ešte sme aj teraz s drahým urobili cesto na linecké a na medovníky, večer budeme piecť, stromček budeme robiť asi až v stredu večer

telinka
21. dec 2009

tak zubarku som stihla LTT 😝

abbi ze sa aj ukazes....vacsina kuchyne uz je , ale este neni komplet , snad do vianoc 😅 😅 😅 ale som spokojna , jednoducha ale ucelna , ziadne zbytocne policky na ktore by sadal prach 😀 😀 😀

csiki to je teraz nejaky hit kupovat v madarsku domy???? aj MM tam uz zariadoval 😅

zrzulka
21. dec 2009

Csiki aspon ze je na sviatky s rodinou. cez sviatky je v nemocnici moc smutno. tak som dnes na nu myslela a dufala ze je doma... ze sa ta musim opytat🙂))) A co jej vlastne diagnostikovali????... verim ze tie rehabky jej pomozu... cvicenie robi zazraky, vidim to na malej.... ked sa narodila tak jej velku sancu na to ze niekedy bude chodit nedavali a teraz uz pomalicky chodi....
A ten kocik teda fakt potesi.... nezavidim ....dufam ze ti daju aspon nejaky nahradny kym ti to koleso opravia....

zrzulka
21. dec 2009

Joj a teraz citam este aj o roztatej pere. tusim mate dnes den Blbec....

zrzulka
21. dec 2009

Lucul to je radost zariadovat domacnost... ja som sa v tom vyzivala ked sme si pripravovali pre nas "hniezdocko lasky" 🙂)) To budes potom stale nieco dokupovat a tesit sa z kazdej drobnosti ako blazon.... stale ti nieco udrie do oci....

simka9122008
21. dec 2009

Tak svadba bude 24.7.2010, dnes sme boli aj na fare na zápisnicu a na prvú náuku
Csikike, to ma fakt mrzí s tým kolesom, aj ja som mala jeden taký blbý kočík, tiež mi odišlo koleso v tescu a ledva sme došli domov 😝 , nech to máš čím skôr opravené

simka9122008
21. dec 2009

kočky, pošlite mi do IP, prihlasovacie heslo, aby som nahodila fotku do albumu, ďakujeeeeeeeeeeem

janka1874
autor
21. dec 2009

lenka aj ja tak chodievam v prípade núdze malá na vaničku a fičííííme 😀 😀 😀
no žienky my sme dnes zmeškali poradňú no ako ináč keď sme prišli 10min, pred tým ako mali končiť a bola tam už len upratovačka a zas sme potom skončili u našich prerušili sme im vianočné nakupovanie ale aspoň som zbehla ja na nákup a už sú darčeky až na jeden pre krsniatko komplet aspoň dúfam 😀 😀 😀 😀

ajula25
21. dec 2009

ahojte kočky.
tak ja som dnes bola s malým u lekárky. Chudáčik teplotuje, ale zasa vraj "iba" viróza. No ak mi neprestane teplotovať ani zajtra, večer pôjdem na pohotovosť. Pevne ale verím, že prestane a bude mu lepšie. Chudáčik môj.

Všetkým narodeninovým dodatočne gratulujem.
My sme darčeky riešili včera. Aj tak ešte čosi málo chýba, ale tak snáď to postíham. A ešte tortu upiecť zajtra.
Dnes sme s Marekom zdobili medovníčky, včera stromček, tak mám pomocníka.

Simi tak ste konečne spolu? No supeeeeeeeer. A gratuluje k zásnubám 😉

csikike
21. dec 2009

zrzul, no ziadny nahradny nedostanem, uz je po zaruke, takze sme bez, a verim, ze to cvicenie mame pomoze, diagnostikovali jej, vraj mala nieco ako krvacanie do mozgu ale na chrbticu 😖

simi, pekny datum 😉

simka9122008
21. dec 2009

Csikike, tak skoré uzdravenie mamine, nech sa rýchlo zotaví
Ajul a tvojmu drobčekovi nech rýchlo teploty vymiznú, aby ste boli na vianoce ako tak zdravučký
Mne už MM upiekol linecké kolieska, ešte ich zlepiť džemom, no odložím ich na vianoce, lebo rýchlo pomiznú 😝 a zajtra pečieme medovníky

telinka
21. dec 2009

hrozne take diagnozy ☹ drzime palce nech je mami zase v povodnom stave 🙂

ja idem asi narobit zazvorniky a este medovniky su nam treba kedze prve su uz fuc 😝 zapnem pelisky v kuchyni a pojde mi to od ruky 😅

tak dobruuuuuuuu noc a sladke snicky 😵

janka1874
autor
21. dec 2009

csikike tak nech je mamine už len lepšie

simi šikovný 😀 😀 😀

ajula ta čo to s vami teraz pred narodkami bude fešák teplotovať nech mu to čím skôr prejde 😀

tinyleaf
21. dec 2009

simi, poslala som Ti do IP to heslo, ak ma uz niekto nepredbehol 😀
a gratulujem k terminu svadby

aadula
21. dec 2009

ajulka, malému skoré uzdravenie, nech sú teplot rýchlo fuč 😉

ja som akurát pobalila darčeky, zajtra fakt už len drobnosti a končím... ja som z tohoto všetkého už nejaká unavená...tak by som potrebovala vyložiť nohy a mať úplne ticho...a len driemať..nepremýšľať 😝

ajula25
21. dec 2009

dík baby.
aadul ja tiež by som niečo podobné potrebovala. Ležať a na nič nemyslieť, nepočuť, nevidieť, iba sníííííííívať.
Zjatra mi treba piecť a nemám vajcia. neviem kde ich zoženiem. Asi u susedy....do kelu. MM nie je doma celý deň a ja dnes som nebola nikde len u dokiny. A s Lukym ani nejdem nikam. Jáj už nech nemá teplotu. Neznášam to. Aj teraz mrnčal. A to som mu o 21.00 dala ibalgin. Furt je ako piecka rozpálený....

janka1874
autor
21. dec 2009

ja síce darčeky už mám ale nie pobalené to neviem kedy urobím 😀

aadula
21. dec 2009

ajul, ti verím...tiež mám obavy z teplou, hlavne od minulej skúsenosti ked skončil malý v nemocnici, teraz síce kašlal, ale našťastie teploty nemal... a vajcia, keby si bola suseda, tak ti podám 😉

tinyleaf
21. dec 2009

ja mam sice uz skoro vsetky darceky pobalene ale zistila som ze nemama doma ani jednu vianocnu oblatku. A ani neviem kde by som ich v stredu kupila. Neviete, maju v TESCU?