Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
4. jún 2009

ja sa kutrem v albumoch na modrej streche,,,este sme ani nezacali stavat,,a ja uz zariadujem,,,, 😀

silvika
4. jún 2009

a kedy idete stavat? nezmeni sa ti vkus dovtedy?

luculka
4. jún 2009

silvi sak ja este nekupujem,,,len obzerám 😀 😀 ,,asi na jesen,,,or na jar,,,stále váhame,,,

janka1874
autor
4. jún 2009

Ahojte
tak sme boli na chvíľku vonku a už aj začalo popŕchať tak aspoň trošku vzduchu sme mali ale boli sme úplne sami v parku ani jedno dieťa 😀 😀 😀

no boc tie detské akcie sú super len škoda že tak ďaleko a tu keď náhodou niečo príde tak je to neuveriteľne drahé

silvika
4. jún 2009

lucul napodobne, ja tiez ked sa mam pre nieco rozhodnut, tak uz dva roky dopredu sa rozhliadam.

luculka
4. jún 2009

nás domcek,,,uz mame aj plány hotove,,len tam este dorábaju 🙂 http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

luculka
4. jún 2009

silvi jooj keby sa vsetky tie vybavovacky,,behacky dali preskocit,,,,ked si to predstavím co nás caká,,, 🙄 🙄

silvika
4. jún 2009

no kamoska bola na materskej a tak to vsetko postihala, inac ze by nemali sancu

abetka
4. jún 2009

ahojte. Lucul, to poznam . My uz mame nastastie stavebne povolenie a teraz len makat a zhrnat prachy 😀 . A tiez uz zariadujem. Aj farby na stenach uz mam premyslene 😀

janka1874
autor
4. jún 2009

joj žienky ja by som tak išla stavať len akosi na to nemáme a asi ani mať nebudeme pri hypo a dvoch deťoch 😀

silvika
4. jún 2009

a ja tu takto podaromnici marnim cas na materskej a vy ostatne uz staviate domceky, no co toto a ja stara raketa este ani vysnivane nemam 😝

silvika
4. jún 2009

janka sak vymenis hypo za domcekove 😝 muudra som, co?

aadula
4. jún 2009

lucul, pekný praktický domček 😉

Samo sedel na nočníku asi 20 min., ako som mu dala plienku asi za 10 minut bol pokaka 😝 😒

silvika
4. jún 2009

mna zasa muz prekvapil, ze spravme si druheho synceka to zo dna den na to prisiel ... podorzievam, ze to nejake konkretne vnuknutie muselo byt. aale sak jak nad tym rozmyslam, nemoze byt druhy, ved by som mu meno nevedela vybrat. 😉 😲

csikike
4. jún 2009

jani, nie si sama, aj my snivame o domceku, ale tu v meste su pozemky nehorazne drahy a zase ist mimo mesta... to e-e, ale mozno ked pojdem opat do prace, tak nieco vymyslime 😵

aadula
4. jún 2009

silvika 😀 ty si podarená 😀 , ale veď mu urob radosť..meno ti pomôžeme vymyslieť 😀

janka1874
autor
4. jún 2009

no silvika ale to by už domček musel stáť 😀 😀 😀

aadula my sme dnes úspešne celý deň (doteraz) mali suchú plienku len kakať stále len do nej na cikanie sa už celkom chytá aj sama tlačí dole nohavice ale kakať to nie

aadula
4. jún 2009

jani ja som ho už presviedčala dnes, že zlatí a pekní chlapci kakajú do nočníka...a keď som sa ho opýtala keď sedel na tom nočníku, či bude kakať, tak mi pritakal...asi to myslel vážne len čakal kým mu tú pelunu hodím späť na tú malú riťu 😅

glorita
4. jún 2009

no lucul,ako baby piseu,kym si na meterskej hor sa do toho..my teraz staviame ten dom na chalupu,kede ho kompletne rekonstruujemen,neda sa povedat ze prerabame,lebo aj pristavujeme,robime novy vzhlad domu ,podkrovie,strechu,uz sme dali kanalizaciu,vodu,novu elektrinu a pod...a je to o drzku,aj tym,ze to chdoime kontrolovat viacmenej len cez vikendy....

janka1874
autor
4. jún 2009

no silvika s menami je aj u nás problém takže to je najmenej nejaké sa už nájde len sa pridaj k nám tehulkám

luculka
4. jún 2009

baby sak my kvoli prachom zvazujeme ci uz sa dotoho pustit,,, 🙄 🙄 ,,,,

aadul je fajn,,ani velký ani malý,,,najskor sme mali iný ,,ale tento je taký akurát,,hore su 3 spálne ,,satník,,,a kupelka

glorita
4. jún 2009

luc,domcurik je fakt taky akurat,prakticky...my sme z povodne 2 izbaku urobili ze 7 izieb,co sme to aj pristavili ,ale najma podkrovie,normalne ze penzion,ale kludne by to mohol aj byt,len by sa o to nemal kto starat, a v obci kedze ide o turisticke miesto su 3 penziony a dost su stale celorocne plne....no ale rozmyslam,ze na podkkrovie nedame 3 izby,lebo to bude zbytocne vela,ale urobime velikansky priestor,len hutam co s tym priestotom,ale vyzeralo by to super... 😀

luculka
4. jún 2009

glor,,,,sak dojdeme v lete 😀 😀

aadula
4. jún 2009

csiki ja som na tom ako ty...nešla by som z mesta preč...a tu sú domy dosť drahé

luculka
4. jún 2009

my nastastie budeme stavat tu v mojom rodnom meste,,,, 😵 😵

glorita
4. jún 2009

luc,jednoznacne ste vitani 😎 vsetky konikarky decembrovky 😀 😵

aadula
4. jún 2009

glor, mňa tiež napadlo..že urobíme ked dostaviate stretko decembroviek u vás? 😀 a kde to máte ten domček?

glorita
4. jún 2009

joj baby,vy ste ale sikulky 😀 sv.anton 😵

silvika
4. jún 2009

mame nejake video na FB

luculka
4. jún 2009

silvi uz som kuk 😀
no idem ja herecka je hore,,potiahla 2a pol hodky,,, 🙂