Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aida
5. jún 2009

silvika uz som ta prijala 🙂

telinka
5. jún 2009

sa mi paci ten nazov ze "zmrzlinaren" 🙂
ja by som este nedala , keby petka nemala za sestry take stare kozy , ktore dali bez opytania 😖
aj ja moozem jogurtovuuuuuuuuu 😉

janka1874
autor
5. jún 2009

no zucha to asi nepôjde keď bude v škole 😀 😀 😀 😀

no my sme jej museli dať lebo stála pri nás a hádzala také smutné pohľady že až do plaču jej bolo že jej nedáme ochutnať tak to len tak na koniec lyžičky 😅 len čisto na chuť ale vonku ak kupujeme tak to má len oplátku to si ani nejako nevšimne že my niečo také máme ešte na tej oplátke

aida
5. jún 2009

tak mala sa uz zobudila tak sa s vami lucim prajem krasny den. 🙂

silvika
5. jún 2009

no a ja som dneska navarila, taku nejaku polievku a muz ked som mu nalozila sa pytal, ci to nie je nieco pre chlapca, od pohladu ze by skorej na to triafal. to asi pochvala byt nemala, ale tak zjedol ..... 😝

telinka
5. jún 2009

pomoooooooooooooooc
prave nam peta ozvlastnila nasu sedacku farby bielej kavy ornamentami s modrou prepisovackou a nejde to dolu 😠 😠 😠 😢

janka1874
autor
5. jún 2009

teli skús odlakovačom

no žienky už viem prečo mám zas zlaté dieťa máme vonku horný očný zub jupííííííííííííííííííííííí ale všetky ostatné ďasná očných má spuchnuté jedna radosť a už aj cítiť zúbky pod tým tak kľud asi dlho trvať nebude

telinka
5. jún 2009

jani diky za radu ale nejde to, asi sa budem musiet zmierit s tym ze mame sedacku s grafity 😝 ale dobra sprava - odo dveri to nevidno 😅

janka1874
autor
5. jún 2009

tak škoda telinka

silvika
5. jún 2009

teraz uz len dufaj, ze aj ine nechce obzvlastnit, pripadne mozete okrem sedenia pouzivat aj na kreslenie ... si tam aj nejake odkazy mozeme zapisovat 😝

bocmanka
5. jún 2009

😵 tak ja som došla od kozmetičky a romy mi stááále ukazuje na obočie prstom, že eeeeee, mám ho totiž natreté 😀
telinka, ma tak máme ozvláštnené steny od marka, ale maľujeme až cez leto ak sa nám podarí nasťahovať do domu, ja návštevám hovorím, že je to andy warhol...xixixixixi
inak teli, aj my máme soplíky, toho som sa obávala a v noci mala romy 39 teplotu, boli sme aj u dr. či všetko ok, lebo ráno mala iba kúsok nad 37 teplotu, ale zatiaľ nič, uvidíme či niečo neprepukne cez víkend....uf!
marko má za sebou 5-ročnú prehliadku, váži len 18kg...meria 110cm a na romy som celkom zabudla, tiež som ju tam mohla šupnúť na váhu...
😀 😀

janka1874
autor
5. jún 2009

boc nebláznite
juj žienky ja sa normálne obávam že Vás veľa nepríde kôli chorobám ☹ ☹ ☹

aadula
5. jún 2009

čítam, že o zmrke sa bavíte 🙂 ja až tak rada nemám zmrzlinu, ale moja dcéra ju zbožňuje..a Samkovi som už dala ochutnať a nešmakovalo mu, on má radšej všetko slané...tyčinky, chrumky...sladké mi nechce papať...dnes som robila palacinky a ani len nezahryzol...keby bolo masko iste spapá 😅

zrzulka
5. jún 2009

My sme este tiez nedavali zmrzku. Iba kornutik, ten mala uplne zboznuje🙂)))
A Aida "vari" vybornu zmrzku. najlepsiu v Pezinku a Luznej🙂)))) mnamky.

tak konecne sme aj my kupili prve topanocky. sa tak vytesujem z toho cely den. Konecne sme sa dockali🙂))) Jupiiiiiii
Kocky a davate detom aj na doma papucky alebo chodia naboso?Miske sa velmi smyka na dlazbe, plavacke a parkete:(

janka1874
autor
5. jún 2009

zrzulka ja prevažne dávam papučky ale niekedy ju nechám aj len tak pobehať ale to jej zas dávam protišmykové ponožky a celkom do funguje

glorita
5. jún 2009

zrzul my chodime len naboso,bez papuciek,tak radila aj doky v harm....a niekedy napr.ani dnes nenosi úrotismyklave ponozky,uz sa naucil davnejsie chodit bez ich pomoci...

no ideme my von....

zrzulka
5. jún 2009

Glor chodite este do harmony??? Dlho sme sa nestretli🙂
Praveze Miske sa dost smyka a to ma aj protismykove ponozky. V papuckach jej to ide super len sa mi to zda take cudne aby to mala cely den na nozkach. na von jej zatial davam len capacky do kocika.Vonku este nebehame tak sa mi to zda byt zbytocne aby mala nejake topanky. Aj tak si ich stale vyzuva. niekedy ma bose nozky. Ponozky capice vsetko ide dolu. Stale nejaku hladam co vyhodi. A kolko sme uz aj stratili:(((((

zrzulka
5. jún 2009

Glor a kde je to ihrisko pri vas??? nejake nove?

csikike
5. jún 2009

ahojte, tak my sme boli na kncerte podhradska canaky a maly miesto toho aby pocuval svoje oblubene náná, tak obkukaval telefonne automaty, auta, fontanu, proste vsetko okrem toho kvoli comu sme tam isli 😕
a k tomu obuvaniu... tomik chodieva naboso doma vacsinou, ale obcas dostane aj papucky

aadula
5. jún 2009

Samino chodí tiež väčšinou naboso..keď je chladnejšie, tak dávame papučky 😉

aadula
5. jún 2009
janka1874
autor
5. jún 2009

žienky ja mám normálne depku aká som veľká také brušisko ako mám teraz som mala pri Sendy skoro tesne pred pôrodom si pripadám ako slon a to som len v 18tt čo bude tesne pred koncom to sa ani do dverí nevtrepem normálne sa sama sebe nepáčim je toto normálne? pri Sendy som si aspoň pripadala sexi ale teraz si pripadám ako slon a ten teda má ďaleko od toho aby bol sexi
a z drahým na seba do toho super víkendu len štekáme si pri ňom pripadám už len ako matka nie ako ženy ktorá ho aj niečím priťahuje

janka1874
autor
5. jún 2009

a pritom pribrala som len 3kg ja fakt neviem čo mi je 😕 😕 😕

telinka
5. jún 2009

janiiiiiiiii...to si len namyslas urcite....hormony sa buria....treba pozitivne mysliet 😉

janka1874
autor
5. jún 2009

no telinka nejako nezvládam pozitívne myslieť sama sa tomu čudujem ale keď sa nepáčim sama sebe čo narobím a pritom mi kolegyne povedali že som opeknela keď som ich bola pozrieť ale ja si tak nepripadám

csikike
5. jún 2009

jani, ja ta uplne chapem, ja uz od 15tt vyzeram ako keby som mala vcera rodit a poviem ti, je to stale horsie a horsie...
a chuda drahy ma musi kazdy den pocuvat, ze som ako vorvaň, a ze aj tak si nemam co na seba obliect, lebo kozy mam ako melony a o bruchu ani nevravim, takze zrkadlu sa vyhybam ako sa len da 😢

janka1874
autor
5. jún 2009

asi som trápna s tými hlúposťami čo Vám tu píšem no nič asi to bude tehotenstvom proste mi šibe a nepáčim sa sama sebe no nič nevšímajte si ma 😕

bocmanka
5. jún 2009

☹ ☹ ☹
tak u nás má romy vysoké horúčky, ťažko povedať z čoho..
marko má asi grcaciu virózu a to ho dnes očkovali vakcínou, čo sa očkuje v 5-rokoch, tak paráda, dúfam, že sa nič neskomplikuje,už som mu dvakrát prezliekala celú posteľ..
tak chodím od jedného plačúceho dieťaťa k druhému...uf!

csikike
5. jún 2009

boc, tak nezavidim, moj ked grcia a reve tak sa to da, lebo to je v jednom, ale ked si predstavim, ze mi tu bude 1 revat a druhe grcat a ja nebudem vediet co skor ratovat... 😅
nech im to rychlo prejde 🤐

bocmanka
5. jún 2009

😒 csi a to majú aj obaja dosť veľkú teplotu, romy má možno zúbky a možno viróza, keď má soplíky..
ale u marka to môže byť z očkovania, ale grcanie asi chytil v škôlke, keď u nás je to tak, že jeden deň decko v škôlke grcia a už druhý deň, keď je ešte v podstate infekčné a slabé, tak ho rodičia šupnú do škôlky...
ale ja im dám...!!! v utorok máme grémium, tak presadím, nech každé dieťa nosí od dr. papier, že je po chorobe v poriadku, lebo to nie je prvý ale x-krát..čo sa toto deje, a toto je v podstate "len viróza", ale bežne sú deti ešte nedoliečené, s pozitívnymi nálezmi z výteru..atď...