Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
6. jún 2009

inak tera som v robote, dnes akosi malo ludi chodi, zaspááávam 😔

ajula25
6. jún 2009

moji dvaja chlapi išli na rely Jahodná...som zvedavá. Marek sa nevedel dočkať už, tak dúfam, že sa mu to bude páčiť. Len som im dala inštrukcie, nech stoja ďaleko od cesty..... 😀

centik
6. jún 2009

ja som tam tiez bola na tej rely par rokov dozadu, tiez bolo taketo hnusne pocasie zrovna 😅

ajula25
6. jún 2009

centi no je to smola....sme sa tešili že ťa uvidíme life....no ale keď sa nedá tak sa nedá. Však snáď my Košičanky ťa v lete ešte stihneme vidieť, nie? A samozrejme mal herečku Bibku.... 😉

centi a čo to ty robíš? Nejako mi to ušlo 😵

centik
6. jún 2009

ajul predavam vino,
neviem ci pridem v lete do Kosic, 😅 😕

ajula25
6. jún 2009

ak nie v lete tak v zime..... 😉
centi dnes na víno nie je čas 😀

centik
6. jún 2009

čas neni ale chut je 😀

ajula25
6. jún 2009

no neviem, či aj tú nestratili keď nechodia 😀 to predávaš sudové?

janka1874
autor
6. jún 2009

no centik ja keby som nebola tehotná tak si dám určite aspoň fľašu ale asi skôr fernet ako víno ale to je jedno

ajula a čože sa aj lucia odhlásila tiež sú chorí?

centik
6. jún 2009

ajul aj sudove aj flaskove 😉

janka1874
autor
6. jún 2009

tak kde ste všetky vonku v tom daždi?

centik
6. jún 2009

v akom dazdi?? tu svieti slnko 😅

janka1874
autor
6. jún 2009

centik faaaakt? do kelu tu od rána prší na nervy toto počasie

janka1874
autor
6. jún 2009

potom chápem prečo tu nikoho niet

centik
6. jún 2009

ale dost tu fuci zas

ivana26
6. jún 2009

ahojte,
vsetkym choruckym skore uzdravenie, akosi sa tu zase rozmahaju choroby ☹
my sme mali konecne horuci slnecny den, uz by tak mohlo ostat 😎
vcera mi odisiel pocitac, neviem co mu je, vobec sa nedal zapnut, tak mi MM nechal dnes svoj notebook, ale aj tak tu nestiham vobec chodit, cele dni sme vonku a vecer vacsinou citam knihu

aadula
6. jún 2009

u nás bolo tak divne dnes..chvíľku dážď potom slnko a takto asi zo 3x 😅

ivka a akú knihu čítaš?

jani, som sa dobre zasmiala..že babka Sendy naučila ako chrápe dedo 😀 musí byť podarená...u nás chrápe aj mm a hrooozneeee 😝

janka1874
autor
6. jún 2009

no aadula my sa na tom smejeme každý deň keď jej poviem ako chrápe dedo tak automaticky začne chrrr chrrr no atká je zlatá
to totiž vzniklo tak keď tam Sendy víkendovala tak dedo poobede zaspal na gauči a začal chrápať tak babka jej začala vysvetľovať že no dedo chrápe a ona automaticky ho začala napodobňovať 😀 😀 😀 😀
no Stano tiež občas chrápe ale len v noci cez deň keď zaspí tak nikdy nechrápe tak to nemala odkiaľ poznať

ivana26
6. jún 2009

aadul, prezivam druhu pubertu a citam taky sladak o teenageroch, vola sa to twilight-sumrak 😀 mam to po anglicky, lebo po madarsky ba som to este nezvladla 😀 😀 😀
jani, adam tak napodobnuje chrapanie, ked sa ho opytame ako spinka a on si lahne a zacne akoze chrapat 😀 musim to natocit

ajula25
6. jún 2009

čafte
no čo kde ste?
Boc ako detičkám? Už sa majú lepšie? Teploty ustúpili? Myslím na vás 😉
Jani musí byť hrozne zlatučká...
No od pondelka hlási jojka teplo, tak dúfame že bude až do nedele, no nie? 😵

ivana26
6. jún 2009

ba = by 😅 😅 😅

ivana26
6. jún 2009

ajul, a vy ako sa mate? uz je lukymu lepsie?

ajula25
6. jún 2009

ivi ja by som po anglicky knihu nezválda...dorozumiem sa ale tak dobre anglicky neviem, aj keď by som chcela. No ale rozprávaním to nezmením,nie? 😝

csikike
6. jún 2009

baby, to chrapanie napodnuje aj nas a neviem ako nato prisiel, len v knizke moj macik lezi maco na zemi a som mu povedala, ze co robi macko a on, ze chrrrrr...
a odvtedy ked sa spomenie spanok tak zacne robit chrrrrr. MM tiez chrape, najviac ma nastve, ze ked ideme spat, on este ani druhu nohy nema hore na posteli ale uz drichme 😕
dnes sme mali super den, doobeda bol maly vonku s brachom a prisli domov s tym, ze stratili ciapocku 😔 zase, ze sa aj hned vratili kadial sli, ale uz ju nenasli 😖 (nechapem ludi ktori sa ulakomia na detske veci)
my s drahym sme umyvali okna, konecne, teplosi si spakovali lesenie a isli o vchod dalej... tak uz vidime cez okno 😵
ivi, ja ju mam po slovensky a teraz v cestine vsetky 4 diely v elektronickej podobe

ivana26
6. jún 2009

no ajul, ja mam tiez problem so slovnou zasobou, tak dost casto siahnem po slovniku, ale inak pohoda

ajula25
6. jún 2009

ivi dík za opýtanie. Už je to lepšie. Ešte to doznieva, sem tam zakašle, sem tam zamrnčí, ale dnes to bolo už vcelku fajn. Aj sa zahral, aj už začína rožky vystrkovať, takže už je to on..... 🙂

No a rely bola vraj super. Obaja prišli nadšení, natačali na foťák...tak som rada,že si užili troška. 😵

ajula25
6. jún 2009

ja by som slovník ani neodkladala taký čas....moja slovn zásoba je bieda...mala by som niečo s tým robiť.

csiki zasa čiapočka? No v zime možno rukavice budete tratiť 😅

csikike
6. jún 2009

ajul, to nie, uz ich mamprisite na snurku a prevliekaju sa cez kabat, kombinezu, takze o to strach nemam 😀
inac, su to super knihy, perfektne sa to cita 😉

ivana26
6. jún 2009

no super ajul, to som rada, ze uz je lepsie 🙂
csiki, ja som si chcela objednat po slovensky, ale vyslo by ma to draho, hlavne postovne. no sak nevadi, aj tak je original vzdy najlepsi 😉

ajula25
6. jún 2009

tak csiki potom je dobre. V zime čiapka na šnúrky rukavice na šnúrkach, tak nebudú straty... 😵 Snáď na tieto letné čiapky a klobúčiky nejaké pípatka našiť a keď padne na zem, tak zapípa.... 😅