Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
10. jún 2009

Glor pred trencinom zabocime doprava na banovce nad bebravou, prievidza odtial Martin .... oravska lesna🙂

janka1874
autor
10. jún 2009

ajula možno aj skôr tam budeme či myslíš že až tak dlho pôjdeme mne sa to nejako zdá strašne dlho na 260km

bzuco
10. jún 2009

zrzulka...my ale prídeme v sobotu, nie v piatok ...my to máme tak cca 1 hodinku cesty z RK

ajula25
10. jún 2009

jani no uvidíme ako to zvládneme, ale plánujem zastávku niekde pri Poprade ak vám to nebude vadiť. Tam stále stojíme, to je také naše odpočívadlo....dáme si nanuk alebo kávu, Marek behá po parkovisku a je tam aj liečivá voda, tak si stále naberieme aj ke´d ja to nemusím... 😅

glorita
10. jún 2009

aha zrzulka,dakujem... 😎
jani,ja musim oprat,vyzehlit,nakupit v rakusku plienky a hipka a to je ina pohodicka a to mam este zajtra zubara a rokovanie v kancli s klientom... 😀

telinka
10. jún 2009

http://www.severka.sk/2008092401-kde-nas-najdet...
baby mi ideme takto ...vyuzijeme tuto spojnicu

zrzulka
10. jún 2009

Bzuco myslela som ze idete v piatok🙂))

Ajul lieciva voda? A kde tam? Moja mama my stale dava svatenu. ja to tiez nemusim. este ma aj nuti sa napit. tak to ani omylom🙂

bzuco
10. jún 2009

ja mám zajtra ešte perný deň..nestihnem nič...najprv hned ráno kontrola u dr. potom bežím ku kaderníčke sa ostrihať, doma s B. popísať úlohy a večer ešte bežím ku kamoške dokončiť hlavu - urobí mi melír
a v piatok chcem ešte jarmok stihnúť 😅 😅 😅

zrzulka
10. jún 2009

To sa mi paci kocky ze vobec nikto nestresuje. tazka pohoda.... super.... vsak ide len o vikend.

bzuco
10. jún 2009

no neviem, kedy sa pobalím 😀 😀 😀
a nákup asi absolvujeme v sobotu ráno...už to vidím 😝 😝 😝

zrzulka
10. jún 2009

Bzuco tak ty si inak akcna. my mame tiez zajtra lekara ale potom mozem balit az do vecera. len srandujem. vsak neberiem cely dom.

ajula25
10. jún 2009

zrzul myslím, že je to pri Hôrke. Tuším tak sa volá tá dedinka tam....
no svätená voda je iná... 😀 aj ja ju mám doma, stále mi mamina dá, že pokrop si byt. Hm....naposledy sme kropili, keď bol Marek ešte malý 😅

telinka
10. jún 2009

silvika...takze zilina , kysucke nove mesto a za nim odbocit na staru bystricu , potom vychylovka a cez kopec je oravska lesna 😉

zrzulka
10. jún 2009

my chceme tiez az cestou nakupit. hlavne tu klobasku na opekanie. inak nekupujeme nic. len nejaku vodu na pite a viiiiiiiiino🙂Boze ved to som uz sto rokov nepila🙂

bzuco
10. jún 2009

zrzulka...však na 2 dni a 1 noc nám toho nejako veľa netreba....len sa potom nezľaknite, ked sa začneme vybalovať z auta 😀 😀 😀 😀 😀

ajula25
10. jún 2009

zrzul najvyšší čas to napraviť 😉

ajula25
10. jún 2009

bzucko myslím, že všetky na tom budeme rovnako s tým vybaľovaním.... 😉

zrzulka
10. jún 2009

Ajul a moja mam mi ju dovliekla do nemocky ked sme s malou boli este aj s panenkou mariou, jak keby nas mala spasit.... ja toto nemusim. Som veriaca ale vtedy som bola na nervy a ked mi mama dovliekla tie relikvie tak som mala dost.

ajula25
10. jún 2009

no nič. idem do vás...neublížil som nikomu z vás.... 😀 jáj to je z fyziky.....sorry. už mi hrabe.
dobrú noc 😉

ajula25
10. jún 2009

no veiš, možno mamina verila, že vás spasí 😅 každý to prežíva inak.

zrzulka
10. jún 2009

Bzuco Ajula ma pravdu🙂)) To ked zbadas nas tak jak hovori moj muz ze uz len vanu som zabudla.

ajula25
10. jún 2009

zrzi 😀

janka1874
autor
10. jún 2009

no aujla podľa toho ako bude malá spať počítam totiž že aspoň takých 110km bude spať to už je natrénovaná z cesty na chatu 😀 😀 😀

bzuco a o zajtrajšku tak to ja som sa teraz smiala že ako to chcem všetko stíhať
idem totiž na poradňu o 13.15 a od vtedy to začne potom na poštu, potom na nákup, ešte niekde madzi tým by som sa chcela dať trošku ocvakať len ešte neviem kde 😀 😀 😀 , potom som chcela ešte zbaliť, odniesť papiere drahého účtovníčke a to všetko stíhať do 19-tej lebo vtedy najneskôr mi naši donesú malú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no iná makačka ma čaká zajtra

zrzulka
10. jún 2009

Ajul vsak heeeeeeeeej. Inak jaj som veriaca ale vtedy to mojou vierou dalo zabrat a od vtedy to ide dolu vodou....
Tiez idem spat. Uz len dva krat sa vyspime🙂))) teda Bzuckovci tri krat🙂))

janka1874
autor
10. jún 2009

ajula ale to by asi aj malo sedieť na ten poprad 😀 😀 😀 😀

ajula25
10. jún 2009

Jani tak tam kde chcem zastaviť je to asi 107 km. Teraz som kuk mapu 😉

zrzulka
10. jún 2009

jani sup sup do postele nech to zajtra zvladnes lavou zadnou🙂))

ajula25
10. jún 2009

zrzi však ja ti verím. by som to musela zažiť aby som vedela aké to je. ja iba že mamka to možno brala tak, že ti to pomôže. 😉

janka1874
autor
10. jún 2009

no ve´d uvidíme ke´d tak si cinkneme kto je ako na tom 😀 😀 😀 😀

zrzulka
10. jún 2009

Ajul A mozno aj pomohlo, ktovie. my sme tu len take figurky.... dost filozofickym uvaham, ide sa spat🙂