Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
11. jún 2009

🙂 lepiaca tyčinka...stačííííííí...
a už nič...
fľašu menežuje už alinka... 😀 😀

alinka76
11. jún 2009

ani mi nem kúpeme - ja s faldami 😀

zrzulka
11. jún 2009

My mame extra velku cestovku. Slohla som segre tak preto len jedna🙂

zrzulka
11. jún 2009

Ali prosim ta ved mas narok na faldy po dvoch detoch. ja som minule tiez ostala zhrozena z mojich cickov. No fuuuuuj. Ich nespoznavam

alinka76
11. jún 2009

ja mydlo beriem detské tak či tak, ja sa len takým umývam. a hajzliak beriem tiež pre istotu. ak moc pojeme 😀 😀 😀

zrzulka
11. jún 2009

ja som zistila ze nemam na krabicku mydlo. no nic pre istotu zoberiem tekute mydlo z kuchyne a bude.

abbi
11. jún 2009

ALINKA a faldy 😀 😀 😀 ha ha dobry vtip... co ste neverte jej.. ona je totalna kocka.. a pekne chuda 😉 😉 😉

zrzulka
11. jún 2009

malo tam byt krabicku na mydlo. na krabicku by sa nejake eury este nasli🙂 len som zabudla kupit. no nevyzera to ruzovo s tou mojou pamatou

janka1874
autor
11. jún 2009

no žienky my máme 2 reebok tašky a jednu na ovocie a tak podobne tam asi natrepem všetky potraviny 😀 😀 😀

janka1874
autor
11. jún 2009

no ak tomu kúpaniu veď neidme na nejakú súťaž ktorá má krajšie telo alebo zas mi niečo ušlo?

alinka76
11. jún 2009

abbi, no aká si zlatá 😔 ale to robila tá voľná tunika, vieš 😀

alinka76
11. jún 2009

jani, jasné že nejde o to, ale už máme toho dosť naplánovaného, toto by mi narušilo plány. a zase netreba pokúšať , aby tie deti nepochladli, už aj tak sopluje

csikike
11. jún 2009

baby, uz ma nesrete s tymi faldami, hlavne tie co sa ich to netyka 😠 , ja sa chcem kludne vyclapkat vo vode a je mi jedno kto si co mysli, proste divne pohlady budem ignorovat
a ked sa osmelym do vody ja tak to uz kazda 😀
ale hlavne kvoli tomikovi chcem ist, on miluje vodu 😵

glorita
11. jún 2009

csiky,tak mozme sa kupat naraz...bo ja som nadavala na kojenie,ale babyy pomoc,ja priberma jak prasiatko od kedy som to stopla.Neuveritelne,ja som dnes rozdala pol stanika s vecickami ktore sotva niekedy obleciem:34 a 36.pomooooccc!!!ja mam take faldy ,ze mi je az zle.... 🙄 a to som dnes jedla iba jogurt,ale vcera za to pizzu a ine blbiny 😨 a potesim vas:boc som splnila a odovzdala skolsku zadanu ulohu 😀 😀 😀

bocmanka
11. jún 2009

🙂
áno áno.....glorita si to splnila na jedničku
🙂
z 8 bodov imá 16, pretože každý jeden rozpísala tak, že sú z toho aj dva...
som sa pobavila, max. vyčerpávajúce.... 🙂

😖 tak už iba bzuciacik chýba...tá má ktorú fázu dnes?

glorita
11. jún 2009

boc,ano,ano,ano...no ja som taka ze ked nieco nacnem,nech to ma grady 😀 😀 😀

luculka
11. jún 2009

my nebude kupkat kvoli Natus,,,, 😒
som MM oznámila práve ze stresujete s varovanim,,a ze je nemám problem ze on bude na izbe,,,a on ze Vááááázne,,???? 😕 😀 ,,,takze musim kupit baterky do baby siteru 😉

bocmanka
11. jún 2009

😵 ta zabava graduje graduje glor...
na stole a aj pod ním...
s chlapama a aj bez nich..

bocmanka
11. jún 2009

🙂 my máme živích baby sitterov... 😀

alinka76
11. jún 2009

boc, no ale teraz si nám dala riadnu nápovedu, už budeme vedieť že dlhý opis máme pripnúť glorite 😅

Glor, to je asi diagnóza rozpisovať litánie zo školy, že?

bocmanka
11. jún 2009

🙂 a teraz som vás dostala, lebo ja to mám spracované....
svojsky, ale podstatu som zachovala...xixixixix
😎

luculka
11. jún 2009

ozaj ake bolecko beriete,,,ja sme sportove,,,,skoda ze je zima,,,baby sa nepredvedu v suknickách 😀 😝

alinka76
11. jún 2009

Boc, môžem ti aj môjho na noci pribaliť k tým opatrovateľom? koľko berú za hodinu? 😎

zrzulka
11. jún 2009

Lucul prekvail co??? Ale ved tam nejde na izbu kukat jak mala spi nie? Aj moj by v pohode ostal na izbe.alebo ako povedal ved by sa isiel s nou niekam prejst🙂vsak uvidime ako to nakoniec cele prebehne🙂

Glor super no to som zvedava na tych tvojich 16nast bodov....

alinka76
11. jún 2009

Luc, ja tam mám dosť teplého, nech sme poistení na najhoršie počasie. ale sú tam aj s krátkym tričká. nejaké tepláky, mikiny. a gumáky 😎

luculka
11. jún 2009

práve aj ja som dala viacej tepleho,,,aj gumáky,,,, 😉

zrzulka
11. jún 2009

lucul ja som zbalila supravy. ale viac mame letneho oblecka, aj saticky samozrejme nech sa predvedie pred muzovou familiou🙂 buduci tyzden hlasia opat tropicke dni .... na Orave je vsak vzdy chladnejsie

zrzulka
11. jún 2009

beriete aj pancuchy?🙂 a bundu?

alinka76
11. jún 2009

joj baby a chlapom automaticky tikáme všetkým, dobre? aby sme im fakt nehovorili pán XY 😀 tak ich na to pripravte 😉

luculka
11. jún 2009

😉 zrzul jasne pancuchy aj bundu,,,aj vestu