Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
15. jún 2009

centi mna ani nie, pozries na jej uspesnu rodinu su jasne predpoklady

ajula25
15. jún 2009

čaute,...
absťák zahnaný 😀 konečne to ide....
Jéé Boc to je hrozné, už je Rominke lepšie?

Hra bola super, a alinkin manžel? no tak to bolo tiež super....ja som sa bavila a ali nerobila si nič, prečo by si sa mala hanbiť. Veď každý sa bavil, nikto neprotestoval..... 😉
Teli neboj, práčku nebude nikto vysvetlovať, myslím, že každý je natoľko "múdry". 😉
No Alinka to zhrnula tak máte akú takú predstavu. Nabudúce snáď viac nás pôjde 😉

ajula25
15. jún 2009

http://picasaweb.google.com/Ajulka25/OravskaLesna#

a pre baby čo neboli na facebooku. 😉

abbi
15. jún 2009

joj znie to super vsetko baby...

abbi
15. jún 2009

ajulka kraaasne fotky 🙂))
ja zas zavaram ceresne 😝 😝 a som totalne nanic .... uplne otapena a to som ani na orave nebola 😀 😀

ajula25
15. jún 2009

abbi dík...
čo si sama doma žúrovala? 😝

anina1
15. jún 2009

a my už 20 minút spíme, keďže cez deň dnes vôbec nespala, to som zvedavá kedy ráno vstane 😕
videli ste správy o tých dvojičkách z Nitry? hrozné, abbi aj ich poznáš?

ajula25
15. jún 2009

nevidela som správy? čo sa stalo?

ajula25
15. jún 2009

jezuš....teraz som čítala. kolko mali rokov?

anina1
15. jún 2009

2 roky

luculka
15. jún 2009

co sa im stalo??nepozerala som 😕

no tak Alinkin MM tiez bodoval,,, 😀 ,,,,aj U Natuš,,,ze Ali,,, 😉 🙂

luculka
15. jún 2009

preboha,,,to je hruuuza,,,, 😔

abbi
15. jún 2009

hrozneee ano pocula som o tom. vraj otec si isiel zaliat kavu a potom mu zazvonili, ze vypadli vam dvojicky 😲 😲 ze skolaboval.. totalne hotovy. manzelka isla do obchodu... ked prisla, kricala chudatko svojmu muzovi, ze ho zabije, zo soku co zazila. hruza... cely zivot zniceny... ☹ ☹

abbi
15. jún 2009

ani ale osobne nepoznam

janka1874
autor
15. jún 2009

Ahojteeeeeee
tak my sme mali málo výletovania tak sme boli ešte dnes v Poľsku a kúpili sme malej ten golfáč tak sa vytešujem ako maláááááá no aj sebe sme niečo kúpili a kopec blbostíííííí pred chvíľou sme dorazili domov 😀 😀 😀 😀

zrzulka
15. jún 2009

Kocky ja len tak narychlo. my sme uviazli este na vychode, vsak viete🙂)))

chcem sa podakovat za krasny vikend. Aj napriek pocasiu bolo uplne perfektne. Najprv som isla tak trosku s obavami a vahala ci ist alebo nie ale teraz to vobec nelutujem. naozaj bolo perfektne. Aj muz si akciu pochvaloval a tesi sa na bratislavksu ci rakusku ak sa nam podari zorganizovat. Ale pevne verim ze ano.
A mala sa snazi napodobnovat. jej vikend prospel najviac. Nevereili by ste ale normalne opakuje. uz nechce vobec sediet, stale sa hrabe na nohy a my sa z toho straaaaaaaaaaaasne tesime.

Csiki dakujeme za darcek, si zlata. ja som mala tiez pripravenu drobnost ale ja truba som na to nejako pozabudla. Nechcem sa vyhovarat na nedostatok casu ale ten vikend bol ozaj malo🙂)))

Alinka ty si ma uplne prekvapila, mala som o tebe inu predstavu ale super. A tvoje sikovne ruky nemaju konkurenciu .Dakujeme za konikov a Tildusku. Stale ju obdivujem. je dokonala🙂
Boc tvoja hra bola sqela. Sme sa zabavili, viac o sebe dozvedeli....
Ajuli vdaka za zorganizovanie... Vidiet ze si organizacna dusa. ja na taketo veci velmi nie som....
A dakujem vsetkym ze som vas mohla spoznat osobne...

Fotky su super!!!
Luc mohla by si mi potom poslat tam kde je miska. Hlavne tu z ihriska v lienkovej bundicke. Velmi sa mi paci...

zrzulka
15. jún 2009

Joj a samozrejme Telinkin likerik bol mnamky mnam🙂)))

janka1874
autor
15. jún 2009

http://www.babytrend.sk/baby-design-kocik-trave...

tak túto gplfku ale tú zelenú čo je dole a za 65eur 😀 😀 😀 😀 😀

glorita
15. jún 2009

no konecne!!!ide kon 😀 😀 😀 😀 asi nasi chlapi malo zaplatili aby nesiel 😀 😀 😀 😀

no tak to mate pravdu o tej Bochre.... keby som vedelea,ze to bude na taky ucel,nepisem tam take kraviny a take negativa viac mneje o mne..Ved ja nie som az taka zlaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 fakt 😎

ali ty sa co preboha trapis????ved si pridavala aspon tomu vsetkemu poriadnu stavu..bez toho teda Teba by to nebolo ONO 😵

Idem kupat svojho syna,tak sa zatial lucim....

ajula25
15. jún 2009

zrzul každopádne bolo to fajn a mne ste pripadali všetky ako "staré" známe keď som vás prvý krát stretla. Akoby som vás už poznala....neboli nejaké také zábrany pri zoznamovaní. 😉 A detičky? No úžasné. A je to super, že Miška sa stavia a že jej to prospelo. Sa teším s vami 😉

janka1874
autor
15. jún 2009

ali neblázni netráp sa aspoň bola super zábava niekto to rozbehol a potom to už išlo

janka1874
autor
15. jún 2009

veru zrzulka máme radosť že to pomohlo aj Miške a tešíme sa s Vami
no baby ja si asi na fotky počkám kým mi ajulkyn zákonitý neurobí PC lebo ani picaso ani FB mi nechce nabehnúť 😢 😢 😢 😢

no a musím uznať aj môjmu drahému sa páčilo
a čo sa týka nás tak ja som tiež rada že som vás konečne stretla 😀 😀 😀 😀 škoda že sme od seba tak ďaleko a nemôžme sa stretávať častejšie aspoň teda my z východu nemáme veľa možností Vás stretnúť

alinka76
15. jún 2009

no čaute, ja som bola doteraz von, malý bol ako prasiatko špinavý, už je okúpaný a spinká.

ja som strašne rada, že to dopadlo tak dobre a verím že nabudúce bude ešte lepšie. žiadna z vás ma nesklamala, práve naopak, ešte viac ste si ma získali, boli ste také prirodzené a veľmi milé.

švábočku so soľou si nedáte? 😀 😀 😀 😀 😀

martinaj
15. jún 2009

no ali 😀 dnes by som si aj dala 😀 😀 😀

ajula25
15. jún 2009

ali ja som mala švábočku.... 😉

ajula25
15. jún 2009

jani Robo sa zastaví po počítač, len povedz kedy a dá ti ho do kopy 😉

ajula25
15. jún 2009

Maťka a tvoje fotky? nič? cem vidííť 😝

telinka
15. jún 2009

no ali teda teraz si ma riadne rozosmiala...ty švábočka 😀 😀 😀 😀

ajul a tebe som zabudla napisat ze v skutocnosti vyzeras lepsie a mladsie ako na fotkach podobne ako silvika 😉

martinaj
15. jún 2009

jaj ajul 😀 mne sa zatial nepodarilo k tomu dostat 🙂
ale oproti vam, som spravila tak max 50 fotiek ak nie menej 😅