Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
8. júl 2009

ahojte, u nás síce neprší, bola som s malým trošku vonku a prišla som totál mokrá čo je tak dusno vonku 😝

alinka, možno si sa už niekam vybrala...ale nemáte na okolí nejakú krytú plaváreň? možno tam by sa im páčilo, alebo materské centrum

simka9122008
8. júl 2009

Ahojte kočky, som totálne rozčúlená, chcela som z internetu jeden topík na leto, ale už ani nechcem, kočka za neho pýta 1,5 eura + 3 eurá poštovné, tak to je príliš, to tak išlo hore poštovné? 😲

ajula25
8. júl 2009

ahojte.
ja mám dnes "super" deň. len vrieskam....som ako nenormálna. chudák deti....všetko ma vytáča....čo mám so sebou robiť? 😢

abetka
8. júl 2009

cafte. Dnes sme boli cvicit a od augusta naisto nastupujeme do sanatoria 😢
Ale pochvalili, ho, ze je sikovny a ze tu chodzu ma zlozvyk, ale ze to prejde

ajula25
8. júl 2009

abetka držte sa...

glorita
8. júl 2009

abetka a co ma Tomasko s chodzou?nejako som nepostrehla,asi som bola vtedy prec ked si o tom pisala.....kazdopadne drzim palce...a kam do sanatoria? 😵

simka9122008
8. júl 2009

Abet neboj Tomáško je šikulka, raz dva to zvládnete, držím palce

alinka76
8. júl 2009

ahojte, no tak my sme nakoniec boli v múzeu, dokonca v dvoch, lebo im bolo málo 😉 no a potom sme zakotvili v pizzérii, deti si dali pizzu a ja cestovinky. A Samino zaspal v aute a teraz spí. Som zničená, lebo malý ma vyšťavil. Normálne mi z pizzerie zdrhol von na hlavnú cestu, kde chodia autá, skoro ma šlak trafil 😲 Idem hodiť fotky na FB

abetka
8. júl 2009

glor- beha ako baletka,strasne po spickach. a ideme do sanatoria v MArtine,
Dakujem za podporu.

luculka
8. júl 2009

cafte aj nasa chodi po spickákach 😕

telinka
8. júl 2009

ahojte , zasiahla som v poslednej chvili , skoro sme boli na druhej stranke 😀

aj u nas je tak nijako 😒 chvilu poprcha , mraci sa , teraz zase svieti 😝 na zajtra mame na plane vylet do ZOO v BA , tak som zvedava ci z toho nieco bude.....
akurat peciem marhulovy a slivkovy osuch , prestala som kupovat sladkosti , lebo baby a tato petu stale volacim napchavali , tak im to musim teraz nejako kompenzovat 😅 som zvedava ako dlho mi to vydrzi 😀

bzuco
8. júl 2009

ahojte

alinka...nám takto zdrhol z pizzerky v nedeľu ...tiež za ním MM ledva dobehol...sme potom zavreli na drzovku dvere, lebo ho to stále len von na cestu ťahalo 😒

bzuco
8. júl 2009

simka...jedine že by ten top vážil 3 kilá 😀 😀 😀 😀 ...myslím že balík do 3 kíl...ak nie do 5...je 3 eurá

ved jej napíš, že čo to má za cenu
možno sa len pomýlila

doporučené poštovné na ten top - 2. trieda - 1,20 eura

centik
8. júl 2009

ahojte,
Ajulka nehnevaj sááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

abetka
8. júl 2009

ahojte.
Tak ja mam den blbec, som totalne rozcarovana, lebo sa nam to akosi zvrtlo a ideme predavat byt. Nejako to nesurime a mame zaujemkynu a ta by nas tu nechcala aj v podnajme , ale je to taky blby pocit.
A som zvedava kolko si zapyta za podnajom.Neviete ako sa hybu ceny podnajmov ?

bocmanka
8. júl 2009

🙂 abet...to súvisí aj s počasím, mne teraz romy zaspala, lebo spala len hodinku doobeda, hnačkuje...... 😢 😢 😢
zatiaľ dávam hylak, stále má ruku v puse, horné očné sú už skoro von, tak si myslím, že to súvisí s poslednými dvomi spodnými trojkami....

janka1874
autor
8. júl 2009

Ahojte
taj aju tu je počasie ako šlehlé už 2 krát pršalo

simi to som si aj ja všimla že niektorým z toho poštovného asi preskočilo a neviem či sa ešte niečo takto cez bazar bude predávať

janka1874
autor
8. júl 2009

abetka dobré správy potešia tak budeme držať palce nech ste čím skôr fit

bocmanka
8. júl 2009
alinka76
8. júl 2009

abetka a prečo idete predávať byt a do podnájmu?

jana21
8. júl 2009

Ahojte baby 🙂 Mám nejaké novinky, veď kuknite do profilu. Ešte pôjdem v pondelok ku doktorke.Tak sa vytešujem. Malá mi už cez deň spáva v postieľke a večer už nezaspáva s nami v posteli, ale tiež v postieľke. Bola som prekvapená, že to išlo bez problémov, stálo nás to trochu plaču a to len prvý raz. Inak nemáme nič nové, ale veď je to dosť prekvapení na tento mesiac. Hodím ešte nové fotky tento týždeň 😉 Zatiaľ sa majte všetky krásne. Pa

bzuco
8. júl 2009

no jani super...dalšia do partie 😉
blahoželám 😵 😵

simka9122008
8. júl 2009

Super ďalšia tehula na obzore, gratulujem

zrzulka
8. júl 2009

Jej Jani gratulujeme🙂

anina1
8. júl 2009

gratulujeme jani a nech všetko prebieha o.k. 😉

zrzulka
8. júl 2009

Boc ta sedacka vyzera krasne a MC je vraj kvalitna a bezpecna znacka autosedaciek. ja vsak neviem posudit. my sme kupili Romerku. vela jazdime s malou autom, vraj Romery obstali ako jedni z najlepsich v crash testoch. vsak minule aj do nas jeden debil polsky skoro vletel. Muz na nervy, este ze sme tu sedacku neotestovali lebo by ma asi slahlo na mieste.... a potom mozes byt opatrnna jak chces ked niekto iny zapricini nehodu.... aj to je jeden z dovodov preco ja nejazdim....nemala by som na to nervy.

centik
8. júl 2009

Boc v Bialsku vedla Auchanu mas detsky obchod, tam ti daju aj zlavu, ked pokecas s majitelom 😉 my sme tam tiez kupili sedacku, hadam o 2 tisicky lacnejsie ako tu

simka9122008
8. júl 2009

Kočky kde ste všetky?

telinka
8. júl 2009

helou 🙂 tu je ticho pred burkou 😨

janka super len sa pekne gulatte 😉