Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
18. aug 2009

ahojte
Tiny gratulujem k Sofinke. Nech vám rastie do krásy a robí iba radosť. HLavne nech te zdravé 😉

Tak náš Lukáš ani nerozpráva, ani nechodí na nočník....tak my sme pozadu asi úplne. Ale rozumie mi všetko. Dnes som ho ukladala spať a on mi stále vstával a sadal si na postieľku. Tak som zmenila tón hlasu a vravím mu: čo povedala mama? a on? ukázal mi no no....som myslela že z neho odpadnem. No smiechu som sa nezdržala. 😅

aadula
18. aug 2009

my sme dnes boli vonku a jednej známej malá je tiež decembrová ako naši...a tá so mnou normálne kecala...som zírala 😕 😅 a že hocikedy si povie mame...mama prestaň! 😀

ajula25
18. aug 2009

No Marek keď mal tolko čo Lukáš tak už sa mu pusa nezavrela.... a strašne rád kreslil. Voskovkami. Mám na stene zarámované jeho dielko z doby, keď mal 19 mesiacov. NAkreslil vraj moju nohu. A to mi povedal sám. Že mamina noha.... 😀 A Lukáš? maximálne mňam mňam. 😀 a pta pta pta a baďo a baba, mama, ti ta (tik tak)....teta, deda, tita (cica-mačka). A asi tak vsjo 😅

aadula
18. aug 2009

čítam, že máte krásne pokroky..slová, nočník ... to náš Samino je nejaký opozdilý...všetko rozumie, ale nechce ani to mama povedať.. u nás existuje len hao...príde k mm a začne po ňom štekať..tak mu vysvetľujem, že to je ocino nie havo... ale tiež ukáže v knižke zvieratká..a keď mu niečo poviem, tak "ak chce" rozumie...je to malý tvrdohlavec a na nočník!! nehrozí 😅

ajula25
18. aug 2009

aadul tak to sme na tom podobne.

ajula25
18. aug 2009

idem ja do hajan. dobrú noc 🙂

aadula
18. aug 2009

ajulka dobrú

glor, ak sa podarí, tak malé stretko v NR budúci týždeň a Košičanky zas u nich malé stretko 😉

glorita
18. aug 2009

tak som akurat dopiekla....adulka,dik...no uvidime,ako budeme na tom s casom.Uz dlhsi cas sa ale chystam do NR ku kamoske a k jej malej,tak eventualne by sa dalo spojit jedno s druhym,aj ked nic neslubujem,kedze neviem ci budeme doma....ale rada by som vas vidiet 😵 😵 😵

aadula
18. aug 2009

glor, si mi chúťky narobila..som hladá ostala 😀, len ešte presne sme sa nedohodli...ale to iste doriešime 🙂

martinaj
19. aug 2009

jej tiny gratulujeme k Sofinke 😵 😵 😵

martinaj
19. aug 2009

o akom stretku a kedy sa bavite? 🙂

janka1874
autor
19. aug 2009

Ahojte
martinaj tu trošku vyššie písala aadula stretko v nitre alebo príď do Košíc 😀 😀 😀 😀

ste toho dosť včera popísali no my sme tiež čiastočne pozadu rozprávať Sendy nebude ani za svet síce pridala nové a veľmi dôležité slovíčko nie a aj ho pekne povie nie a viete si to predstaviť všetko čo jej poviem aby urobila alebo či niečo nechce tak na všetko je teraz nie no a s nočníkovaním sme teda moc nepokročili doma sme síce skoro celý deň bez plienky sem tam nehoda ale viac menej nočník zaberá už chodí aj sama a tlačí si dole nohavičky no ale akonáhle jej dám plienku presne vie že aj tam sa to dá urobiť tak vonku nemá ani náznak aby sa pýtala na nočník a akurát čo vieme super je papanie to tiež ja sa nemôžem ani dotknúť lyžičky všetko sama ináč radšej jesť nebude

martinaj
19. aug 2009

do kosic? 😀 no to asi muza nenahovorim, ale na nitru mozno ano 🙂
verca rozprava uz dost, a opakuje skoro vsetko aj ked niektore veci skomolene ale nadavky jej idu najlepsie 😠

csikike
19. aug 2009

ahojte kocky,
nevmate niektora skusenosti s podnikatelskym zamerom na prispevok z UPRaSV? mam to vypracovane, ale potrebovala by som to skontrolovat

ajula25
19. aug 2009

ahojte
to kde ste všetky? využívate posledné teplé dni?

aida
19. aug 2009

ahojte
Tiny gratulujem
My sme boli vcera v tej Zoo Zlin bolo super odporucam je to nadhernna zoologicka mala cestu prezila bola uzasna vobec neplakala a ani nespala cez den a vydrzala do 18 hod. hore a to sme odchadzali akurat domov a to zalomila a spala celu cestu. O 20 hod. som ju musela zobudit a cestou spat sme sa este zastavili na salasi pri Lozorne na bryndzovych haluskach a prisli sme domov o 22 hod. 🙂 Takychto krasnych dni by som prijala viac ale co uz ked MM nemoze.

lenka85
19. aug 2009

ajula neviem ci posledne teple dni - ja som pocula, ze takto ma byt az do oktobra, asi by ma porazilo... Ja uz teraz nevladzem nic kvoli tomu teplu a s tym bruchom...

ivana26
19. aug 2009

Tiny, gratulujeme k Sofinke 😵 😵 😵

huleni
19. aug 2009

csikike ja som sedela na urade v komisii na schvalovanie tych prispevkov a vsetci cosa drzali tych bodov, /sme davali taku osnovu/ tak sme to schvalovali ked spravili test, ale ak nieco potrebujes mrk posli a ja preposlem kolegyni na urad nech ti to mrkne:o)

aadula
19. aug 2009

😵 😵 😵 aká je nááádherná

aadula
19. aug 2009

kočky tak ako s tým stretkom? kto by mohol a ktorý deň? dáme stredu? okolo 16.00 v parku? čo vy na to?

janka1874
autor
19. aug 2009

jeeeej sofinka je zlatučká

ajula my sme boli na kupku a chystáme sa aj zajtra na rybu neprídáte sa niektorá

bocmanka
19. aug 2009

🙂 tiny prekrááásna je sofinka, a vôbec nevyzerá také drobuliatko, romy mala 2600 g keď nás púšťali z pôrodnice, takže ty to budeš mať niečo podobné...
🙂
ja mám svoje 2 hodinky, deti som dala k našim a upratujem to tu trošku, lebo dnes sme boli v aquaparku v turč.tepliciach bolo faakt horúco, o pol tretej sme prišli domov, romy zaspala už cestou odtiaľ a spala doma v postieľke až do pol piatej, takže dnes zaspí zrejme až pred deviatou, ale nevadí, aspoň mám čas sa trošku od-detiť....lebo už je toho faakt dosť, telinka vie svoje...
aida....zoo je úžasnáááá, boli sme tam s chlapcami, a chystáme sa aj s romy, ale času je taak málo....
u nás máme v sobotu hradné slávnosti na hrade strečno , 22.augusta teda, kto by chcel prísť....my asi skočíme, ale je to medzi žilinou a martinom, takže z tohto regiónu som asi sama...
🙂
budúci týžden stále zvažujeme či ísť do tatier ešte sa trošku potúlať, alebo naopak ísť to rakúsko skúsiť a ten zábavný park marchenland....

aadula
19. aug 2009

boc, keby som si ja mala vybrať asi by som šla do tatier, ale deťom sa asi bude viac páčiť ten zábavný park 🙂

simka9122008
19. aug 2009

Sofinka je nádherná
Jani mi sa zajtra nepridáme, lebo sa ideme do Maďarska kúpať

janka1874
autor
19. aug 2009

no nič simi tak toto leto sme sa fakt ani moc nestretli ako keby sme od seba bývali 100km 😀 😀 😀 😀 😀 no čo už ani na kupko sa už asi spolu nedostaneme 😀 😀 😀 😀

bzuco
19. aug 2009

ahojte...ja len na skok zasa 😒

tiny...maličká je krásna - gratulujeme 😵 😵

bzuco
19. aug 2009

a naše dnešné nové slovo - mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
ale keby ste ho počuli ako chutne to povie, idem ho zožrať 😵 😵 😵

ja jeho rečnenie neriešim - však chlapcom sa nechce 😝 ...a raz poriadne hovoriť začne 😉

telinka
19. aug 2009

caute 🙂

sofinka je kraaaasna....aj by som si dosla privonat 😵 😵 😵

boc...tak si si aspon 2 hodky oddychla?....je to des mat doma takych troch hyperaktivnych chlapov 😝 😅 😀

no veru vy kosicanky....sa neviete stretnut 😀 😀 ja sa tusim s alinkou vidim castejsie ako vy z jedneho mesta 😅