Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
8. sep 2009

no, ja este obed ani nechystam, neskoro som dala rozmrazit kuru, sakra.. a aj maly zase vstal az o 9.30 😔

aida
8. sep 2009

ahojte
som tu dlho nebola co je nove?
U nas odnaucenie od plienok skoncilo bez uspechu 😒
Vcera som dostala od MM zrkadlovku Olympus tak sa vytesujem aj ked som s toho jelen ale do dovolenky sa to musim naucit. 😀

silvika
8. sep 2009

teli neckalo sa mi ani pupacik nemam v puse, to sa u nas pripisuje tomu ked je osoba ohovarana, ze sa jej urobi bobo v ustach ...

silvika
8. sep 2009

csiki nespavas po nociach po tom si stojis na kably ....nevaaa hlavne kura osol nie oslad a aj zapni trubu ked ho das piect .... 😉

tinyleaf
8. sep 2009

teli presne to ma napadlo, ze Sofia je v tomto ako centikova Bibi 🙂 Ale ja dufam ze sa to zmeni a stane sa z nej ukazkove babo, co v 3 mesiacoch prespi celu noc 🙂

csikike
8. sep 2009

silvi, no este stael ho nemam naporcovane, takze dnes z toho bude vecera a nie obed a hlavne, ze skrecok tu este pri mne buntosi... a to maju prist este aj svokrovci

silvika
8. sep 2009

a kedy maju prist svokrovci k obedu na to kura ? to zostanu asi dlho hladni lebo ked na veceru tak akurat aj maly bude vtedy najviac energie si zacni pozyvat navstevy na vecerne casy ...

csikike
8. sep 2009

nie, pridu az vecer... teda poobede, ale ja pojdem asi von so skreckom, lebo ho musim niekde vybehat... je brutalne energicky, este stale nespi, teraz ma to obdobie, ze za vsetko reve, proste ked ma klobuk tak reve ked ho nema tak tiez reve 😝

silvika
8. sep 2009

nas to robieva hlavne ked niekto pride ze sa mu vsetko nepaci ... ja asi nie som dobry divak 😝

silvika
8. sep 2009

csikií a uz mas aj ten povestny prival energie pred porodny? ze by si sa podujala aj cely byt prestahovat keby ti brucho nezavadzalo,?

csikike
8. sep 2009

silvi, to nie, ale zacinam sa citit dobre, az nato, ze sa mi zda, ako keby sa mi kosti roztahovali...hnusny pocit, to som este zazila, ale stahovat by som sa aj stahovala do domceka, ale nie je kam 😀

janka1874
autor
8. sep 2009

čaute žienky tak som naspäť od zubára a totálne šokovaná nemám žiadny kaz len ten jeden boľavý zub a ten mi hneď aj urobila a teraz počúvajte za veľkú plombu (lebo tam bola neskutočne obrovská diera) som zaplatila len 6,97eur som normálne skoro odpadla a preventívka že nič neplatím
to keby som išla k tomu čo som mala tak tam nechám cca 40eur on len za preventívku bral predtým 200,-Sk
nenormálne zarábajú na ľuďoch
a som sa s tou dr. bavila aj o malej tak vraj jej už máme normálne pasou umývať zúbky a nechať ju samú a potom nejako doumývať no to bude iná zábava

abbi
8. sep 2009

joj jani aj ja sa chystam k zubarovi... a musim aj deti objednat. len sa mi do toho moc nechce 😝

janka1874
autor
8. sep 2009

abbi ja s tým problém nemám mne sa nechcelo kôli cenám lebo to už bolo moc na mňa stále tam nechať 500-1000,-Sk

žienky neviete mi poradiť myslíte že táto bunda bude dosť teplá na zimu nikde to tam neviem násjť
http://www.quelle.sk/sk/q4r/katalogherbstwinter...

huleni
8. sep 2009

ahojte...pisete o zubaroch ja som boal pred par mesiacmi a som sa pytala na malu a mi povedala ze nech ju prinesiem tak okolo 2,5roka tak potom pojdem s nou🙂 ale super jani ze si tak dobre obisla, ja ked idem k zubarke tak len vzdy cakam co povie za sumu, ale zas je taka super ze nemam chut ju menit i ked by bol urcite aj niekto lacnejsi...

silvika
8. sep 2009

jaaaj jani neboj sa, my mame taku chlapcensku a je velice teplucka kludne kup

silvika
8. sep 2009

... a este aj cena je primerana, ja som ju v takom nejakom drahsom obdobi alebo co kupovala, lebo bola o hodne drahsia

csikike
8. sep 2009

baby, zazelajte mi pevne nervy, lebo asi vybuchnem 😕

aadula
8. sep 2009

csiki, že by svokrovci? 😉 tak pevné nervy 😵

bocmanka
8. sep 2009

😒 tak a je to, až na druhej strane som vás našla...
to kde ste všetky? to čo je za absenica?...čo všetky naháňate drobcov alebo sexujeteeeeeeeeeeee???????
ja sa liečim psychicky, dnes som tu mala 7 detí, najprv dve susedine a potom nadrzovku prišla aj kamoška s dvomi deťmi, no spúšť tu bola...chalani polhodinu len upratovali..
🙂
ja nepochopím niektoré deti, ema je ako naša romina a je to tajfúúúúúúúún, asi by ma švaclo, romy je tiež energická, ale neviem, mne príde celkom vychovaná...
toto sa hádže, reveeeeeeeee, rozhadzuje.............

csikike
8. sep 2009

aadul, presne, a darmo hovorime, ze nech nenosi jedlo, ved ja viem varit, a ani jej syn nevyzera, ze ide skapat od hladu... tak co spravi, zase donesie

janka1874
autor
8. sep 2009

čaute žienky no bola som na kontrole u svojho dr. u ktorého budem rosiť a poviem Vám skoro som odpadla keď mi povedal že bábo je riadne veľké vraj malá má už 1800g čo je riadne veľa na týždeň v ktorom som a ináč všetko v poriadku už aj prietoky mi skonroloval všetko máme o.k. asi bude taká buchta ako som ja bola ja som sa narodila 4200g čo dodať 😀 😀 😀 😀

bocmanka
8. sep 2009

🙂 jani rosiť?....to snáď kvietočky, nie????

janka1874
autor
8. sep 2009

jeeej no píšem bludy 😀 😀 😀 😀 😀 malo tam byť samozrejme rodiť 😀 😀 😀

telinka
8. sep 2009

bryyyyyyy vecer 🙂

jani tie odhady sa mozu dost lisit od reality 😉

ja som doteraz cakala na MM lebo este musim sterilizovat cviklu a neviem tie pohare zatvorit , mam zodratu tu hlavu 😖 tak idem este cakaaaat...no na porazenie 😝

aida
8. sep 2009

Ahojte
My sme sa dnes naucili bicyklovat 😀 ide ako gula normalne jej nestiham som zvedava do kedy ju to bude bavit. Video mam na FB

glorita
8. sep 2009

aida nomala je ina sikovnica,fakttttt 😵 😵 😵 😵 kde ste zohnali taky dobry bycikel?aj ja chcem 😀 😀 😀

aida
8. sep 2009

Glori dakujeme v Senci sme ho kupovali je to do 3 rokov a aj tu je
http://www.cyclonesport.sk/index.php?page=shop....

csikike
9. sep 2009

Ahojte, idem pobudit moje osadenstvo
a martinaj len to naj k meninam 😉
aidi, sikula je vaneska 😵