Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
4. nov 2009

teraz mi kamoska pisala ze v Ba,,,maju dve deti prasaciu chripku 😕

simka9122008
4. nov 2009

Fúha nejako rýchlo sa šíri tá prasacia chrípka 😲

telinka
4. nov 2009

aj v tn to davali o tej chripke....asi radsej sedet doma a nechodit medzi deti????
no super nakup , ale na to by som asi nemala nervy 2dni pred vianocami nakupovat 😅

luculka
4. nov 2009

sak aj ja sa bojim,,,,,asi len tu kuchynku si tam necham,,,,

no ta chripka neni sranda,,,a ja debil som este vcera na markize pozerala katastrofický film o vtácej chripke,,tiez asi nikem nepolezieme 😕 😕

telinka
4. nov 2009

gulky bambulky 😀
nasa peta tak sladko a makko povie slovo bambuľka ako keby ani zahoracka nebola 😅 😅 😅

luculka
4. nov 2009

jeeeej toto som prave objavila,,a baba je z Ma,,,,http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=40588

telinka
4. nov 2009

ale lucul to chces kupovat?????
sak si take nakreslis aj sama , domcek si zvladla zvladnes aj taketo , neeee 😉

luculka
4. nov 2009

😀 😀 😀 by sa mi muselo chciet,,,a kto mi to najprv vyrobí???

telinka
4. nov 2009

sak to pokreslis na stenu a nabytky...sa vasi potesia ze im to zmodernizujes 😀 😀

luculka
4. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no to ano

glorita
4. nov 2009

ja s MM sme to zrejme prekonali v lete,po navrate z dovcy,dokonca znama s ktorou sme boli to mala potvdrene,tak preto podla tych priznakov vieme,ze sme to dostali aj my,akuratze to nemam zistene z krvy,ale detska lekarka ma uistovala,ze pokial dieta vyslovene nie je v patologickej edemickej oblasti a nema imunitneproblemy,je to priebeh a vlastne aj liecba ako u beznych typoch chripok a dokonca u nas detska mali ten pripad u 2 rocneho chlapceka a nic ine,len medikamenty,klud na lozku,tekutiny,nenamahat organizmus.Inak poviem vam,moj MM mal vtedy rovnake proznaky ako ja,uplne navlas,len vzdy o den neskor ako ja...a znama co to ma aj na papieri dokonca ani z polovice tak netrpela co sme sa rozprvali ako my dvaja,lebo to som nemohla drzat v rukach cely den nic,nieto sa o Lea starat...zasa,je tolko typov tych chripok,ze ta prasacia neni nic katastroficke,ako to media nafukli..... 😵

idem do hajan uz,lebo ledva vidim dnes..paaa 😎

huleni
4. nov 2009

uz vsetky buvate? ja hladam na nete nejake teple gate k nasej losovej bunde :o)) ale asi nic nenajdem:o)

silvika
5. nov 2009

huleni uz ju asi budes musiet len "omylom" zafarbit 😉

martinaj
5. nov 2009

dobre ranko zienky 🙂

martinaj
5. nov 2009

zase je tu dako ticho 😕

silvika
5. nov 2009

aj ti vasi nejako ako by ani nerastli?

silvika
5. nov 2009

marti tu az vecer ozivaju

silvika
5. nov 2009

to u nas oziva akurat chlapec

aadula
5. nov 2009

ahojte, 🙂 ja som dnes doma s malým, v noci mi nejak pokašlieval, tak sme boli u doktorky, ale že dýchanie čisté, hrdielko nemá zapálené, tak to bude asi len zas také nočné kašlanie z hlienikov, ktoré mu v noci stekajú

zrzulka
5. nov 2009

ja balim kufre... mala je u mamy.v byte neskutocne ticho.... .....idem na vikend prvy krat prec bez malej... veruze mam zmiesane pocity z toho....prvy krat bez mojej malej zubrienky....

tinyleaf
5. nov 2009

zrzulka neboj, to zvladnes 🙂 Ved o Misku bude dobre postarane u Tvojej mamy a Tebe aj dobre padne chvilu sa venovat niecomu inemu 🙂

bocmanka
5. nov 2009

🙂
ahojte, v martine lietajú snehové vločky....žeby už nasnežilo?
moje deti práve tancujú..
prišli nám cd-čka od podhradskej a čanakyho...sú super,
deťom 5 a pesničky pre detičky
chutnééééééééé

lenka85
5. nov 2009

baby sedite doma kvoli tej chripke?? mne trosku lepi kvoli tomu, ale sediet doma-pomooooooc

simka9122008
5. nov 2009

No ja s deťmi teraz veľmi nelobzujem hore dole, pre istotu, jedine chodím ja sama vybavovať veci ktoré sa musia

kika25
5. nov 2009

Zrzulka, a kam si ides vyrazit? Ja uz som si zvykla, Lenku mavaju na vikend obcas nasi alebo svokrovci a prospieva jej to, aspon ma zmenu, myslim ze rodicia to prezivaju horsie ako deti samotne 😉

bocmanka
5. nov 2009

🙂 ja som bola dnes prvýkrát od minulej nedele von, ak nerátam rontgeny a návštevy lekára..
chlapcov som nechala u susedky, tiež je doma s dcérou čo má angínu...
a s romy sme šli do našich maličkých potravín aspoň základné veci nakúpiť...
ale najradšej by som nikde nechodila..
všetky vianočné darčeky objednávam cez net...
do centier by ma nikto nedostal..

abbi
5. nov 2009

ja tiez nelebzujem s malym vonku. Myslim, ze v tomto pocasi staci dobre prevetrat. Ludom sa radsej vyhnut. a tiez ho dopujem Cebion... trosku soplikoval.
Boc som velmi rada, ze ti je uz lepsie 😉 😉

zrzulka
5. nov 2009

Kikus idem do jasnej na jedno stretko tvorivych zienok. chcem sa niecomu novemu priucit🙂))))
Len to tak tazko prezivam ze tam nebude aj Michaela.V podstate som ju mohla zobrat so sebou ale z cisto sebeckych dovodov(pri nej by som sa toho vela nenaucila) som ju zavesila na krk manzelovi.... Mozno prave preto tie zmiesane pocity....
Ale zase si hovorim ze manzel je stastny ze bude s nou cele dni... vidim to na nom ako sa tesi. on ide za rodinou do Kosic. Bude tam svokra aj moja mama ale stale hovori ze ju nenecha s nimi ze ju vsade bude brat so sebou🙂))) Hrdy tato....

Ja chodim von, vsak by som doma zosalela. kazdy den sme vonku. Aj na detske aktivity chodime. Ale trosku ste ma zneistili, lebo dnes chcem ist na biblioteku... ufff teraz dumam ci ist a spolahnut sa na moju relativne dobru imunitu alebo ostat radsej doma ....

zrzulka
5. nov 2009

Inak na cebion by som sa velmi nespoliehala, obsahuje male mnozstvo vitaminu C. ja davam malej rakytnikovy sirup. Zda sa mi to aj zdravsie ako lieky....Mnohe vitaminy sa len tvaria ze su vitaminami, a pritom ked si pozriete zlozenie tak hnus....sama chemia. ja som malej tiez prvy polrok davala cebion ale uz nedavam a chora nebyva.... Vcera som jej skusala davat kyslu kapustu ale nechcela. Kysle na nu....