Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
8. jún 2009

jeeeeeeeeeej, kocky, ste zlate, idem kuknut

alinka76
8. jún 2009

glor, od piatku ideme. i ked mne by nevadilo aj od stvrtku 😉

csiki, my máme takú bundičku čo sa mi vnútro teplákové odopína, je to také praktické. ale nevidela som nič podobné. hádam som ti dačim pomohla.

bocmanka
8. jún 2009

tak už sme ak tak okej...
vďakabohu....

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

alinka76
8. jún 2009

boc, to je super. tak sa už len teraz držať, nikde do spoločnosti nechodiť, nedávať jesť vaječné jedlá, nech nehnačkujete a vyrážame 🙂

bocmanka
8. jún 2009

ali presne tak,
aj tie štvrtkové bojnice som zatrhla, najbližšia naša cesta bude dnes ku kaderníčke, to mi bude romy strážiť ocino a tréningy cez týždeň a až piatok cesta na oravu...

janka1874
autor
8. jún 2009

super boc držte sa aj naďalej takto dobre
neprovokujte lebo sa pobalíme ešte vo štvrtok večer a pôjdeme teda baliť budem tak či tak vo štvrtok lebo my máme napláne vycestovať okolo 9-tej čakajú nás cca 4 hodiny cesty aj sp restávkou tak nech si to aj nejako užijeme

alinka76
8. jún 2009

my vyrazíme okolo 12-tej, to aj malý vtedy chodí spávať, tak hádam to zvládneme bez prestávky. teda okrem povinnej na moje cikanie, to je u mňa vždy - za polhodinu už vykrikujem nech drahý zastaví 😀

glorita
8. jún 2009

ja sa uz tak teskam na vas apropo...... 😵 😵 😵 😵 som zvedava na tie nase vsetky deturence pokope 😀 😀

boc,no ako ali vravi drzkajte sa a vlastne nech nase deturence choroby obchadzaju minimalne do nedele......

my utekame vonku.....majte sa.

bocmanka
8. jún 2009

🙂 a aký je konečný počet ajulka?...
kto všetko ide?
...som chcela pre vás nejaké prekvapko ak stihnem....len chcemvedieť koľko maminiek decembrovčiat...díkes..

csikike
8. jún 2009

jeeeeeeeej, tu uz sa vo velkom bali, aj my asi vyrazime okolo 10tej, tiez to vidim na 4-5 hodin, snad tomik aj zaspi po ceste, kupili sme aj taku miniklimu do auta, kedze mame stare auto, tak sa snad pojde lepsie aj cez to pekelne teplo co bude 😵

csikike
8. jún 2009

inac objednala som bundicku, tak snad stihne prist do piatka 😵 , kocky diky ste zlate 😵
a ten pocet by zaujimal aj mna

bocmanka
8. jún 2009

🙂 ajulka, pridaj aj menovite...kto????
a už sa nikto neodhlasujteeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎
😎 fakt má byť teplo????????????
jeeeeeeeeeeeeeeej
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
😎

alinka76
8. jún 2009

myslím že okolo 20 nás bude.

silvika
8. jún 2009

csiki ja planujem tiez okolo 10 ale kedy to bude naozaj ..... a ja sa pomaly balim uz od vikendu, tym, ze furt rozmyslam, tak som zvedava na co vselico pozabudam. z cias ciest si este spominam, ze na dva tri dni, sa bali aj tak viacej ako na tyzden

janka1874
autor
8. jún 2009

silvika ja si práve kôli tomu už týždeň píšem taký akože zoznam ale hlavne také blbiny ako nabíjačky, CD, lieky a také veci nech nič nezabudnem lebo my zvykneme chodievať len na chatu a kedže to je naša chata tak je na to aj vybavená takže tam keď niečo zabudnem tak buď je to tam alebo si nejako poradíme ale v cudzom je to iné

boc je niekde tabuľka idem kuk lebo ajula tu asi bude keď tak len okolo obeda

alinka76
8. jún 2009

1.Bocmanka
2.Glorita
3.Telinka
4.Centik
5.Alinka
6.Csikike
7.Ajula
8.Tinyleaf
9.Lucia
10.Janka
11.Veja
12.Anina
13.Martinaj
14.Silvika
15.Bzuco
16.Zrzulka
17.Luculka

som dakoho zabudla?

csikike
8. jún 2009

silvi, my sa domov ponahlat nebudeme, takze mozno zostaneme este den dva... uvidime, ale uz zacinam pomaly pisat co netreba zabudnut, hlavne malemu hracky...ked on ma rad auta a auta a auta 😅

csikike
8. jún 2009

ali, centik nejdu

csikike
8. jún 2009

ani lucia

alinka76
8. jún 2009

nie? ale veď napísané boli v tabulke

janka1874
autor
8. jún 2009

akurát aj ja som našla tabuľku

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

len treba odrátať centik a luciu79 ostatné by zatiaľ malo platiť

silvika
8. jún 2009

csiki naaapodobne tie hracky akurat my aj kocik musime brat a to je vlastne kufor zaplneny tak len po dierkach v aute budeme balit, vozik privesny neberieme 😝

janka1874
autor
8. jún 2009

no alinka asi ešte ajula neopravila v tabuľke ale cez víken písali že nepôjdu lucia kôli škole a centik kôli tomu že drahý musí do práce

alinka76
8. jún 2009

1.Bocmanka
2.Glorita
3.Telinka
4.Alinka
5.Csikike
6.Ajula
7.Luculka
8.Tinyleaf
9.Janka
10.Zrzulka
11.Veja
12.Anina
13.Martinaj
14.Silvika
15.Bzuco

no tak takto?

alinka76
8. jún 2009

a Abetka nechcela dojsť pozrieť?

bocmanka
8. jún 2009

🙂 takže 15 kelly family....??
to si neviem ani predstaviť
big akcia... 😀

alinka76
8. jún 2009

ozaj, a Zucha nedojde?

bocmanka
8. jún 2009

☹ zucha nem príde, o abetke neviem, ale zucha má v piatok koncert, tak sa jej neoplatí cestovať na 1 noc..

janka1874
autor
8. jún 2009

boc ona hrá v nejakej kapele alebo spieva?
no veru bude to zábava 15 rovnako starých detí iná sranda ja sa len smejem ako ich budeme fotiť 😀 😀 😀 😀 😀 no spolu sa nám to asi nepodarí nikdy

alinka76
8. jún 2009

janka, na môjho zaberajú tyčinky, musím nabalíť aspoň 5 balíkov, vtedy obsedí. V Nitre sme im na deku vysypali keksy, chrumky a rýchlo sme fotili 😀 😀 😀