Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
16. jún 2009

to vazne v juli? ak nebudeme v tom case na dovolenke tak urcite....

zrzulka
16. jún 2009

ali a to rakusko v auguste? uz zacinam mat gulas z toho.....

aadula
16. jún 2009

jooj tak na Donovaly by sme sa pridali aj my...teda pevne verím...do Rakusko asi nie..nemáme pre malého pas a naše už neplatia a v mojom bola Paťka zapísaná a keďže my sa nikam do zahraničia nechystáme, tak tento rok pasy iste nebude dávať robiť..ale Donovaly nie sú tak ďaleko..to by som celkom brala... 🙂 len aby mm dali dovolenku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zrzulka
16. jún 2009

aadula super ked pridete. spozname i ostatne tvare modreho kona

alinka76
16. jún 2009

no my už do konca júna nestíhame, máme program na víkend. ale v júli ktorúkoľvek nedelu sme volní.

huleni
16. jún 2009

no a kedze aj ja vas chcem spoznat osobne tak niekde sa urcite natisnem aj ja:o)))

zrzulka
16. jún 2009

huleni a ty si odkial?

zrzulka
16. jún 2009

no tak uz aj ja som na FB ale poviem mam ze mam z toho riadny chaos....

huleni
16. jún 2009

zrzulka z Prievidze

martinaj
16. jún 2009

no zrzul ani mi o tom chaose nehovor, citim sa ako blb...... ale fotky sa mi tam zazrakom podarilo dat.... 😀

zrzulka
16. jún 2009

inak aky vyznam ma byt na FB??? tak trosku nechapem vyznam tej stranky....

prievidza nie je tak daleko tak snad sa cokroro stretneme niekde na nejakej akcii aj live....

huleni
16. jún 2009

no zrzulka FB mame ako zalozny zdroj ked nejde konik aby sme mali kde zavislacit.o)) a inak tam najdes kopec ludi, ja som nasla zo zakladky, zo strednej aj z vysky a dokonca ludi kt. som fakt dlho nevidela.O)

janka1874
autor
16. jún 2009

no zrzulka ten význam som zatiaľ ani ja nenašla ale nevadí preto tam asi ani moc často nechodím 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
16. jún 2009

Sendy mi dnes nezjedla ani jednu lyžičku jedla ma ide poraziť

aadula
16. jún 2009

jani ..samko mi dnes jedol tiež len jogurt a mlieko....

huleni..nám títo chlapi čo maľujú činžiak ..tak oni sú z Prievidze..akurát dnes som sa do dozvedela 🙂

abbi
16. jún 2009

ja som tam hlavne v kontakte s ludmi zo zahranicia Zrzul 😉 😉 ale daju sa tam dat fotky bez zmensenia 🙂 a to mi vyhovuje, lebo tu na konovi je to dost blbe. a tiez tam vies reagovat na kazdu fotku, tu nie :(

aadula
16. jún 2009

mne je ľúto, že na FB som nenašla viac ľudí..., ale napr. mňa si tam našla spolužiačka zo strednej..žije v belgicku a tak som sa o nej aspon niečo nové dozvedela.. 🙂

ajula25
16. jún 2009

no teda baby nepreháňate? Že Donovaly v júli....čo kradnem?

Boc už som volala a dohodli sme sa. Dík si poklad. 🙂

alinka76
16. jún 2009

aadula, ja som tam nenašla spolužiakov vôbec, iba kamarátky z roboty a vás 😵

ajulka, však ale to len v nedelu tam pôjdeme na 1 deň.

ajula25
16. jún 2009

tak myslíš že sa mi to z KE oplatí? asi nie, však?

ajula25
16. jún 2009

Boc aj ja tam mám zopár fotiek kde ste vy. hoď mi maila a pošlem 😉

alinka76
16. jún 2009

no to asi nie, my to máme na skok a keď Boc dráždi no dá sa odolať? 😀 😀 😀

martinaj
16. jún 2009

kam kto ide? 😎

bocmanka
16. jún 2009

🙂 tak ja mám doma všetkých troch, aby som sa nenudila...čakám na maminu ako na spasenie...
som hotováááááááááááááááá, spiaca kríza.....
ajul, som rada, že ste sa dohodli..

zrzulka
16. jún 2009

sila ale ja tam neviem najst ani len vlastnu segru.... trosku sa zabavam kym mala spi. tiez tam chodim malo. skor mi vyhovuje skype.

donovaly len na jeden den? som myslela ze zase vikend jak teraz.

ajula25
16. jún 2009

boc poraď. čo im odniesť za prezent? 😉

luculka
16. jún 2009

cafte,,tak my sme az pred chvilou zaspali 😠

boc poslem foto cez scype,,,,

Baby zvazujem dat sa ostrihat na kráááátko uplne,,,,co poviete,,,,,neviem ci do toho ist 😅

zrzulka
16. jún 2009

ali urcite sa ozvite ked pojdete na zapad. to by bol hriech nestretnut sa. vsak zo zapadu nas je dost... aspon nejake to ministretko. som taka zvedava jak vyrabas tie nadhery.

aadula
16. jún 2009

my nemáme až tak ďaleko DOnovaly...vyše 100km ...to sa dá na otočku aj na jeden deň ... sa nemôžem moc tešiť..lebo keď sa teším vždy to praskne 😝

nepozerávate film na markíze čo ide teraz ? ani neviem ako sa volá, ale celkom sa mi páči..teda je to seriál