Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
2. júl 2009

nezaspala , som babam povedala ze nech si vyberu....bud ju budu zabavat 20min v aute a potom bude doma 2hodky klud , alebo naopak , tak sa snazili v aute 😀 😀

aadula
2. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ja som tiež nejaké foto z včerajšieho a dnešného dňa pridala akurát...ale sú to len fotečky z mobilu...a teším sa na fotky Nati a Peťky 🙂

ajula25
2. júl 2009

ahojte
tak to sa teším na foto....určite budú super 😉

aadul aký nešťastný na tej poslednej foto ☹

abbi krásni chalani. Na lketo je najlepšie takto zostrihať, nech im nie je horúco. Do zimy ich budú mať znova dosť 😉

simi a ešte stále máš to búšenie? Takže teraz budeš so sebou lietať po lekároch...no "poteší"

aadula
2. júl 2009

ajulka..to reval bo domov nechcel ísť..on vždy iným smerom ako mama uteká 😝

aadula
2. júl 2009

a ako tu baby spomínali, tak aj Samko včera capal Paťke zaucho lebo mu nechcela dať mobil a potom sa otočil na mňa začal fňukať 😅 a dnes keď tak reval, že neide domov..chytila som ho za ruku a pekne ma uhryzol do mojej ruky od nervov...hneď som si na Janku spomenula

ajula25
2. júl 2009

no aadulka to poznám. My keď ideme domov, tak mu strčím fľašu s vodou a poviem, že ideme sa kúpať. Zatial nám to zaberá.
A kusať ná zatial nekuše, teda dúfam,že mu to ani nenapadne. 😅

aadula
2. júl 2009

nám už ani fľaša nezaberá..na silu ho musím do kočíka vopchať a ideme s revoooom domov..a hrýzť nezvykol..a to som mu ani nečítala, že včera Sendy hrýzla 😀 , tak neviem čo ho to napadlo 😕

alinka76
2. júl 2009

hehe, to aj náš reve, včera som nemala nervy ho z vane vytiahnuť, stále krútil hlavou, že nejde a keďže som nechcela počúvať rev, tak som poslala tatka, nech ho skúsi podplatiť dačim. nakoniec sa aj tak revu nevyhol 😀 😀 😀 aspon tatko videl, aké to máme zábavné, lebo väčšinou ho vidí už keď je v pyžamke a chystá sa spať. ☹

ajula25
2. júl 2009

a ja som dnes skúšala bez plienky ho doobeda nechávať. Tak raz sa pokakal a asi raz pocikal....celkom pohoda, nie?
aj keď sám sa nevypýta... uvidíme ako sa nám bude dariť ďalej. Ale strašne sa mi páči tá malá riťula bez plienok. 😀

telinka
2. júl 2009

ajul...no krasna ritula bez plienok , ale akosi z nej vsetko padaaaa ☹ ta plienka to trochu drzala ale teraz chodi ako nejaka "spustigaťa" 😅 preto jej najradsej davam saty , alebo vecicky co nosila minuly rok v lete 😉

ajula25
2. júl 2009

teli no keď ich majú také malé tie riťule....jasné že padá z nich všetko. Ale ono sa to poddá. Hlavne že budú bez plienok. Uvidíme ako sa to podarí. Peťka je šikulka... 😉

telinka
2. júl 2009

aadul keby som tu samkovu fotku poslednu orezala , tak ta kriva pusa by mohla byt celkom aj petkina 😅

luculka
2. júl 2009

tak fotky su na FB

alinka76
2. júl 2009

no ja zatiaľ bez plienky ho nechávať po dome nejdem, na nočníku sedieť nechce, ani si neuvedomuje, že ciká alebo kaká. Ak by mu to začalo vadiť, tak ho nechám,ale nebudem riskovať pohromu. Ale slipky sme už kúpili, také najmenšie. však majú ešte len 1 1/2 roka, majú čas, nie? 😉

aadula
2. júl 2009

alinka ... Samko je presne taký istý..aj ked práve teraz sedí na nočníku čo je zázrak..včera som mu dala na chvíľku dole pelušu keď sa zobudil poobede..a ocikal ocinovi vankúš 😀 a tváril sa úplne normálne..nič také, že cikám 😝

ajula25
2. júl 2009

lucka krásne fotky. úžasné sú. moja mamina povedala, že sú ako bábiky 😉

aida
2. júl 2009

ahojte
Luculka krasne fotky si uzasna fotografka 🙂

alinka76
2. júl 2009

ajula, kde vidíš fotky?

ajula25
2. júl 2009

ali na FB...tam ich je 20 asi 😉

alinka76
2. júl 2009

už som našla 🙂)) krásne

luculka
2. júl 2009

jeeeej dakujem babule,,,sa tesim ze sa pácia,,, 🙂

silvika
2. júl 2009

luci fakt su veeeelmi pjekne, daj si ich do zacinajuceho portfolia 😉 😎

ajula25
2. júl 2009

luci pomaly môžeš otvárať fotoatelier... 😉

simka9122008
2. júl 2009

Luci, perfiš fotky, rozkošné sú fešandy
Ajul beriem liek proti búšeniu tak my je lepšie, no zajtra ide skoro ráno na krv na endokrinológiu a doobeda nám prídu merať okná

abetka
2. júl 2009

no ja som zase nieco domotala. Neva 😅
Chcela som vam dat kuknut foto na FB.
Lucul./ tricko prislo, dakujeme a peniaze vcera posielal MM , tak ked dojdu daj vediet , nech je vsetko ok

ivana26
2. júl 2009

ahojte,
lucul, nadherne fotky, fakt si dobra 😉 nechces sa tym zivit? 🙂
tak baby, ja sa s vami lucim, zajtra odchadzame na dovcu a dojdeme 😎 11.7. idem balit, hrozne sa mi nechce 😒
tak drzte palce, nech na vyjde pocasie 🙂

abetka
2. júl 2009

peknu dovolenku 🙂 a pekne pocasie 😉

huleni
2. júl 2009

ivka len nech vam je co najsamlepsie:o)) a potom aj nam nechajte troska pekneho pocasia my ideme do Chorvatska od 16teho:o)

zrzulka
2. júl 2009

Ivi stastnu dovcu🙂)) Aj ja by som uz niekam vypadla.