Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
12. júl 2009

ahoj jani...ale kdeže
my sme dnes mali budíček 4,50....ma skoro trafilo...samozrejme už nezaspal 🙄
teraz spí asi polhodinku

janka1874
autor
12. júl 2009

no bzuco to ti nezávidím asi by ma šľahlo vstávať o 4.50
my nemáme Sendy doma a čakáme kedy pre nás prídu a ideme sa kúpať ale vraj vstávala klasika o 7.00

bzuco
12. júl 2009

no maťulo sa zobudil na jedenie a kedže máme okno na východ, slnko už svietilo, tak načo spať 😝 😝 😝 dalej

bzuco
12. júl 2009

ozaj kočky
neviete či nie je v tescu akcia na fialové plienky?
už mám doma asi len na týždeň

huleni
12. júl 2009

bzucko myslim do minuleho tyzdna do utorka alebo tak bola ja som isla myslim v stredu a uz nebola 😒 tak som skusila kupit v dmke a vyzeraju byt super...

huleni
12. júl 2009

abet všeeetko len to najsamlepsie k narodkam🙂

aadula
12. júl 2009

ahojte, my sme mali hroznú noc, malý v kuse mrnkal, neviem či sa prejedol, alebo sa mu zážitky z poobedia premielali hlávkou, zaspal až nad ránom a o 5.15 sa tváril, že chce vstať, šupla som mu mliečko a ešte zaspal do 8.30h. tak som sa trošku vyspala ešte.

abetka, gratulujem 😵

abetka
12. júl 2009

dakujeeeem. Bzuco, ze 18 😀 . To by bol zivot. Ja varim, periema to znaci , ze eeee18 😝 .Neva, ale stale to je fajn. NAsa noc v pohode, vstal 7.00
Ja kupujem plienky z Dm a som spokojna 😉

aadula
12. júl 2009

tiež se DM-plienkari 😀 , ja som spokojná sú fajn

bzuco
12. júl 2009

a vydržia tie z DM aj na noc...neprecikajú vám ich chalani v noci?
lebo môj prečúral zatiaľ všetky okrem tescových...aj ked je pravda že babylove sme mali len na začiatku asi 1 balík, no to bolo hned preč, ked ako miminko kakal do každej plienky

mne sľúbila jedna baba z MMB, ostali jej a mali ísť včera cez RK a dohodli sme sa, že ich donesie, ale plány sa im zmenili a tak sme bez plienok....keby som vedela, kúpim si v akcii 😒

silvika
12. júl 2009

dm sa neprecikavaju ale nas mal z nich vyrazku

anina1
12. júl 2009

abetka všetko naj k narodkám a nech rýchlo tie kiahne prejdú 😉

abetka
12. júl 2009

anina/ dik 🙂
nas na noc mava pampers, lebo tiez precikal, ale teraz sa vzdy vecer vycika do nocnika a hned rano znova a v noci sa uz nebudi na mlieko, tak uz mu davam plienky z dm.mne precural aj tesco 😠

telinka
12. júl 2009

cafte 🙂

abetka.....secko najlepsiiiiiii , nech mas uz len zdravu rodinku a nech si uz coskoro "pani domu" 😵 😵 😵

abetka
12. júl 2009

teli/ si zlata dakujem. 😵

aadula
12. júl 2009

bzučko, mne ich malý cez deň vôbec nepreciká, myslím, že znesú veľa..skôr mi precikával tescové..akurát niekedy nad ránom, keď už je v nej dosť, vtedy sa mu sem tam podarí 🙂 a čo som sa tak rozprávala...tak asi ešte to, že nemajú pružný pásik v páse, ale to mne nevadí a cenovo sú úplne super a ešte keď si zľavu uplatníš sem tam 😉

bzuco
12. júl 2009

adulka...no to som sa chcela opýtať...či majú ten pružný pás na chrbte...to je u nás dôležitý prvok 😒

zucha
12. júl 2009

nasa ma z DM a aj z Tesco plienok uplne vsetko cervene a ubolene a to ich moze mat len hodinu a reakcia je na svete a potom sa toho zbavujeme tyzden. Co sa nam osvedcili su bella happy a tie maju gumicku aj vzadu aj vpredu, co je u nas dolezite, lebo ked kaka, tak to ide vsetkymi smermi 😅

aadula
12. júl 2009

baby ja som taká vyšťavená z tohoto môjho šintra, že keby som mala dvoch takýchto malých asi by mi šiblo 😅 Nejak blbé obdobie máme.

náš Samko zatiaľ nemal na nič nejakú alergickú reakciu čo sa teším...skôr Paťka keď bola malá mala háklivú pokožku a to sa dosť čudujem lebo malý je taký bledokožec a ona tmavá a je oveľa viac háklivá...akurát od komárov sa Saminovi zle hoja štípance

aadula
12. júl 2009

bzučko pekné fotečky 🙂

huleni
12. júl 2009

zucha a prosim ta tie bella happy kde kupujes? lebo ja som skusala tie z dmky koli tomu ze niki ma na suske take pupaky a to sme mali tie tesco fialove a uz neviem cim jej to dat prec tak chodi skoro cely den bez plienky a uz neviem ake kupit kedze jej to nijak nemizne a teda mylsim ze to moze byt len od plienok:o(

zucha
12. júl 2009

huleni, to iste sme mali. A ked sme jej ich dali pri prebalovani dole, tak sa tak skrabala, ze az do krvava. Ja ich kupujem v Hypernove a aj v Careffoure ich maju

huleni
12. júl 2009

no zucha tak veru vyskusam, lebo uz som z toho hotova ked ju rozbalíim a zase pupaky ☹

huleni
12. júl 2009

a kolko stoja priblizne zucha prosim ta?

simka9122008
12. júl 2009

Ahojte kočky, hlásim úspešný príchod domov, bolo fantasticky, idem popridávať fotky

zucha
12. júl 2009

okolo 15 euro vacsie balenie. Nejak okolo 70 ich tam tusim je

huleni
12. júl 2009

no simka tak super ze bolo super 😀

huleni
12. júl 2009

zucha vdaka 😉

huleni
12. júl 2009

a kde ste vsetky??? 😀