Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
14. júl 2009

😵 skúsim dík

janka1874
autor
14. júl 2009

rybacia aj u nás zaberá v podstate ani iné na zadoček nepoužívame

alinka76
14. júl 2009

Boc, aj môj má jednu chrastičku na ritke, tiež teraz kaká nejako riedko. ale natierame zase gélom z dubovej kôry. a cez deň čo najviac ho nechávam behať na holú. kade chodí, tade po chodníkoch ciká 😀 😀 😀 a keď mu chcem dať plienku, tak ričí, žeby to bol náznak pýtania sa?

bocmanka
14. júl 2009

😉 alinka, veď preto sa teším do domu a na záhradu, že bude behať naostro a začne registrovať konečne ten nočník...

ajula25
14. júl 2009

no tak ahojte
máte úspechy. Lukáš si to pustí dolu nohami a príde mi ukázať že eeee. a capká si s tými mokrými nohami po byte...ja som blbá, nemám na toto nerv. Takže potom šupnem plinku a keď sa pýtam, či ide do nočníka pišať, tak len že ee. No a potom odnauč ho 😒

telinka
14. júl 2009

ja normalne chodim s serblom , tento tyzden zacala chodit aj na velke WC , tak si vybera ze kam zrovna pojde , ale vonku len tak zatial nechce , nerobi mi to ziaden problem , ked ideme plno nabaleny tak serbel cez ucho zavesim na rucku kocika a ide saaaaa 😉

bocmanka
14. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mne romy takto ciká, jak chalani, sa ideme počúrať čo predvádza, normálne sa prehne a začne otŕčať neviem čo, príp. sa vyzlieka, že cikám....

bzuco
14. júl 2009

ahojte
my sme dnes boli na L. Mare grilovať...malý behal na ostro 😀 😀 😀 ...absolútne mu bolo šumafuk, kade ciká...aj deku nám zo 3x občurdal 😝 😝 😝 ...len nechápal, prečo má zrazu mokré nožičky 😀 😀 😀 😀 ...potom už ku koncu sa aspoň prizeral ako ciká 😀 😀 😀 ale dovtedy vôbec nič

dám nejaké fotky, ale bude ich málo, lebo skoro všade mu vidno pipíša a to sem nechce dávať také fotky 😒

ajula25
14. júl 2009

boc no super je. však si berie vzor z chalanov, nie? 😀 zlatá

alinka76
14. júl 2009

ajula, to my sme rovnako na tom, ale raz mu prepne, že skade to ide a možno neskôr aj naznačí, čo ide robiť.

bocmanka
14. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

bzuco táto je stobodová fotka....
vydarená

bzuco
14. júl 2009

boc...dík 😉

huleni
14. júl 2009

ahojte tak ja pomaly balim a mam pocit ze potrebujem prives za auto lebo sa mi zda ze este toto aaaa.tak sak to pozname 😉 inak baby ja som myslela ze uz nepojdeme nikam niki dnes tak spadla na hlavu ze som skoro umrela od strachu ☹ sedela na odrazadle a ja vzdy pri nej stojim a davam pozor ale teraz sme boli aj s MM a ona pri nej stal tak som sa oocila a dohovarala sa s babami co berieme na dovcu a za chvilu rev a hned ze mamiiii an i za MM nechcela ist, hned ma fajn e ogrckala lebo predtym vypila dva dzusiky co ona nezvykne a som sa zlakla ze ked grckala ci nic nema tak som ju v kuse pozorovala no des, viete si predstavit ked sa bojite len som ju stale otvravoavala ci ju nieco neboli no este teraz mi je zla, som skonstatovala ze ci som sama alebo s MM ja proste nemozem v klude sediet ale musim byt v pozore 😒 tak dufam je vsetko ok ajtra vyrazame vecer na dovcu...
a aby som nezabudla chorym detickam skore uzdravenie prajeme, a janka my sa s jedlom trapime stale ☹ to co tu citam ako niektore deti papaju tak to niki nezje ani za tyzden, ale je sikovna, rozprava, beha rastie tak sa s tym snazim byt zmierena 😒 je tu este niekto ci uz som sama?:O)

janka1874
autor
15. júl 2009

Ahojte
huleni pri deťoch je to proste tak aj keď máš oči nalepené hoci aj na zadku tak sa to stáva že spadnú základ je že sa jej nič nestalo
peknú odvolenku prajeme užite si to

a asi sme tu jedny z mála čo ešte nekecajú ☹ 😒

martinaj
15. júl 2009

dobre ranko 🙂 tak ja idem dnes na pol druhu do poradne 🙂
vcera bolo strasne pocasie a dnes ma byt to iste...... ja neznasam tieto tepla, pokial niesom niekde v bazene ponorena.... obdivujem ludi co sa este aj opaluju... 😎

janka1874
autor
15. júl 2009

martinaj ja tiež také počasie môžem len pri vode a hlavne teraz s bruškom

martinaj
15. júl 2009

no jani ja som taka rada, ze nemam este brucho velke ( teda tehotenske myslim 😀 ) to by som uz umrela....

janka1874
autor
15. júl 2009

no mne by nejako nevadilo len keď treba veľa chodiť tak mi tvrdne to je asi jediný problém čo s tým mám

abetka
15. júl 2009

ahojte tehulky a netehulky 🙂
My uz dnes konecne lepsie, davam jej na to to speci mliecko, tak je kludnejsia a vela ludi ma na fore odsudilo, ze som jej dala vcera dithiaden , ale mala sa este aj rano pytala, kedy jej dam tu vybornu tabletku, co nesvrbi 😝 . Tak som si povedala, ked je ona spokojnejsia, tak to je pre mna dolezite
Maly chodi stale bez plienky, ale pyta sa tym sposobom, ze si chyti pipika a ja ho musim stale sledovat.
Jani uz lepsie papate?
Ja dnes robim kysle zeniacky a zajtra asi zemlovku, mozno aj dnes vecer to spacham
pekny den vsetkym

martinaj
15. júl 2009

abetka a preco by si jej nemala dat dithiaden? ved ten je urceny proti svrbeniu a v tomto teple, co sa ma chuda trapit a nespat? ja by som dala tiez 😉

abetka
15. júl 2009

no vraj viac zatazuje organizmus, ale ked som si pozrela rozdiel medzi nim a fenistilom, tak mal inu ucinnu latku a , takze viac uspaval, ale co sa tykalo neziaducich ucinkov, bolo to skoro to iste, ak nie rovnake.
no tak som rozhodnuta, ze ak bude mat aj maly taky tazsi priebeh, tak mu ho dam.. Jasne , ze nie konske davky, ale fakt nic horsie neni pre matku, ak sa musi kukat na dieta, ktore sa trapi

alinka76
15. júl 2009

ahojte.

abetka, z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že väčšinou sa neoplatí príliš chváliť dačim, čo nerobí zvyšok "stáda", pretože budeš za "divnú", "trafenú" alebo "nenormálnu". Bohužiaľ, je to tak. A tak už o svojich "iných" metódach hovorím len s ľuďmi, ktorí to chápu - viď moje dlhodobé dojčenie a zdravá strava pre dojčatá. V rodine som bola tiež za blázna, ktorý "nedovolí" dieťaťu do roka sladkosti a iné "zdravé" veci. A väčšinou sú strašne "múdre" také mamy, ktoré to nezažili na vlastnej koži, čo je to svrbenie. Predsa keď teba bolí zub, tiež si dáš od toho tabletku, nie? A dithiaden mne doktorka predpísala tiež pre dcéru, i ked som ho nepoužila zatiaľ ani raz. nič si z toho nerob, hlavne že ty máš čisté svedomie.

martinaj
15. júl 2009

presne ali 😉

abetka
15. júl 2009

dik 🙂 😵

janka1874
autor
15. júl 2009

abetka tak ja by som sa tým určite netrápila ako sa poznám ešte by som niečo múdre tým maminám napísala
hlavné je že to malej pomohlo a nech si trhnú s takými názormi a kukla by som sa čo všetko oni do detí pchajú a horšie ako nejaký dithiaden

janka1874
autor
15. júl 2009

a veľký úspech v jedení teda nemáme ani naďalej

alinka76
15. júl 2009

janka a keď dáš dačo malej do ruky, tak to zje sama? náš sa začína sám kŕmiť, mi vytrhne z ruky lyžicu a sám sa chce najesť.

janka1874
autor
15. júl 2009

alinka samo jedenie u nás funguje už dosť dlho ale teraz proste všetko vypľula a aj keď mala v ruke hodila o zem
ale dnes hlásim úspech zjedla celú polievku normálne sa vznášam 10cm nad zemou od radosti

abetka
15. júl 2009

no fajn, ze nieco spapala, kraska 😵

janka1874
autor
15. júl 2009

mp veru abetka normálne som neverila vlastným očiam no som zvedavá ako bude papať druhé ale to až neskôr