Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
26. okt 2009

fihaaa ani nezavidim, nas nahodou zabuval o deviatej som zvedava dokedy mu to vydrzi a kedy si to posunie

silvika
26. okt 2009

ozaj neviete ako sa daju skladovat jedle gastany? ja by som si rada odlozila na gastanove pyre na kolacik na neskor teraz som ich uvarila, neviete? daju sa zamrazit?: nebudu blatove alebo tak nieco?

simka9122008
26. okt 2009

Silvi, s tým ti ja neporadím, gaštanové pyré nelúbim, no zato pečené gaštany by som jedla na tony 😀

janka1874
autor
26. okt 2009

ahojte
tak som doma predoperačné vybavené a aj kopec iných vecí tak a môže sa rodiť 😀 😀 😀
u nás je problém s časom akurát doobedu lebo vtedy celkovo bojujeme ako vydržať čo najdlhšie a pritom dnes vstávala o 7.15 a to už ako nový čas takže pohodička pohoda a spať išla tiež podľa nového času o 20.00 to sa tiež dalo

silvi neporadím lebo také veci nemáme doma a gaštanové pyre mám rada ale to kupujeme ako hotové 😀

tinyleaf
26. okt 2009

silvika, ja tiez zboznujem gastanove pyre so slahackou ale ako skladovat gastany, to tiez netusim. Vsak vyskusaj par zamrazit, zajtra rozmraz a uvidis 🙂

tinyleaf
26. okt 2009

csiki, super, nevymenis Hanku za Sofiu, ked tak pekne prespala noc? Len tak dalej 🙂 My sme mali vcera na navsteve rocne dvojicky, tiez sa budili v noci kazde 2 hodiny a prestalo to vraj az okolo 7.mesiaca. Mna asi porazi, ak to bude aj u nas tak dlho. Zatial ani naznak zlepsenia ☹

tinyleaf
26. okt 2009

jani, tak koncom tyzdna si ides pre malu Viktorku? Drzim palceky 🙂

simka9122008
26. okt 2009

Super Jani, tak sa teším že je všetko vybavené a onedlho budete 4, jupííííííííííííííííííííííí

tinyleaf
26. okt 2009

baby predstavte si, ze nas Matko sa naucil v skolke od inych deti, ze ma plakat, ked odchadzam 😖 3 tyzdne co tam chodi nezaplakal ani raz a ked ho tam MM zacal vodit v case ked tam prichadzal aj chlapcek, co vzdy plakal pri odchode rodicov, tak maly najprv 2 dni iba nechapavo nanho pozeral a na treti den sa rozplakal aj on 🙂 Dnes sa ma normalne drzal za nohu, tak ho ta teta z jasli musela zobrat na ruky. Ale vraj do 10 minut bol v pohode. Odteraz tam bude chodit iba na 3 dni do tyzdna, mne to pomoze, ze si trochu oddychnem, maly bude aj v kolektive, ale nebude to na cely tyzden.

centik
26. okt 2009

ahojte,
csiki ze kuracie cecky 😀 😀

janka1874
autor
26. okt 2009

no ľudia mám nervy idú meniť okná na chodbe teraz na obed na porazenie jasné že mi zobudia malú no už ich išiel dedo posunúť nižšie na nervy toto nikde žiadny oznam a začínať na obed o 12-tej tiež dobrý čas

janka1874
autor
26. okt 2009

no celkom sa dali ukecať a išli robiť dole

simka9122008
26. okt 2009

Jani no to fakt poteší 😠

janka1874
autor
26. okt 2009

išli robiť z dola sme im povedali že vzhľadom na to že nedali žiadny oznam tak mne dieťa spí tak majú smolu ak by to oznámili dopredu tak by išla malá spať k našim a nebol by problém

ajula25
26. okt 2009

ahojte
tak u nás už aj Luky kašle. Dnes som len zavolala lekárke, že čo mu dať, ale zajtra asi pôjdem nech ho popočúva, či je ok. Na zdivenie.....
Marek je už ok, tak to som rada. A včera suseda vyšla von a taká divná. Som sa jej pýtala, že či spala. Že manžel je v nemocke....vraj v robote stál niekde, kde nemal a vozík šiel okolo. Zachytil mu ruku a pomliaždilo mu ju to. Takže mu vyberali tú pomliaždenú kosť, dávali tam klinec, no a uvidí sa. Jáj Bože baby, toto je hrozné. A vraj to bola jeho chyba, tak uvidia či to uznajú ako pracovný úraz. No to je na porazenie.....a ona sama doma s dvoma deťmi vo veku ako moje. No a samozrejme aj jedno je choré aj druhé.....ked še darí, ta še darí. 😒

simka9122008
26. okt 2009

Ajul , už som na vás myslela, ako sa majú chalani, to je super, že je Marekovi lepšie a Lukimu nech kašeľ rýchlo prejde
S tou susedou, ma fakt mrzí, ja som tiež furt jak na ihlách, keď nečakane zavolá drahý, či je všetko v poriadku, no v tejto uponáhľanej, vystresovanej dobe sa ani nečudujem že prichádza k takýmto úrazom, veď tý ľudia robia od nevidím do nevidím aby uživili rodinu 😝 , nezávidím ostať v takejto situácii

huleni
26. okt 2009

ahojte...tak ja som sa sem dostala po dlhsom case:o) teraz to nei je az tak ono lebo net mame prehodeny u MM v PC lebo na notebooku sa pokazila sietova karta a to si tu az tak vklude neposedim ked si sem on sadne k nejakej svojej hre:o) no niki zase nejak sopli ja uz som z toho na nervy ked nemoze poriadne v noci dychat chudiatko male:o( vcera som nahovorila mojho manzela do BB ze pojdeme do europy pokukat nejake vecicky a nic sme nekupili..tak aspon "mekaca" sme dali..inak nam tu v PD konecne otvaraju nejake nakupne centrum tak sa vztesujem a vo stvrtok to maju otvorit a kukala som ze takko deichman tak snad uz sa aj tu bude dat nieco kupit:o) stale sliedim po nete by som chcela niki nieco pokupovat na vianoce a na narodky ale sak neviem co, kupila som take dve knizky, jednu tu encyklopediu s macko pooh a druhu knizku tak sa to vola a samoska moja mamina ze ona mi da peniaze ze nech ma aj ona nieco pre nu a tak zas odznova, vlastne nemam nic:o)
a co piste o tom uraze to je fakt strasne..:o(
a jani som myslela ze nakuknem a uz budes pisat ze uz mas dve princeznicky soma ale este som to nezmeskala.o) fu a uz som sa aj dost rozpisala..:o)

bocmanka
26. okt 2009

😒 tak my máme doma maróda, matej má vysoké teploty, dnes sme boli u dr. má zapálené hrdlo, a uvidí sa zajtra či mu nedá antibiotiká, ale už vidím, že áno...nedávno bol doma kvôli tej kľúčnej kosti a teraz zase vymeškáva ..ešteže sú od štvrtka jesenné prázdniny, akurát že sme chceli ísť ku švagrinej do ostravy, tak asi nepôjdeme..
romine brali trojvýtery, z nosa, z krku a pre istotu aj z konečníka, či nemá nejakého bacila, robia sa jej okolo pusy také drobné začervenané miesta, a môže to byť znak aj niečoho kožného, tak uvidíme...
dnes som sa jej pýtala "chlapci majú vtáčika a ty máš čo..?" lebo stále chce cikať postojačky ako chlapci a ona "že papagája..", sme sa skoro s mužíčkom pocikali...
teraz je manželík najmladší medzi starými mamami v škôlke, marko majú tvorivé dielne so starými rodičmi, ale moja svokra neuveríte si 12 dní predĺžila na 17, takže budú s priateľom v egypte teda riadne dlhý čas..a moja mamča je ešte pn, tak som im z kartónu vystrihla šarkana, podlepili to drevenými paličkami a budú ho zdobiť prírodninami...som zvedavá ako to zvládnu...
u nás v mt je dnes ako večer celý deň, otras počasie...
dnes som zháňala tekvicu na tie tvorivé dielne, tak som bola v baumaxe, a za tekvicu mi naúčtovali 16 eur...skoro ma porazilo, pokladníčka mi povedala, že to už ju predsa budem mať navždy, no za 16 eur, no ďakujem!!!! tak som ju stornovala....chápete?????????

bocmanka
26. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6792846
huleni, aj uvažujem o tejto kolíske na vianocky pre romy, lebo sa hrá chúďatko stále s autíčkami a vláčikmi a chýba jej priestor v byte iba pre ňu...

huleni
26. okt 2009

boc to je peknucke, ja som vedela kde mam pytat napady:o))) a u nas tiez vedu auticka.:o)

simka9122008
26. okt 2009

Boc že papagája 😀 😀 😀

bocmanka
26. okt 2009

🙂 simka..čakala som čo povie, lebo to volá veru všelijako ale tento výraz predčil všetky moje očakávania..xixixi 😝

simka9122008
26. okt 2009

No mne malá začala nejako sopliť, dúfam že sa odomňa neochorela 😝, za všetko plače, no nevidím to ružovo ☹

luculka
26. okt 2009

cafte tak som o5 po 3 dnoch online,,,, 🙂

v piatok sme boli v centre volneho casu na helowenskom podujati,,,perfektne bolo,,,super pre deti 🙂 🙂 v sobotu sme boli na oslave,,,vcera na hodoch,,, 🙂 🙂

a inak stále háááckujem a háááckujem 😀 😀

janka1874
autor
26. okt 2009

čaute žienky tak už fakt môžem rodiť dnes sme poskladali aj postieľku zajtra ju už pekne nachystám a naozaj mám všetko pripravené sa teším 😀 síce sme v izbe ako sardínky, ale čo narobíme tak sa stalo tak si to zariadime a hotovo 🙂 🙂 🙂 no už sme všetci zvedavíííí aká babuľka bude

telinka
26. okt 2009

bryyy 🙂

uf boc , ty tusim k nam nedorazis nikdy , no jo clovek mieni , pan boh meni..... ☹
romca je dobra papagajka 😀
janka super uz len s nohami na stole cakat d piatku 🙂
lucul ne aby si zavarila hacek 😅

janka1874
autor
26. okt 2009

telinka zajtra budem presne vedieť kedy to bude idem totiž o 13-tej na monitor a potom sa rozhodne normálne neviem ako budem spať taká som zvedavá ako to nakoniec bude

luculka
26. okt 2009

jooooj jani,,,troska ti závidím to vzruuso,,,ako sa uz tesite,,,, 😵 😵

teli dnes babka kupila malej zimnu bundicku fialkovu ,,,gulickovu,,,, 🙂 , 😀 😵 ,,,krááásna,,,to uz ma od nasich k narodeninkám,,,, 🙂 od tej baby co nosi veci z anglicka,,,má tam aj pre také ako tvoje starsie,,,fakt krááásne veci

telinka
26. okt 2009

lucul sak daj link , ci to je v MA??