Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abbi
25. nov 2009

Huleni 😉 😉 😉 som rada, ze to prislo 😉 😉

bocmanka
25. nov 2009

🙂 čauteeeee, kto je tu a ja tam?

janka1874
autor
25. nov 2009

ja sa práve sťahujem ku žehličke 😀 😀 😀 😀

aadula
25. nov 2009

ahojte,
boc ja som tu a ty tam 😀

luculka
25. nov 2009

cafte,,,no u ns sa pozera krtko,,,tak mam este trocha casu kým pojdem uspavat 🙂

sa tesiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 som malej prestala davat flasu s cajom,,cez den,,,lebo stale len chodila a pila,,a 5 x sa pocurala,,,,teraz jej len dam sem tam do hrnceka ked si pýta,,,a cudujte sa svete,,,ona si sama dá dolu tepláky,,,,nohavicky,,,,vicurká sa,,,a pride ku mne a podá mi ruku aby som jej zagratulovala 😀 😀

a stale teraz pozera babikam do plinky ,,,ukaáze im,,,nono,,,fuuuj,,,a uteká ich dat na nocnik 😀 😀

inak dnes bolo aké pocasie,,,no velká noc tusim pride 😕

aadula
25. nov 2009

my stále plienkujeme, netuším kedy sa začne pýtať..darmo mu vysvetľujem nech príde za mnou a povie mama kakať...zbytočná námaha...dám ho na nočník...tak si posedí...nahodím plienku a šup..o chvíľku tlačí 😝

ale krásne opakuje ...všetky slová nie..niektoré sú asi ešte ťažké pre neho...ale som fakt rada, keďže nám to šlo tak pomalšie 🙂

a huráááá po týždni som sa vyspala...momentálne hodinku spinká, tak si klopem nech je táto noc taká ako predošlá 🙂

simka9122008
25. nov 2009

Adi aj u nás je to s odplienkovaním bezúspešné no kecá už krásne všetko aj sa sama napapá
A zase mi nespí, už som aj s drahým rozprávala že neviem ako sa budeme večer jeden druhému venovať, keď ona takto ponocuje 😠

aadula
25. nov 2009

simi, ráno keď ešte bude spinkať 😉 😀

simka9122008
25. nov 2009

no vidíš to ma ani nenapadlo 😀

simka9122008
25. nov 2009

aj dnes ráno vstala okolo 8.30 😲 , no ale v taký čas je už hore malý 😒

anina1
25. nov 2009

simka a kedy ti zaspáva? moja je ešte stále hore 😝

huleni
25. nov 2009

ahojte, tak toto moje dieta spalo kym nezacal panelak tak ja neviem spat pojde asi rano, toto obdobie ma uplne desi, je jedovata ako hrom vsetko doma je nikinkine ako si madam hovori no proste jedna radost som sa rozhodla ze jej schovam vsetky hracky lebo nic si nevazi a necham jej nejake 3 a nech si zacne dieta nieco vazit..no a zacala som a uz mam plne vrece somarin mna asi sibne az teraz to vidim kolke zbytocne peniaze isli do hraciek..no ked raz budem mat druhe budem veru mudrejsia.o)

huleni
25. nov 2009

a k tym plienkam ja som bola dnes dokupit 2 baliky kedze su na akcii a nejaky uspech nevidim..teda ked je s holou suskou tak pohoda ale ked ma plienku cura poctivo do nej..a na serbel sa proste nevie vykakat.t.ak ja neviem dokedy sa budeme my trapit, teda nikola..ja uz nejaky cas chodim na velky zachod 😀 ..
a abbi nielen ze prislo ale po dlhom case som videla ze ju nieco aj velmi potesilo, takze si nam velku radost spravila.o)

anina1
26. nov 2009

dobré ráno všetkým, tak moja zaspala o 22.45 a už od 7 je hore 😝

janka1874
autor
26. nov 2009

Dobré ráno
tak u nás bola zaujímavá noc najprv v pohode zaspali a potom okolo 21-vej Viki vstala a cirkusovala do 23.30 síce sa všemožne snažil tatik ju ukľudniť aby som konečne dožehlila no nedarilo sa potom som sa snažila ja a nakoniec sme ju vzali ku nám do postele a ani neviem ako a zaspali sme síce viem že ja aj poplakala ale už som fakt nevedela čo s ňou robiť no a moje prekvapenie bolo keď sme vstali až o 6.00 čiže fakticky od nejakej cca pól noci spala vkuse do rána a teraz ešte spia s tatikom a my už válčime so Sendy

a vonku je zas dobre hnusne

silvika
26. nov 2009

dobre ranko u nas je zasa jar, maly zaspava okolo pol desiatej a to nech je cas aky chce, rano lubi dlhsie spat ale ja ho budievam, sak takto by prespal aj kupanie, v sobotu chodieva na pol deviatu a to uz o osmej musi vypadnut z domu a samoska nemoze byt hladny, lebo by cely cas vykrikoval papat. inac tiez opakuje vacsinou si prehodi slabiky ale hlavne ze sa snazi

janka1874
autor
26. nov 2009

ako vám závidím to rozprávanie Sendy ani za svet nebude rozprávať

martinaj
26. nov 2009

ahojte, my sme mali otrasnu noc, skoro celu (a to neprehanam) ju mala preplakala..... teraz je uz vesela a hraje sa.... ja s muzom sme nevyspati...
a kedze sme chori, tak nemozme ist sestre na promociu ☹ ☹ ☹ tak som sa tesila

simka9122008
26. nov 2009

Ahojte, tak mi sme mali hrozné zaspávanie, išli sme spať niečo po 22.00, no slečna začala cirkusovať, vychádzala s postieľky, potom prišla ku mne, nepáčilo sa jej, tak išla budiť malého, potom špacírovala po izbe, tak toto urobila asi 3x, do tej 23.00, keď ma prešla trpezlivosť, dostala po riti a išla spať s revom 😠 , ráno vstala o 7.00, no asi je slečna nevyspatá, lebo je taká nemastná, neslaná 😀 😝

silvika
26. nov 2009

sim to nas robieva kazdu noc, vymysla az pokial nim dobre nazatrasiem alebo nedostane po riti jednoducho co ho privedie k slzam, tym sa upokoji a moze spat este ho vie znehybniet aj reklama, ale sak nejako ich davaju malo, mam pocit 😝 prepiname hore dole aby sme vynurili nejake "k_ko" on to nejak tak hovori, ale je to reklama

simka9122008
26. nov 2009

No mňa potom aj mrzelo že dostala po riti, no inak to asi nešlo 😒

csikike
26. nov 2009

ahojte, baby, neviete ci je niekde stanovene do akej doby ma prist servis k zarucnemu tovaru? 9ho som nahlasila, ze sa nam pokazila umyvacka a este sa servisak ani neozval, tak len ci mam pravo sa zacat vyhrazat... 😅 rozculena nie som, aj ked sme mali opat super noc, mala chce jest kazdu pol hodinu 😝

martinaj
26. nov 2009

fu csicki tak to netusim, ale to uz je dost dlha doba 😠

abetka
26. nov 2009

Ahojte.
Jani ani nas nic nerozprava. Ten bude asi posledny rozpravat. Ale ked davam Alzbete diktat, tak opakuje , ale velmi jednoduche slova a to len tak troska. Ak sa nepusti trosku do leta, tak to zacnem riesit, lebo som z toho zufala.
Huleni- ja som rozhodla, ze tento rok dostanu po jednej hracke, lebo v detskej to stale vyzera ako po vybuchu a len hracky su vsade rozhadzane, tak idem to aspon takto minimalizovat, aj ked od rodiny zase dostanu toho, ale ja im kupim len jednu 😝

simka9122008
26. nov 2009

Tak ja som sa dokopala trochu do pratania, teraz čakám kedy vyschne podlaha

janka1874
autor
26. nov 2009

csikike ja by som volala že čo sa deje prečo ešte nikto neprišiel

abetka ja som na tom podobne aj s rozprávaním a aj s hračkami akurát že ona nič neopakuje a práve som hovorila drahému že všetky plyšáky zabalíme do vreca stejne sa s tým ešte nehrá a odnesieme do pivnice a neskôr sa uvidí či ju to nechytí a budeme mať darčeky v zálohe 😀 😀 😀 lebo veľa z tých plyšákov ešte ani nevidela 😀 😀 😀

Sendy na tieto vianoce dostane prevažne oblečenie ale ona sa aj tomu teší tak sa neobávam a samozrejme po jednej hračke aj na narodeniny

janka1874
autor
26. nov 2009

simka neprídeš aj ku nám popratať 😀 😀 😀 😀

silvika
26. nov 2009

no nas "nastastie" stiha priebezne hracky aj nicit, takze sem tam sa aj nieco vyhodi a striedavo sa hrava s hrackami aj starymi

simka9122008
26. nov 2009

No rada by som, no toľko toho tu mám že budem rada keď to postupne do vianoc zvládnem 😀 😀 😀 , ale nie srandujem, aby ste si nemysleli že je tu brajgel ako v tanku 😀

silvika
26. nov 2009

no my zasa mame bordel kazdy den, jeden den upraces druhy je nanosene, poprsi a aj na oknach nie je poznat ze snaaad aj boli umyvane, akurat na sebe sa to poznat ked ta chrbat omina uz len ked na ne zasa pozries