Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
19. jan 2010

🙂 a pri tyči silvi..

silvika
19. jan 2010

aj na zahori maju nejake tie rance ze?

silvika
19. jan 2010

ajako zeby sme ich tam priviazali?

janka1874
autor
19. jan 2010

ahojte
no včera som sa sem už nedostala a ani dnes to nevidím ružovo včera som sa totiž rouzhodla urobiť obraz z fotiek z kalendára čo mala Sendy čiže fotky do jej 1 roka je to zatiaľ krásne len som to nestihla včera dokončiť a to som na tom pracovala do 22.30 ale už som potom musela ísť spať kedže my ešte nespíme celú noc teda Viky nechce 😀 😀 😀 my by sme aj spali 😀 😀 😀 a dnes som sa rozhodla uprataľ v oblečení kedže najmenšia je už nejaká veľká a už sa kopia veci čo sú jej malé tak už upracem aj Sendyne

fakt zavolám dnes simke pokiaľ viem tak tam mali byť len cez víkend veď Peťko chodí do školy

veru tohto roku by stretko mohlo byť niekde pri Zvolene alebo Nitre pokiaľ je tam niečo zaujímavé ale to musia posúdiť žienky čo tam bývajú a mlj názor je že máj by bol celkom ideálny nie? my ak financie povolia určite prídeme bude záležať na cene

tak odchádzam lebo Viky už chce papať a ide spinkať a ja upratovať 😀 😀 😀

abetka
19. jan 2010

ahojte
TAk snad tento rok by sme sa aj my pridali, ak bude moct aj MM a samozrejme len cez vikend. LEn ak dostaneme poyicku, tak sa bude cez vikendy robit, tak ja by sm brala nejaky zaciatok maja 🙂
Pekny den

simka9122008
19. jan 2010

Ahojte kočky, nebojte sa žijem, len mám toho nejako veľa , cez víkend sme boli u našich, včera som bola s malým doma, lebo soplil a bola tu aj mama celý deň a dnes od rána tiež lietam po meste, vybavujem, platím a tak 😝 , teraz mám takú hodinu pauzu a potom zase utekám, tak sa ukážem večer 😉

huleni
19. jan 2010

ahojte, neuverite ale my sme pred chvilou vyliezli z postele:o/ a to asi niektore akurat ukladate deticky spat o chvilu, to ja asi skusat ani nebudem 😀 no tentorok by som vas uz aj ja chcela aj tak nazivo spoznat tak verim ze sa mi podari prist kde vyberiete:p)

janka1874
autor
19. jan 2010

huleni už by bolo pkné od teba keby si sa pridala na stretko som zvedavá na Nikušku šintírku veľkú 😀 😀 😀 😀

ajula25
19. jan 2010

čafte
ranč by sa páčil aj nám určite...tam to musí byť kúzelné, len treba nejakú dobrú cenu dojednať.... 😉

jani potom tú koláž z fotiek odfoť a hoď na FB nech sa pokocháme aj my tvojim výtvorom.... 😉

janka1874
autor
19. jan 2010

ajula jasné že odfotím len neviem kedy to dokončím lebo dnes som sa pustila do triedenia oblečenia možno zas niečo večer porobím 🙂

telinka
19. jan 2010

zdravim 🙂

ono ked by bolo stretko niekde pri nitre v maji asi by tam bolo teplejsie ako na orave v juli 😀 😀 😀

ja mam dnes strasnu lenoru , normalne som sa doobeda pristihla ze spim pri peti v obyvacke 😝
tak som aspon povysavala aby sa nepovedalo a ta krpana za mnou behala a prepinala mi vysavac na minimalny vykon lebo sak " moc to huciiii" 😠

huleni
19. jan 2010

jani ja verim ze tento rok sa uz vidime:o) no a v lenivosti asi vediem ja akoze vyjst z postele pred 12nastou to je asi aj moc..ale som vam taka vyspata:o)

ajula25
19. jan 2010

teli ja rozmýšľam, že čo je to lenora...😀 ale už viem. ja to mám tiež a stále, nie iba dnes 😝

boc ty a tvoja tyč 😀 nejakú ti budem musieť priniesť 😝

ajula25
19. jan 2010

no huleni aby si nebola vyspatá 😀

telinka
19. jan 2010

tak huleni si to ako jednodetna moze dovolit spat do obeda 😉 my co mame viac havede skolopovinnej uz to mame tazsie 😅

abbi
19. jan 2010

tak teli veru rano o 6:40 budik zvoni 😉 😉 deti do skoly ... teraz sa pripravujem na kruzky 😉 no bude plne poobedie

ajula25
19. jan 2010

môj Marek sa dotrepal zo školy a už aj vonku išiel. Dnes nemajú žiadne úlohy, normálne nechápem....

silvika
19. jan 2010

dnes je asi speci den, maly tiez ma zruseny spanok, nejako hodinu apol presviedcania mi pripadaloi uz dost. tak je hore hlavne ze v noci spi od desiatej ked aj dnes pojde az tak neskoro tak ho dam asi na baletnu skolu niekam do belgicka od 9 rokov alebo cim skor lebo sak z neho vyrastie nejaky nezmar

telinka
19. jan 2010

teeeeda silvika , to uz sa ho chces zbavit????? 😕 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. jan 2010

no silvika také nápady ešte ani ja nemám a to mám dve potvorky 😀 😀 😀
z toho jedna si práve natriasa zadok v fisher price lehátku s vibrovaním 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. jan 2010

žienky normálne som zistila čo potrebujem musím sa nejako ináč aj realizovať asi vážne začnem aj ja pracovať alebo neviem lebo normálne mi je lepšie ako som sa včera tvorivo realizovala asi si pripadám nevyužitá na materskej ak teda nepíčam prácu slúžky (podaj, uprac, uvar a podobne) a mimochodom sa jej v tom kresle strašne dobre kaká zas naložila do plienky a to urobí stále keď ju tam dáme aj keď je vibrovanie vypnuté 😀 😀 😀 😀

ajula25
19. jan 2010

jani asi jej hýbe črievkami tam...alebo je v takom polosede tak preto....

jasné. nejakú záľubu si treba nájsť a realizovať sa. aj ja idem niečo hľadať, čo by som tak mohla robiť.... 😅

lenka85
19. jan 2010

ahojte som tu dlho nebola.( jani ako uz je dobre viki?

lenka85
19. jan 2010

joj bodlo by, ale neviem kedy by som este aj to stihala:(

tinyleaf
19. jan 2010

ahojte, ked ste sa bavili o stretku, my sme sme tiez radi prisli, len nie koncom juna, to uz mame zaplatene Taliansko. Uz aby bolo leto 🙂

tinyleaf
19. jan 2010

vevi, dakujem za podporu, pekne si mi to napisala, hlavne ten zaver, uz len aby sa to vsetko stalo pravdou 🙂

tinyleaf
19. jan 2010

my sme dnes behali po doktoroch, najprv kontrola na koznom a odtial nas poslala Dr. aj na ORL a imunologiu, ze ked Matko tak slinta, nech ho pozrie aj krcny. Ten jasne ze nic nezistil, iba mu kukol do pusy. na imunologiu sa musim este objednat, uz som nemala nervy cakat v tych preplnenych cakarnach.

silvika
19. jan 2010

zeny sak to len dobre mu chcem 😉

silvika
19. jan 2010

tiny a kad idete do talianska ?

lenka85
19. jan 2010

tiny tu depku zacinam mat aj ja a poriadnu!!! a mam pocit, ze je to tym blbym pocasim!