Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
16. máj 2009

simi to sranduješ?

aadula
16. máj 2009

abbi asi by som sa tiež bála 😒

telinka, si mi chute narobila na niečo dobré grilované 😵 ostalo aj pre mňa? 😀

my sme boli na tom hrade u nás bol celkom dobrý program, len mi je ľúto, že sme museli skoro preč a že tam bola tanečná skupina, tancovali ísrske tance a že to bolo veľmi pekné, ale museli sme po tortu..zajtra ideme na prijímanie krstnej dcére, som zabudla cvaknúť tortu..je krááásna..zajtra ju odfotím 🙂 dúfam, že bude aj taká chutná

abbi
16. máj 2009

jani ja sa tiez viac menej psov nebojim... ani tychto susedovych som sa nikdy nebala ale teraz uz maam vazny respekt 😒

aadula
16. máj 2009

ja keď som bola tehotná s Paťkou, tak vtedy som pracovala asi 5 min. od činžiaku ..sme ešte u našich bývali...a krížom ako som chodila z domu. .tak tam bol taký besný jazvečík...on asi cítil, že som sa ho bála..štekal po ľuďoch a bol agresívny..., som bola tuším v 8m tehotenstva a on ma chytil za sáru nohavice a normálne mi ju trhal..som sa až bála, že porodím, tak som sa zľakla, od vtedy ja mam teda rešpekt určite

anina1
16. máj 2009

ja mám psa ale voľne pobehujúcich psov sa veru bojím, ale aj veľkých za plotom 😝

anina1
16. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
aha naše tehulky, hláste sa 🙂

janka1874
autor
16. máj 2009

anina no ja mám smolu som ďaleko fotí sa v blave

anina1
16. máj 2009

jani, tak dáme v blave stretko 😀

anina1
16. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
toto je dobré, sendy vyzerá ako keby hrešila simku 😀
pekné fotky 😉

simka9122008
16. máj 2009

Baby tak pridala som dnešné fotky so stretka, mrknite

aadula
16. máj 2009

jeeej aký sú zlatííí 😵 perfektné fotečky

anina1
16. máj 2009

aadul a ty si ich prečo zmazala? ešte som ich stihla pokukať 😀

janka1874
autor
16. máj 2009

super fotky sa podarili

aadula
16. máj 2009

anina, to som len jednej kočke ... chcela vidieť Levický hrad...som mala vlaňajšie fotky len ..ona tu kedysi študovala...tak, že ako sa to zmenilo... a dnes som nefotila len som si nahrala také folkloristky čo spievali Parta moja parta parlová... 😀

aadula
16. máj 2009

anina a potom ma chytila nostalgia..tak som si pokukala samkove fotky...aký bol guľatý 😀 a dnes sa postavil na váhu a ručička stále len kúsok za 10kg je...on je taká mušia váha 😀

anina1
16. máj 2009

no moja má skoro 13 kg a nohu ani nehovorím, naposledy keď som merala tak 13,5 cm 😝

abbi
17. máj 2009

kraasne kosicke deticky 😵 😵 😵 😵

my dnes slavime 12 vyrocie 😵 😵 wow ani sa mi nechce verit. uz 12 rokov s tym najlepsim muzom na svete 😵 😵

csikike
17. máj 2009

abbi, vsetko naj, len tak dalej 😉 tiez si si tusim dobre vybrala 😵
a deticky su rozkosne, krasne fotky simka, len skoda, ze aj mamicky nie su nafotene

simka9122008
17. máj 2009

Csikike, foťáky sme mali dve, ja a Ajula, myslím že nás Ajula fotila, potom pošle určite fotku, ja som hlavne cvakala deťúrence

simka9122008
17. máj 2009

A zabudla som Abbi všetko naj k vášmu dnešnému výročiu, pekný deň vám prajem, užite si ho v kruhu rodinky

centik
17. máj 2009

ahojte,

abbi to si krasne napisala, a vsetko najlepsie, nech mate este vela rokov takych 😉

a Janka nefotila? neverííííím 😀

my sme boli vcera v polsku, tak sme pokupili plienky a nutrilon 🙂

ajula25
17. máj 2009

ahojte
tak ja som včera po stretku takú bolesť hlavy mala, že som poriadne ani nevidela. Takže som uložila malého a seba a spala som už od 20.00 ako batoľa. Potom som sa prebrala o 22.00. Hlava už nebolela ale žalúdok teda stále. TAkže som si ľahla naspäť a spali sme do ránka. Som celkom oddýchnutá.
Inak stretko bolo super, len ja som to prehnala s Lukyho oblečením, chudák tak sa potil....no som vadná.
No a foťak sa mi vibil, takže najprv sa nabije baterka a potom prihodím nejaké tie fotky aj ja... 😉

ajula25
17. máj 2009

jo Abbi krásne výročie svadby prajem. Užite si to.
Onedlho máš aj narodeniny nie? 😉

centik ako je babke a Bibke?

ajula25
17. máj 2009

a ešte: csikike super ten pandrlák....si šikulka 😉

simka9122008
17. máj 2009

Centik, Janka zabudli foťák, ale nevadí, fotky sú dosť aj Ajula potom pridá

simka9122008
17. máj 2009

Baby mne sa strašne páči tento kočiar
http://www.biga.sk/sportove-kociky-trojkolesove...

ivana26
17. máj 2009

ahojte,
baby, kraaasne fotky mate zo stretka 😵
nam sa pokazila pracka 😠 vcera ked som ju zapla vydavala hrozne zvuky, tak som radsej vypla a dnes dosiel MM z prace tak ju opravuje, som zvedava.je to na porazenie, kopa pradla na pranie. asi musim zobrat dole k svokre vyprat 🙄

ivana26
17. máj 2009

abbi, vsetko naj k vasmu krasnemu vyrociu 😵

anina1
17. máj 2009

peknú nedeľu všetkým 😉
abbi gratulujeme k výročiu tebe aj manželovi, si to užite 😉

telinka
17. máj 2009

ahojte 🙂

pridavame sa ku gratulaciam pani a panovi "abbi"...a aby si to tak pekne mohla napisat aj za 50 rokov 😉

ja som vam bola prvy krat petke vdacna ze o polnoci zacala plakat a ja som si mohla ist k nej lahnut 😅 nasa grilovacka sa pretiahla az do pol tretej do rana , peto je KO , teraz spi s petou 😀 hold odvykli sme si od bujareho nocneho zivota 😅