Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
13. máj 2009

no teda centik keď sa valí tak poriadne držíme palce aj babke

ja som práve vypravila Sendy s tatikom vonku a idem konečne dopratať asi na 3-tiu etapu kúpelňu ale pri malej sa to poriadne nedá 😀 😀 😀

simka9122008
13. máj 2009

Jani, tak príjemné pratanie

telinka
13. máj 2009

🙂tak ja si pod 3tou etapou predstavujem prijemnejsie cinnosti ako upratovanie kupelne 😉

janka1874
autor
13. máj 2009

joooj telinka nepredbiehaj to je iná 3-tia etapa možno potom aj to bude za odmenu len teraz neviem kto bude mať odmenu či ja za čistotu alebo tatik za venovanie sa malej 😀 😀 😀 😀
aj keď v poslednej dobe ten cirkus čo robieva za tatikom každé ráno keď ide do práce a ja keď niekam idem ešte mi máva a pusu posiela proste je jej šuma fuk kam sa trepem bez nej niekedy uvažujem že ostane tatik doma a ja pôjdem do práce keď jej tak nechybam 😅

a už je to aj hotové no ja som šikovnica, ale mám dosť no už môžem vegetiť

ivana26
13. máj 2009

centik, tak ako dopadla babka? je v poriadku? ked sa dari tak sa dari, vtedy sa vsetko navali ☹

telinka
13. máj 2009

baby ja som dnes uvarila kakaovy puding a ta krpana ho ani ochutnat nechce.....stale mi opakuje "kava ne ne" 😅

bocmanka
13. máj 2009

🙂 a moje dieťa kradne bratom z rožkov salámu..ona ju miluje, čo dosť dobre nechápem..

telinka
13. máj 2009

prave teraz zrebovali vyhercu auta ALFA ROMEO CABRIO a vyhrala to jedna babka z vedlajsej dediny 😨 😵

simka9122008
13. máj 2009

Baby, dnes som bola u logopedičky a dala my stránku, túto
http://laboratorium.detskarec.sk/
kde sa dá dotazníkom zistiť ako by malo v danom veku rozprávať dieťa, skúste si to otestovať
Je tam TEKOS I.od 8-16 mesiacov a TEKOS II.od 17-30 mesiacov

telinka
13. máj 2009

jaaaj simka to je nadlho 😅

simka9122008
13. máj 2009

Teli to hej, no kto chce tak môže otestovať zo zaujímavosti

aadula
13. máj 2009

teli, no babka bude jazdiť na romeu 😀

centik
13. máj 2009

caute,
Ivi neviem zatial nic iba to ze ju hospitalizovali

aadula
13. máj 2009

centik, dnes si mala ťažký deň, nech to s babkou dobre dopadne...a ako je Bibke?

csikike
13. máj 2009

simka, ja som to vyplnila ale ziadny vysledok nie je... asi asni nebude, ze

centik
13. máj 2009

Biba teplotuje stale,
akurat mi volala teta, babka ma zlomenu stehennu kost, budu ju musiet operovat 😒

bocmanka
13. máj 2009

☹ juuj centik, chúďa babka...operovať????
😖

ivana26
13. máj 2009

jeeeezis centik, to je hrozne, chuda babka ☹ ☹ ☹ to mi je luto,
bibke aj babke prajeme skore uzdravenie

csikike
13. máj 2009

centik, tiez prajeme bibke aj babke skore uzdravenie

ivana26
13. máj 2009

boc, to je teda sila tie dvojcata 😀 😀 😀

zrzulka
13. máj 2009

centik skore uzdravenie babke...

Csi to je super sprava. GRATULUJEME k princeznicke. Joj aj my by sme chceli druhe dieta dievcatko🙂)) Hlavne muz, ale ved aj ja a Misak by tiez urcite prijala sestricku🙂)) takze mne ked bude niekto vestit tak si prosime DIEVCATKO. Alebo dve🙂) To by bolo zaujimave mat dvojky🙂

My mame problem:(((((( Mala cely den nespala a este aj teraz protestuje:(((Muz ju hompala uz polhodinu. odkedy nezaspava na cicke tak to ide dolu vodou. Ak mozete tak mi napiste ako uspavate deti... lebo ma porazi.

zrzulka
13. máj 2009

Boc a to je ako mozne tie dvojky?🙂

Glor tak si to uzite dnes vecer s manzelom.
My si ani nepamatame kedy sme sa prvy krat stretli. Hanba nam🙂)) Ale zase my sme iny pripad. Ked chceme oslavovat tak si vzdy nejaky dovod najdeme a je to🙂))

luculka
13. máj 2009

cafte,,,jooj centi,,,chudatko babka,,, ☹ 😒

csiki super,,,gratulujem k dievcatku
Baby zmena tricka az utorok,,,idem zobrať 😉 ,,lebo tam bude az utorok uctovnicka

luculka
13. máj 2009

sranda tie dvojcata,,,ale tusim uz take nieco sa stalo,,,, 😀

bocmanka
13. máj 2009

🙂 tak kočky bacha na poštárov....nieže niektorej vyveštím dvojky a jedno bude manželovo a druhé od poštára...xixixi 😀

centik
13. máj 2009

dakujem babulky

luculka
13. máj 2009

boc dn 😀

dnes sa MM vrátil z vecerneho vencenia so strasným revom,,teda nie on ale malá,,spadla na hlavu,,hrozná hrca,,,krv na mikinke,,,no des,,,este ze som tam nebola,,, zase by som to mala 2 dni ako nocnu moru

Inak uz máme trávicku,,,,,,sa tesime ako male deti,,,sme sa válali po tráve,,,,ako sibnutí,,,,

bocmanka
13. máj 2009

🙂 tento týždeň deti všeličo vylievajú, počnúc octom a končiac...no romy dnes až dvakrát kakao, jedno ráno markovi a jedno poobede matejovi...xixixi
😉 luc, pozri, pridám fotku, romy včera spadla manželíkovi vonku tiež....