Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

liluska
2. aug 2009

u nas sa uz spinka 😉
V zoo som bola ja, zrzulka a alinka, takze sice male stretnutie ale fajn.
Fotila len zrzulka a alinka, takze pridaju asi fotku az oni, ale nefotili sme vela lebo v tom teple sa nam vobec nechcelo fotit 😀
Skoda ze nas nebolo viac, ale snad nabuduce sa to podari vo vecsom pocte 😀

telinka
2. aug 2009

tak sme absolvovali zoo hodonin a mozem led odporucit 🙂 je to taka "zoo rodinneho typu" malicka ale je tam vsetko co tam ma byt , len na malom priestore takze sa vobec nenachodite , veeeela stromov tym padom aj vela tiena , kopa laviciek , no pacilo sa nam 😵

luculka
2. aug 2009

teli tam sme boli aj my,,este bez malej,,,same kozicky,,, 😀 ,,,ale je super ze k nim mozu deturence aj vliezt 🙂

telinka
2. aug 2009

peta veru nevliezla , pri prvych troch klietkach opakovala "bojim sa" 😒 ale potom sa aklimatizovala a preslo ju to , akurat tam bol jeden agresivny krpec co ju tak poskriabal pod okom ze jej krv tiekla a ta jeho mater sa tomu smiala 😖

aadula
2. aug 2009

ahojte, my sme boli v Štúrove, bolo neskutočne veľa ľudí, sme pol hodinu čakali na lístky 😝 a hrozne teplo bolo, ešte že sme našli miesto na chládku. Malý rozhryzol dudel na fľaši, tak bol trošku nervozny bo s tou fľaškou zaspáva, mm však zahlásil, že ďalšie tri roky tam určite nepôjdeme..skôr nám vyhovujú také menšie kúpaliská 😀

ivka super prácička..a slovičká keď sa naučíš..tak si zvykneš na to a v pohode iste zvládneš, tak veľa zdaru 🙂

janka1874
autor
2. aug 2009

ahojte
aj my sme boli dnes na kupku no poviem vám ľadová voda tak potom sme si boli ešte inde zaplávať hlavná vec že sme dali kopec prachov za kupko fakt tie naše služby sú bieda mať tak vlastný dvor tak mám svoj bazén a kašlem na všetkých aj v detskom bola relatívne studená voda ale Sendy to nevadilo ona vodu miluje
no doma odpadla lebo nespala poobede ani za svet nechce spať v golfke do kelu a veľký kočiar sa mi na kupko teda vláčiť nechce

janka1874
autor
2. aug 2009

pekné fotky

alinka76
2. aug 2009

ahojte dievčatá, hlásim že sme došli domov zdraví, spotení, unavení 😀 bolo super, perfektne sme si to užili. drobec už spí, ten trpel asi najviac, bol len v plienke v aute, čo už mu zovšadial pot tiekol. dostal doma sprchu a spinká. hodila som fotky na FB, tak kuknite.

najbližie stretko na habakukách Donovaly, kto sa pridá? 😀 😀 😀

luculka
2. aug 2009

tak cafte doma,,,,uz som kuk foto,,,no tie s new fotácikom su parádne 😀 😀 😀 😀
fnuk mi je smutno za ním,,,,staraj sa mi on 😔 😀

tie habakuky boli dnes v novom case fotene aj pisane,,dobre to tam vyzera,,,nas panicka pred chvilou zaspala,,,

glorita
2. aug 2009

cafte,znova po dlhsom casee....ani sa nepytam na nejake zmeny,lebo sa to asi jednou vetou ani neda..my sme dnes dosli z chalupy,minulz celz tyzden som tu mala svokru,tento mamu,k tomu mi nesiel comp,takze som sem ani necuchla......skoda ze som skor nevedela o tom stretku..... 😅 ale aj tak bz sme to nestihali,kedze sme sa varili na ceste v aute z chalupy...alinka mas new fotak od lucul?pekne foteckz..luc akz si si kupila?aj ja mam novzzz,uy treti za 2 roky,furt sa mi s nimi stane nejaka nehoda 😝

my sa mame fajnonovo,skoro kazdy den sme pri vode,pri jazerach..dnes sme boli na na zvolenskom hrade,bolo tam cokoladovy den od orionu,plno zabaviek pre deturence..... 😎

luculka
2. aug 2009

caf glor,,, 🙂
mam zrkadlovecku olympus 🙂 🙂 🙂

fuuuha tu zacina nejako podozrivo zase fukat 🙄

telinka
2. aug 2009

caf stratena 🙂

aj u nas fuuuciiii 😒

glorita
2. aug 2009

tel,uz najdenaaaa....... 😀
bude burka,lebo aj u nas sa to prave zacalo...

luculka
2. aug 2009

ja uz sa normalne bojim ked zacne trocha viacej fukať 😕 😕

alinka76
2. aug 2009

Luculka a si zistila, ktoré sú s ním fotené?

glor, ty stratený prípad, však sme chceli spáchať spolu tú blavu a teba nikde ☹ ☹ ☹ to musíš odčiniť!!!

luculka
2. aug 2009

no tie prve,,,urcite,,aj tvoj mangel,,to je urcite novým,,,a v zoo neviem,,to som podrobne nepozerala

glorita
2. aug 2009

aliiiiiii!!!!!!ale som volala lilus,ale uy bola domka!!!!! 😀 no a na teba ani cislo nemammmmm....a asi ani Ty,lebo ved inac som sa o tom stretku mohla doyvediet aj skor.co uz......ale nabuduce ......!!!!!!!!!!!!! 😀 😉

alinka76
2. aug 2009

áno, ak som chcela dačo s nim v zoo fotiť, musela som ich dosť zmazať, aj keď boli pekné. tuším po žirafy som s ním ešte fotila. aj tú jašteričku.

luculka
2. aug 2009

ali teraz som to kuk,,presne zirafky som tipla,,aj jasteričku,,,,no poznám ho fešáka,,, 😀 😀

ja som dnes skusala ,,,,mam sa co ucit,,,ani som si nemyslela ze tá zrkadlovka bude taká veda 😅

glorita
2. aug 2009

idem baby off,musim s MM este do kancla,tak sa majte,zajtra dufam sa mi podari prist na dlhsie a hlavne ked vas tu bude viac...paaaa 😎

luculka
2. aug 2009

glor caf,,,ak nebude moc teplo prideme tento týzden do BA 😉

ivana26
2. aug 2009

krasne fotky ste popridavali, aj ja sa chcem stretnut, dojdite aj sem k nam na juh, dame stretko na balatone 😎 😉 😀

abbi
2. aug 2009

no baby fotky su kraaasne 🙂))

luculka
2. aug 2009

🙂 🙂 ,,,abbi no si ma zase potesila komentárom,,ze ake ste zlate,,len luculka ako dievcatko 🙄 😀

janka1874
autor
3. aug 2009

Dobré ránko
vitaj glor po dlhej dobe si sa zas ukázala 🙂 🙂 🙂

o foťákoch radšej ani nehovorím ten náš by bol celkom dobrý keby sme ho nedobabrali 😢 😢 😢

abbi
3. aug 2009

LUCUL 😀 😀 😀 ale ja iba v dobrom 🙂 🙂

huleni
3. aug 2009

ahojteeeee... 😀

martinaj
3. aug 2009

dobre ranko 🙂 tam my sme boli rano na ultrazvuku, male ma od hlavicky po kostrc 4,3cm 😵 spinkalo ale na chvilu sa miklo 😵 zlate 😵

silvika
3. aug 2009

martinka ze 4,3 cm ake zlate 😉

martinaj
3. aug 2009

no jake mrnave 😀