Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
9. aug 2009

v ledniciach je náááádherne

anina1
9. aug 2009

ahojte, my sme sa vrátili od centíkovcov z grilovačky, tiež bolo super 😵
a v ledniciach je veru krásne 😉

aadula
9. aug 2009

telinka, tak Peťka si to užívala 😵

lucul gratulujeme k príratsku 🙂 ... ja som tiež medzi chalanmi vyrastala..ono to má niečo do seba 😝

anina, tak peknú nedeľu centíkovskú ste mali 😀

aadula
9. aug 2009

aninôčka a kde sú fotky zo stretka? 😀

aadula
9. aug 2009

myslím to Piešťanské...ale aj grilovačkové môžu byť 🙂

anina1
9. aug 2009

práve sa o to pokúšam, ale ten fb je nejaký pomalý 😝

janka1874
autor
9. aug 2009

ahojte
tak sme doma boli sme totiž gratulovať Sendynej krstnej mala narodeniny a ináč aadula žiadna zmena aj dnes som si porevala postieľka neposkladaná čiže môj víkendový plán v prdeli no čo už snáď sa niekedy dočkám ale už nič nekomentujem som ticho a hotovo nech si robí čo chce

telinka
9. aug 2009

veru je ten FB pomaly , aj ja som sa pokusala nahrat foto , ale ide to ako v lete na saniach tak som to vzdala 😅

ze aninocka 😕 😵

janka1874
autor
9. aug 2009

tak dnes na FB ani neleziem potom 🙂

anina1
9. aug 2009

ináč teli, nemnormálne, poráža ma pri tom 😀 😝

zucha
9. aug 2009

jani, nie si v tom sama. Ja co si doma neurobim, tak to nemam. Sa ani necudujem, ze som rodila skor, ked som malej premiestnovala sama detsku izbu a to podotykam,ze skrine boli plne veci. Este ma aj muz zjazdil, ze co som na neho nepockala, kym pride z prace.............cha, cha. 2 mesiace som ho o to prosila a nic. No a to nehovorim o tych veciach, ktore mal namontovat a uz sa tu o ne potkyname veeeeeeelmi dlho. To ale bolo kriku, ze som to neobjednala uz davno a nakoniec o to s detmi zakopavam 😒
Ale aj tak ich mame rady, tych hnusakov 😉

ivana26
9. aug 2009

ahojte,
adam je neskutocne uravany, uz som z nervami na konci 😠
ked nie je po jeho, tak vsetkym hadze o zem, neviem ,ci to ta choroba a lieky ,alebo co 🙄
boli sme dnes pozriet kamosov, co maju 6 tyzdnove babo 😵 zlatucka je Lujza 🙂
buduci vikend idem na slovensko prekladat moju prvu zakazku, uz teraz mi lepi, neviem ako im to budem prekladat. je ine pisat maily a so slovnikom a internetom ako spontanne. to bude trapas. 😅 😅 😅

abbi
9. aug 2009

vsetci chlapi to musia mat po svojom 😉 😉 ja nieco urobim a moj muz to prerobi 😠 .. alebo dlho nic neurovi 🙄 ale ked ho to chyti tak zrazu urobi viac ako som cakala. A kedze som uz nic necakala aj to co urobi potesi viac ako som cakala 😎

janka1874
autor
9. aug 2009

ivka aj Sendy má v poslednej dobe také urevané obdobie za všetko plače a keď pobiem slovo nie alebo nesmieš tak to dostane rovno záchvat zlosti a tiež všetkým trieska o zem ak náhodou má niečo po ruke a ke´d nič tak hodí o zem seba

zucha
9. aug 2009

nasa zas zacala mat obdobie, ze vsetko nie, nie, nie. Na porazenie. Opytam sa jej, ci chce pit. Povie samozrejme 3x nie a potom si uvedomi, co som sa jej vlastne pytala a schmatne mi flasu z ruky a pije 😅 A zacala strasne revavat, ked sa jej prihovori niekto cudzi a nebodaj ju chyti, tak to je uplny zachvat revu

csikike
9. aug 2009

tak v tomto sa na mojho nemozem stazovat, vazne, ked si nieco zaumienime tak to mam za par min. hotovo
teraz sa rozhoduje ci zobrat zivnost alebo cakat na tu robotu do septembra... tak ma este tyzden na rozhodnutie... bude tazke si zvyknut, ze ho nemam doma, tolko mi pomaha aj s malym aj pri upratovani, proste vo vsetkom

ajula25
10. aug 2009

ahojte babule
tak sa hlásim po dvoch týždňoch dovolenky.....mali sme sa fajn, deti boli večne na dvore. bolo to fajn, ale už som rada,, že sme doma. doma je preda len doma, no nie?
a vy čo nové máte? ako ste sa mali? a detičky? zhrňte mi to, nechce sa mi pol dňa sedieť pri čítaní.... 😉

janka1874
autor
10. aug 2009

Ahoj ajula vitajte doma
no v skratne opäť tu boli churkučký ešte aj je Adamko (ivana26) a ostatní sú už relatívne v poriadku
simka mala doma drahého ale už išiel preč
u nás nič nové po starom nerváčim na drahého a svoje robia aj hormóny takže radosť a neviem či si tu bola ale už mám krsniatko
boli aj nejaké mini stretká
a to je asi všetko

ajula25
10. aug 2009

ahoj jani.
nebola som tu, gratulujem ku krsniatku. Kedy sa narodilo? čo to je? ako sa volá? 😉

janka1874
autor
10. aug 2009

no volá sa Sofia narodila sa 29.07.2009, 3460g, 49cm

huleni
10. aug 2009

ahojte...u nas je tak "krasne" pod mrakm ze len cakam kedy zacne liat.o)

janka1874
autor
10. aug 2009

juj a aj v lucuklinej rodine sa narodilo bábo tuším chlapček

centik
10. aug 2009

ajulka vitaj domááááá 🙂

dobre rano 🙂

ajula25
10. aug 2009

jej tak vaša Sofia sa narodila presne v ten deň ako môj starší brat, len o 33 rokov neskôr 😉

ajula25
10. aug 2009

Dakujem centik. aj tebe dobré ránko... 😉

abbi
10. aug 2009

ahoj Ajulka 😉 😉
centi ani teba som uz davno tak osobne nepozdravila cau moja 😉 😉
jani gratulujem ku krsniatku 😵

janka1874
autor
10. aug 2009

žienky ďakujem
centik a čo ty tu tak skoro 😀 😀 😀 😀

aadula
10. aug 2009

ahojte, my sme obehli už doktorku, pre istotu som so Samkom zbehla na výter, v sobotu ho zas prehnalo, tak nech mám istotu, že je v poriadku keď už teda v septembri do jasličiek nastupujeme

ajulka vitaj doma, som na teba cez víkend myslela, že či to už budú dva týždne ako si nám na tú dedinu šla 😉 ale deťom ako píšeš je presne tam najlepšie... im viac netreba, len nech majú veľký dvor a kam vybehnúť

ivka, držím palce na tlmočenie 😵 a náš Samko tiež za všetko reve a keď sa mu niekto prihovorí, tak metá rukami, že nie nie 😝

centik
10. aug 2009

Bibu este stale prehana, ved Anina vcera videla, len sme zahradu umyvali 😀
Abbi ahoooj 🙂
Jani dnes dom vynimocne vstala pred 9tou 😅 a Biba predchvilou, kedze vcera po grilovacke zalomila a spala az doteraz 😀