Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
19. nov 2009

Jeeeeeeeeeeej fakt dnes je Alžbetky, tak všetko naj

silvika
19. nov 2009

vidis jani mne by zasa sedelo skorej take poriadne jesenne zimne pocasie hmla pritmie ale co si navyberas, tu je tiez krasne ale nasmu princovi sa nechce kracat tak sa mu nechce ani von, este po tme by na svetla prikukal ale prechadzat sa nic moc

ivana26
19. nov 2009

ahojte,
alzbetke vsetko najlepsie 🙂
u nas tiez vykuka slniecko, uz treti den je uplne krasna jar.
tak chripka je uz aj v nasom regione a meste a ma epidemicky charakter, zatvaraju skoly a tak :( no des
davali ste sa zaockovat? my sme sa dali cela rodina asi pred tyzdnom

csikike
19. nov 2009

ahojte, alzbetke vsetko naj k meninam.
jani, viem o com hovoris, moja mala je tiez riadne urevana, tomi bol v tomto zlaty, aspon nereval ked nemusel, ona pisti stale
teraz konecne zaspala, snad to nebude na dlho, lebo chcem ist aj von aj doobeda, tak nech spi vonku, lebo nechcem aby sa nadychala studeneho vzduchu
inac som totalne nasrata, lebo pred 9 dnami som nahlasila cez internet oravu umyvacky a este stale sa neozvali, tak dnes som im chcela zavolat, ale vsak naco by dvihali telefony... maju iba odkazovac
inac vcera som skoro zmaltila jednho chlapa, mali sme zelenu a isli sme cez prechod a on nas skoro zrazil a este on ukazoval...debil, tak som na neho nakricala, ze to musel pocut aj cez zavrete okno 😠
od dnes skusam malej latkovky, tak som zvedava ako to zvladne
no, kym som dopisala tak uz mala zase reve, takze spala az 5 min. paradicka 😝

csikike
19. nov 2009

joj, a to sa este rozculujem, ze z apolla nam poslali europsky preuakz pre malu este 16.10 a stale tu nie je, tak som volala co to znamena a oni to poslali obycajne a na prizemi byvaju taky polocigani a teta sa vola anna tothova, tak jej to postarka smarila, ona to niekde zalozila a nevie to najst... a to si nevsimla, ze to nie je jej meno a rodne cislo vobec nesedi, az ked som sa jej pytala, ci im nieco take neprislo, tak mi vravela, ze hej, a ze nevedela co to znamena, tak to niekde zapatrosila... parada, co? ako mozu osobny doklad poslat obycajnou zasielkou 😠

silvika
19. nov 2009

csiki toto ja poznam velice dobre, ze nalozila som si na jedenie a kriiik sme si robili srandu ze mi udrzuje liniu

centik
19. nov 2009

ahojte,

csiki teda, ked sa dari tak sa dari 😅

Ivka my sa nedavame ockovat

baby ked vas tak citam tak som taka rada ze Bibi uz neni male babatko neviem ci by sa mi chcelo vsetko odznova 😀

silvika
19. nov 2009

centi a este tot nedavno si chcela presviedcat manzela

simka9122008
19. nov 2009

Csikike, tak mňa by asi porazilo 😠
Tak mne sa polievočka podarilo, je fantastická a hlavne rýchla, druhé budú zeleninové prsty a zemiaky
Ivka ani mi sme sa nedali očkovať, mi už máme po chorobnej búrke, tak dúfam že už nič nechytíme, máme v sebe všetci ATB 🙂

simka9122008
19. nov 2009

No ja som tiež nad tým minule tak čisto teoreticky uvažovala, že keby nato boli financie, väčší byt, MM by bol tu pri nás, tak možno by som na to tretie pristúpila, no potom som si to rozmyslela, že už malá je pomaly škôlkarka a už fakt by som si tým všetkým od začiatku nechcela prejsť, takže ani teoreticky to neprichádza do úvahy 😀

csikike
19. nov 2009

ivi, ani my sme sa nedali ockovat
no, ja sa vytesujem, ze uz viac deti nebude, som totalne mimo z tychto dvoch a totalne obdivujem matky co maju viac ako 2 deti, hlavne hned po sebe, aj ked tomi je riadne zive dieta a mala je riadny urevanec, takze myslim, ze nie vsade je takato super kombinacia...

centik
19. nov 2009

silvi to fakt? 😅 😅 😅 to ja odkedy som si spomenula na porod tak kazdy den pozeram profesiu 😀

janka1874
autor
19. nov 2009

csikike presne o tom som uvažovala že obdivujem ženy čo majú dve deti po sebe ja mám tiež už teraz akurát dosť a to sme to tak vôbec neplánovali a asi som vedela prečo toto nie je na moje nervy
ale aby ma niekto nepochopil zle sme radi že máme malú Viki len Sendy je ešte dosť nesamostatná a nedá sa jej nič poriadne vysvetliť na porazenie
a samozrejme ako všetci vraveli toľko šťastia v živote mať nemôžem aby som mala obe deti také zlaté spáčky a neplačky

janka1874
autor
19. nov 2009

tak u nás sa práve ide spať tak len dúfam, že aj malá bude spať nech mám chvíľku veget

janka1874
autor
19. nov 2009

vykukuje slniečko jupíííííí len nech mu to aj ostane aby sme poobede mohli ísť von

simka9122008
19. nov 2009

Jani oddýchni si keď ti kočky zaspia

janka1874
autor
19. nov 2009

hej idem si aj ja ľahnúť lebo mi pukne hlava a poobede by som s nimi chcela ísť vonku

janka1874
autor
19. nov 2009

aha žienky čo nám dnes prišlo
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

telinka ďakujemeeeeeeeeee

bocmanka
19. nov 2009

🙂 aj nám dnes prišlo..jani, vďaka telinke sme stále in, ešteže sa o nás tak stará..
idem dať malú spať a hodím fotočku.. 🙂
a kuknem čo nové..

lenka85
19. nov 2009

jani, csiki normalne mi je luto ked vas citam.. a to sa hovori, ze chlapci su horsi, no v nasom pripade ...ee A vonku je taaak krasne, ze normalne mam tooolko pozitivnej energie v sebe, ze az. Dnes som bola s detmi na poradni, tak dufam,ze sme tam nieco nechytili, lebo bude po pozitivnej energii v momente...

abbi
19. nov 2009

wow krasne Jani
Teli je neskutocne sikovna a aj nase sa uz robia. sa VEEEEEEELMI tesim 😉 😉

aj u nas je krasne. boli sem s Natankom vonku, ja som cistila zahradku, on mi uzasne pomahal. Natanko je najlepsi, ked ho zapojime do toho co robime. Ked MM nieco opravuje, Natan je pri nom a kopiruje ho. Upratovali sme garaz, tak cely cas sa hral so skrutkami a prenasal veci. Samozrejme naopak, ale to nevadi. Aj teraz mi nosil vonku palice, a trhal burinu 😀 sikovny chlapcek moj.

Mna vcera vecer chytila mania premiestnovania.. celu obyvacku som premiestnila a prerobila. Ked prisiel MM vecer domov, tak nechapal 😀 😀 milujem zmeny.. aj ked nie vzdy 😀 😀

silvika
19. nov 2009

no ta ja zasa zadne zmeny su pre mna najlepsie ..
a cim ste si zasluzili ze budete vsetky mat deticky vyfesakovane a my druhe zasa len take z obchodov poznuchavane? ci hold niekto sa ma a niekto zasa tak menej 😝 😉

bocmanka
19. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

silvi, stačí u telinky objednať, vybrať vlnu a máš pre alexka na fešákovanie...

fotky sú robené mobilom, nič moc, ale efekt telinkinej práce vidieť..

abbi, no že sa aj ukážeš!!!!!!!!!

bocmanka
19. nov 2009

http://www.babyparty.sk/index.php?main_page=ind...

ja už chystám romy oslavu, nepoznáte niekto dobré stránky?...

ja som našla len túto

lucia79
19. nov 2009

no ja by som si na druhé ešte netrúfla, ja vás všetky aj tak obdivujem, že ste sa na to dali... zvládnuť by to musela každá z nás, čo už by narobila...
ja keď si spomenie na tehotenstvo, pôrod a následné mesiace, tak sa mi do toho vôbec ale vôbec nechce ísť, asi budem potrebovať trochu dlhší čas, aby mi aj to začalo chýbať
mne malý presne tak plakával, celé dni, nespal, tak po 15 min aj to keď mal prso v hube, v noci každé 2 hodiny hore, som si užila, teraz je to už o mnoho lepšie... 🙂
keby sa rodili také 2 - 3 ročné deti, tak by som neváhala 😅

abbi
19. nov 2009

AHOJ BOC 😵 😵 ja viem, zanedbavam to tu.. ale nestiham :(

Lucka no vidis a ja by som to urobila naopak. Ja milujem vek od 0 do 2 rokov. potom ked to zacne trucovat a treba to uz vazne vychovavat... no to je uz makacka 😵 😵

simka9122008
19. nov 2009

Boc rominka keď sa smeje tak čisto sa podobá na malú Mišku z paneláku
Teli nádhernéééééééééééééééééééé

bocmanka
19. nov 2009

😵 simka tak to ma nenapadlo...ja panelák nem kuk..ale kuk dnes večer..
a tá miška nie je blonďatá??...

csikike
19. nov 2009

baby, zabudla som oznamit super spravu...teda neviem ci je super, malemu prisli vysledky z krvi a vraj ma v krvi alergiu ale na bezne potraviny nie, ani na cokoladu, ani muky, ani citrusy, ani mlieko, proste nic bezne
takze na jednej strane som rada a zase na druhej strane neviem co sposobuje alergiu 😕 , ideme opat az 1.3. tak som zvedava