Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
9. dec 2009

silvi, prave som zozrala cokoladoveho mikulasa 😀 a teraz mi je tak sladkoooo, ze si musim dat nieco slane 😀 😀 😀
veru aj doktorka povedala, ze je vacsi ako by mal byt podla tabuliek a to ani nema byt po kom, ja som taky liliput a manzel tiez ziadny vysokan 😉
na slovensko az v januari :( cez sviatky manzel nebude mat volno, dokonca aj 24.12. pracujem, takze darceky otvarame 25.12. rano... cista amerika 😀
no aj tu je otras pocasie, prsi, blato ,no fuuuuj
na adama niekedy neplati uz ani poslubovat , je to na porazenie 😠

janka1874
autor
9. dec 2009

juj žienky mňa z tej zasranejh porazí ona by len na rukách chcela byť neviem kde to vzala ale zas od 12-tej reve a len na rukách je ticho lenže to sa takto nedá fungovať až mi je do revu na porazenie a to som tu ešte mala návštevu tak sme sa ani vonku zas nedostali a neviem či sa dnes ešte niekam dostaneme

silvika
9. dec 2009

asi davate malu motivaciu aj ked veru to ma svoje hranice

abetka
9. dec 2009

ahojte
Simonke, Samkovi, Lenke- len to najlepsie a krasny zivot
Zajtra je bzucovie MArtinko, vsak???
Ja som nasho zasrana prechvalila, dnes sa mi po strasne dlhej dobe dokakal do slipiek
Smrad vsade, neviem co sa stalo, doniesol nocnik, ale uz to tam bolo a to sa mu nestalo odkedy je bez plienok. Aj si poplakal, co som po nom pokricala.

janka1874
autor
9. dec 2009

ženy nezvládam to už som si aj porevala najväčšie zúfalstvo je ak Vám revú obe deti a vlastne nevedia prečo to je už fakt psycho a nepomôže asi ani to že by Snedy išla do škôlky lebo načo keď malá začne tento cirkus po 12-tej a ťahá do noci a vonku sa nedá byť celý ten čas teraz v zime a fakt ju nemôžem mať stále narukách veď má skoro 5kg a ako mám potom ja fungovať som hotová 😢 😢 😢
ja viem že mi neporadíte ale aspoň sa mi uľavilo dostať to zo seba

luculka
9. dec 2009

cafte,,,aj my prajeme oslavencom,,,,Simonke, Samkovi, Lenke,,,vsetko naj naj 🙂 🙂 🙂

jani no fuha nezavidim,,, 😒 😒 😒

ozaj dnes v bez servitky bude aj natus,,,, 😀 😀 😀 vo vitríne na fotke,,,,, 😀 😀 😀 😀 som videla v uputavkach
Ja som dnes uz pobalila darceky,,aj pod stromcek aj na oslavu,,,,,,lebo uz som mala hlavu ako balon,,som nevedela co vlastne od koho som jej kupila,,,,tak uz su peken pobalene,,,este piatok tortu upiect,,,no snad sa podari 😖

telinka
9. dec 2009

ahojte 🙂

janka sak keby si byvala tuto niekde aj by som ti vikinku dosla postrazit nech si prevetras hlavu...

u nas sa dnes pecu medovnicky...tento rok to ide celkom mimo mna, nastupila mladsia generacia 😉
ale s petou sme dnes pripravili do chladnicky cesto na vanilkove a karamelove rozky pri vianocnych CD....bola pohodicka , aj ked nedorobenej kuchyni, ale mam 180cm cistej pracovnej plochy taaaak sa mozem roztahovat"do blba" 😀 😀 😀

pripajame sa ku gratulaciam dnesnym ctenym oslavencom....secko najlepsiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

janka1874
autor
9. dec 2009

no telinka to by bodlo lebo nemôžem otravovať našich predsa každý deň to už je fakt psycho a Sendy ma len chodí kontrolovať či neplačem zlatá je sa o mňa stará môj anjelik

janka1874
autor
9. dec 2009

ja obdivujem všetky maminy na svete čo toto zvládli fakt klobúk dole už viem prečo som chcela väčší rozdiel medzi deťmi no čo už teraz narobím

lucia79
9. dec 2009

janka, aspon vieš čo som zažívala ja, keď bol Maťo menší a závidela som Vám (poniektorým) ako Vaše deti spia a nechápala som ako môže dieťa spať 3 hodiny vkuse.

ináč Adamko aký chlapisko, maťo má 12 kg a 88 cm, nôžku 24-tku.

a trápime sa, Maťo má aftóznu stomatitídu a kto to mal, si vie predstaviť, čo zažíva a k tomu má nátchu jak šlak, všetko to pripisujem zubom, asi mu teraz ide viacej naraz, ale má to jednu pozitívum, vadí mu aj kojenie, takže cez deň vôbec nekojím, len v noci, tak sme na dobrej ceste prestať, čomu sa teda teším, hádam 2 roky stačia.

ivana26
9. dec 2009

jani ,drz sa!!!

abetka
9. dec 2009

jani, vela sil. Toto mi robil Tomas, tiez sa na rukach chcel nosit, ale mala bola v skolke a mala som vycitky, lebo ked maly plakal nemala som na nu cas a som ju len okrikovala. Ono to prejde, len to treba nejako vydrzat. Ja som si kupovala homeopatika, ay som bola kludnejsia a tak
🙂

ivana26
9. dec 2009

luci, chuda Matko, skore uzdravenie mu prajeme

luculka
9. dec 2009

lucia no nezavidim 😒 ,,,,to je des,,,,,drzte sa 🙂

janka1874
autor
9. dec 2009

abetka presne o nich uvažujem

aadula
9. dec 2009

ahojte 🙂

Ďakujem za Samka, mu gratulovali aj v jasličkách 😵 😵 dostal od nás takú knižku, sú v nej magnetky a môže ich prilepovať k obrázkom v knižke...a hádajte čo robí on? skováva tie magnetky hore dole po byte 😅 , akurát teraz mi ich doniesol, že pati.../páči/ a podáva mi ich 😀

jani, neboj o pár rôčkov keď vyrastú, taká budeš na ne hrdá..viem je to teraz ťažké, držím palce nech to zvládneš 😉

luci, aj vy sa držte, nech to Maťko zvládne..choroby sú pliaga pre deti

boc, si mi narobila chute, že itali kuchyňa...že by som šla na výjazd do Martina? 😀 😀

aadula
9. dec 2009

jeej a aby som nezabudla

Simči prajeme tiež všetko najlepšie a aj Lenke 😉

janka1874
autor
9. dec 2009

len aby som to aadula nesledovala už niekde zo šaleného domu 😀 😀 😀 😀 ale nie ja som na ne už teraz hrdá lebo najdôležitejšie je že sme zdraví všetci ale škoda že sa neviem rozdvojiť

janka1874
autor
9. dec 2009

dnes som sa už postarala aj o zmenu v našom byte dala som prať koberčeky z kúpelne a wc a akosi som si nevšimla že som tam hodila aj červené tepláky tak z krémových koberčekov máme ružovné no aspoň nejaká zmena (aj keď farebne sa to tam moc nehodí ale čo už) 😀 😀 😀 😀

aadula
9. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

oslavujeme až v sobotu, ale musela som ho predsa odfotiť 😉

aadula
9. dec 2009

😀 jani, vidíš...ani kupovať si nemusela a máš nové 😉

janka1874
autor
9. dec 2009

no veru 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. dec 2009

no dnes to bude ťažký večer drahý by síce o chvíľu mal prísť ale moc mi nepomôže dnes lebo sa vraj necíti dobre mal ťažkú zákazku teraz a je vyčerpaný no super tak dnes to bude značne veselé

lenka85
9. dec 2009

jani nie je problem maly vekovy rozdiel ale to, ze viky trapi brusko.. neboj, to prejde a uz coskoro🙂

lenka85
9. dec 2009

neboj, si silna, zvladnes to!

telinka
9. dec 2009

lucul.....videli sme natali v sekretari a aj domcek na hranie na zahrade 😉

janka1874
autor
9. dec 2009

no lenka už si tým teda vôbec nie som istá že to zvládnem ale čo už zmeniť sa to nedá

aadula
9. dec 2009

jani, u nás Samino teraz často po nociach žúruje a ja ráno idem do práce, tak tiež niekedy strácam nervy..potom mi je to ľúto..ale sme len ľudia

lenka85
9. dec 2009

jani zvladnes, zvladli to aj ostatne, zvladnes aj ty. Neviem chvalabohu co prezivas, Tomasko je zatial zlaty... ale uz s tym nic nenarobis, len toto zle obdobie prezijes a bude fajn... ved uz ma mesiac, este max dva a mas pokoj... sestrinej to trvalo len sest tyzdnov, mozno uz na vianoce bude dobre

luculka
9. dec 2009

😀 😀 😀
no skoda ze to mal studene,,,,ze oni sedeli v aute asi 20 minut na zaciatku ulice 😠