Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
5. jan 2010

Zrzul,raz sa uz urcite dohovorite. velmi by som chcela aby aj u vas islo vsetko takou rychlostou ako u nas. prajem vela trpezlivosti,energie aby ste nas aj ked pomalsie,ale isto dobehli.

zrzulka
5. jan 2010

veva dakujem ....

zrzulka
5. jan 2010

idem kuk tu jane stolicku. dufam ze neodpadnem z ceny🙂)))

veva1
5. jan 2010

Zrz nedakuj. ja dakujem panu bohu aj ked nie som veriaca kazdy den za tomika,a prosim len o to aby bol zdravucky. a vsetko navyse aky je mudry a sikovny je bonus.

zrzulka
5. jan 2010

... tak tak veve pekne si to napisala.... ale musim napisat ze aj Michaela je mudra a sikovna. Asi kazde dieta pre svojich rodicov🙂))), len keby sme sa vedeli dohovorit nejako. ja som strasne netrpezliva v tomto a este ma jedna "mudra dievcina" ktora o tom vsetkom" "prd" vie, len sa robi mudrou, lebo ona studovala specialnu pedagogiku Sp a dokonca mi neviem z akeho dovodu pozicala knizky... vyprovokovovala vraj ona keby mala take dieta ako je Michaela tak by uz davno vedela rozpravat ... ach jo niektori ludia su neprijemni... potom mam pocit akoby to bola moja chyba ze este nerozprava a nerozumie.... 😒 Uz by mala ked tak citam co dokazu deti v jej veku.... logopedicka ma vsak uistuje ze u nej to pojde samozrejme pomalsie a musim byt trpezlivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...

silvika
5. jan 2010

zrz sa radsej dobre drz z tej ceny ak teda nema nejaku akciu .... 😉 a farby tak u nas je vsetko zlte ... este aj sali, akoze klame ne ne zlty, zlte este aj sklonovat vie potvornik, on sa len co ho bavi nauci, este povie modre ale ostatne su vsetky farby zlte a fertig a basta

luculka
5. jan 2010

zrzul mi mame tuto http://wwwl.mimibazar.sk/foto.php?id=2341539
a som spokojna,,,mala v nej sice teraz je malo,,,ale zato ju pouziva ako kreslo pri pozerani rozpravok,,,ked ju das dole,,,a odpojis stolik,,,,

luculka
5. jan 2010

jeeej tento kocik sa mi paci http://wwwl.mimibazar.sk/foto.php?id=5091606 😉

zrzulka
5. jan 2010

pekne lucul🙂)) my sme mali podobnu stolicku aku si dala link, nesla dole farba z potahu z neho. priznam sa ze tie stolicky sa mi zdaju ako robene cez kopirak....

lucia79
5. jan 2010

luc, ty už pozeráš po kočíkoch, mala by si dať do pasu že snž 😅
ja sa toho prvého neviem zbaviť, asi mi je súdený 😅

bzuco
5. jan 2010

ahojte

ak ešte potrebuje niekto?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7506768

zrzulka
5. jan 2010

vazne Lucul ty uz takto po kocikoch poskulujes??? 🙂 🙂 🙂 chces tym nieco naznacit? 🙂 🙂
ja kociky zatim neokukujem lebo este nemam sajn aky kupime, ci surodenecky alebo len nejaky skejt.... vobec netusim co by sa nam tak hodilo....

telinka
5. jan 2010

zrzul , ved ty mas uzasne sikovne dieta , na com mate samozrejme velku zasluhu aj vy poctivym cvicenim...ved ake mama miska prognozy ohladne chodenia......a vidis 😉 hold miska mala "stazene startovacie podmienky"o par rokov nikto nespozna na detoch ktore bolo prve bez plienok , ci rozpravalo 😵

telinka
5. jan 2010

mala 😕

ivana26
5. jan 2010

no teda zrzul, tu mudru dievcinu by som niekde poslala, ved miska je taka sikovna a samozrejme aj ma uzasnych rodicov, ved ako pise telinka, ake mala miska prognozy a ako je uz daleko....sikulka je to 😵

zrzulka
5. jan 2010

Teli, Ivi dakujem!

Ivi a tak ona bola najskor uplne v pohode, ja som jej bola vdacna za knizky ale ja som taka povaha ze nikdy neviem odhalit falosnych ludi... Chcela byt kamoska ale ja ani neviem co za tym bolo. teraz mi je to uz jedno. len som bola vzdy taka smutna ked mi pisala ze robim malo pre Michaelu... A mozno ma aj pravdu, ja ti fakt neviem....kde je pravda.... ono ked cloveka zasiahnes na citlivom mieste tak to tak nejako zaboli. na tieto veci som asi prehnana citlivka.... je ine ked mas v rodine cloveka s postihom a ked je to nieco uplne nove. lekari neusmernia, neporadia, kym pracne k vsetkemu prideme tak utecie kopec casu....
Ale samozrejme si vazim kazdu pomoc ludi ak pomoct chcu... pisala som s jednou detskou psychlogickou a ona mi povedala presny opak ako ta "premudrala" nebudem to tu rozpisovat. Ale vraj ona aj keby nemala problem s recou tak tym ze ma nalez na mozgu a ochromenu cast tela tak vlastne uz len z toho dovodu by zaostavala v rozpravani a pritom by nemusela byt vobec nepocujuca.... Toto iste mi potvrdila aj studentka co si robi na michaeli diplomovku ... Vzdy ked sa pytam ci s nou pracujem spravne (logopedka) tak ano, pripadne ma usmerni. A teraz ma uz konecne aj nove aparaty tak verim....
Uff som sa rozpisala... sorry!!!!

Zajtra ideme do olomuca tak som zvedava co nam tam povedia na jej pokrok.

veva1
5. jan 2010

teli krasne si to napisala.Presne som myslela na nasu poslednu komunikaciu so zrzkou,ked sa dietky rozbehli a miska stvorkovala.
Zrz staci kuknut na vase fotky,nemusim vas vidiet ani osobne a citim ako sa vsetci lubite a ako davate zo seba maximum.

zrzulka
5. jan 2010

🙂))veve🙂)))
Som rada ze nas tu medzi seba beriete, kiez by sme sa aj v reali stretavali len s takymi ludmi ako ste vy tu. Mozno je to tym ze sme si prezili spolocne tehulkovanie, tesili sme sa splocne na drobcov, nikto nevedel co sa stane.... ja fakt neviem cim je to ze vam mozem napisat cokolvek a neodpisete nas... ale vzdy povzbudite....
mam teraz take nejake cudne obdobie. s muzom som sa nevidela 3 dni uz mi to leze na mozog asi🙂))) Simi klobuk dolu ako to zvladas, ja by som uz bola asi v cvokhause(vsak to nemam daleko,tu za rohom je blazninec) byt na vsetko sama. Uzi si to zo skoromanzelom dnes vo dvojici🙂))))

veva1
5. jan 2010

zrz ze by si bola tehu? Ta nalada 😉
a odpisat mozem akurat tu kozu co bola taka premudrela a tak fajne vam pomohla

veva1
5. jan 2010

miska nepocuje? som tu tak malo ze nie som celkom v obraze

zrzulka
5. jan 2010

veru veve castejsie by si mala chodit🙂))) kde sa flakas???🙂)) 🙂
tak tak nepocuje dobre ale teraz ma super spicove nasluchadla tak hadam sa to da do normalu a zacne sa vypytovat a budem z toho otravena a budem si zelat nech je zase ticho🙂))).... S tym sluchom si az taku hlavu nerobim, keby len to mala tak som stastna jak blcha.Poznam viac nepocujucich ludi z komunity a su to fajn ludia.... Skor to ostatne ma stve. A na to ostatne sme sa hlavne zameriavali. Aj tak nam vsade hovorili ze na riesenie sluchu je cas... no teraz uz viem ako to je....
A este verim ze ked bude mat surodenca tak ju to nastartuje, vlastne to je hlavny dovod toho preco sme sa "odhodlali" na druhe baby.... nejak v to verim ze to bude potom nejako lepsie... mozno som naivna...

veva1
5. jan 2010

cely cas ako si tu dnes piseme,myslim na to ze ked pride novy pokladik tak sa vsetko pohne a uplne samo,len som to nechcela pisat ako nejake prazdne reci 😉
no mimo sviatkov som vacsinou s tomom sama ,cez obed nespava tak je casu pomenej. No dnes som sa uz konecne prihlasila cez mobil a kuknem castejsie.

centik
5. jan 2010

Leni ja si tiez myslim ze Miska robi uzasne pokroky.. a okrem toho ked sme boli vtedy v tej Oravskej Lesnej tak som si uvedomila ze je to dieta ktore okolo seba siri ohromnu radost, ona sa stele usmievala, okrem toho je nadherna... a ako pisali baby citit z vas ze sa velmi lubite a ked sa modlim tak sa stale modlim aj za Misku, proste mi prirastla k srdcu.. 🙂
a ty si proste "nasa" 🙂 🙂

ajula25
5. jan 2010

zrzul kašli na blbé reči. Každého rodiča bolí, ka mu povedia, že pre svoje dieťa nerobí maximum. Každý rodič (s výnimkou blbcov) si želá pre dieťa to najlepšie a tak aj robí. Takže reči o tom ako máš niečo robiť a či je to správne a dostatočné, nech si nechá a strčí niekam. Prd o tom vie, nemá to, nevie ako to robiť a knihy popíšu strašne veľa.....si skvelá mamina a Miška sa rozrozpráva.
A teda poviem ti, že Lukáš je zdravé dieťa a začal kecať až teraz nedávno. Pomaly sa to rozbieha. Ale sme na míle vzdalení od telinkinej Peťky. No tak to má byť a v škôlke budú na jednej lodi. 😉

luculka
5. jan 2010

Zrzul tak tak ako pisu baby,,,,Miška je uzasna,,,a tiez sme z nej v oravskej boli unesený,,,hlavne moj drahý,,,,vždy mu ukazujeme nove foto,,,, 🙂 🙂 ten sa do nej normalne zamiloval,,,, 🙂 🙂 ,ten jej usmev je nákazlivý,,,,,,je to malá sikulka,,,a urcite jej surodenec prospeje,,,,, 🙂

martinaj
6. jan 2010

dobre ranko 🙂
u nas krasne nasnezilo 😵

zrzulka
6. jan 2010

Jeeeeeeeeej baby hned mi je lepsie ked tu citam spravy od vas.... Vdaka!!!! No to ja mam taku uzasnu povahu ze si hned vsetko beriem ku srdcu, snazim sa s tym bojovat. je pravda ze si uz vela veci nepripustam, cize z casti sa mi aj celkom dari ale este su vzdy veci ktore sa ma fakt dotknu a hlavne od ludi co o nas nic nevedia, vlastne ma ani nepoznaju (len takto cez net co napisem) ale vedia hodnotit to aka som matka co robim spravne a co nespravne a oni by to robili uplne inak....lebo sa to tak ucili v skole, pritom skola a realita su dva odlisne poly.... necham si poradit to ano... vyhladavam pomoc aj takto cez net. kontaktujem sa s rodinami co maju dieta s nejakym zdravotnym problemom ale aj tak uplne vsetko nezavisi od nas .... urcite sa da spravit aj viac o tom nepochybujem ale nie vsetko je v nasej moci... Ono tazko, vzdy sa najde nejaka "premudrala" ci dokonala co si ulavi tym ze si podrypne.... Ale nastastie v reali (aj z nasej temy) mame okolo seba vela uzasnych ludi ktori nas podporuju, takze vdaka za nich...

zrzulka
6. jan 2010

Mati aj tu je snehuuuuuuuuuuuuuuu, aj mi je luto ze ideme do olomuca, ovela radsej by som vypadla do harmonie sa sankovat s malou. tento rok sme este sane ani nevytiahli..... 😒

simka9122008
6. jan 2010

Ahojte, tak už som slamená vdova, drahý odišiel tak pred 15 minutami 😢 ☹ , už sme si zase na seba tak zvykli a už musel odísť, škoda

zrzulka
6. jan 2010

Inak jedna moja znama co ma o tri mesiace starsieho syna od Michaely ho uz ucia lyzovat. normalne som nechapala....Ide mu to....