Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
11. jún 2009

aha, a kupila som aj horcicu 500g, tak myslim, ze bude dost

zrzulka
11. jún 2009

baby tak ako je to teda nakoniec? piste tu o tanieroch polkilovej horcici a pod? to znamena ze sa na nieco skladame a nieco si kazdy prinesie sam? nech sa vieme zariadit lebo zacinam mat z toho gulas v hlave

jani Dievcatko🙂

csikike
11. jún 2009

zrzul, tie taniere su na opekacku, ja ich nesiem dobrovolne, a tiez aj 20 poharov, myslim, ze aj teli pisala ze ich ma doma a ta horcica je tiez ako prispevok 😉 , ja len, ze sa nemusi tolko nosit a ostatne asi prinesie kazdy podla toho co chce...
myslim chlieb a ulovok na opekanie (komu co chuti)

janka1874
autor
11. jún 2009

fak plastové poháre mám aj ja doma a sú mi nanič tak zbalím

ja si Vás prečítam spätne až večer keď už bude kľud pohoda 😀 😀 😀 😀

csikike
11. jún 2009

jani, tak uz nenatahuj 🤐

bocmanka
11. jún 2009

😵 😵 😵 😵

jani..ty ty ty jedna tajomná jak jaskyňa.. 😀

😀

glor, lucul a bzucko vzchopiť pleas, čakám na vaše príspevky, o 21h uzatváram...
mám ešte kopec balenia....
urobíme horčicovú pááááááárty....

luculka
11. jún 2009

ja tiez dievcatko

telinka
11. jún 2009

ja mam tych poharov vellllaaaaaaaaaaa tak tie uz nenoste

luculka
11. jún 2009

baby vy myslite na vsetko,,,ja som sa zmohla len na nejaké chrumky,,a tak,,,, 😝

uz ma boli hlava od toho premýslania a sledovania malej ci sopli,,,nesoplí,,kasle nekasle 😖 😖

bocmanka
11. jún 2009

😎 ešte hoďte do pléééna, niečo čo zoberieme trojmo...
tú slivovicu?????

telinka
11. jún 2009

ja napriklad deti beriem trojmo 😀 😀 😀

bocmanka
11. jún 2009

🙂 bude súťaž s plastovými pohármi....xixixixix

romy práve ukázala na prádlo, čo som zvesila z balkóna a ukázala na moju zavesenú mikinu, že "mama tričkoooo"

bocmanka
11. jún 2009

🙂 teli aj ja zatiaľ a štvrté dieťa, manžela...

aadula
11. jún 2009

JEEJ BOC TEN pobyt s hviezdičkou to by bolo super sledovať aj bez hviezdičky...by sme sa cítili ako by sme boli s vami 😀

zrzulka
11. jún 2009

Slivku donesieme aj my🙂Uz som kupila aj pohare a taniere 🙂)) Aj ked tie ja nemusim, tolko odpadu. vobec nie su ekologicke...

ajula25
11. jún 2009

ja beriem trojmo tričká....aj to sa ráta? 😝

tak umeláky ma nenapadli....teda mi nenapadli 😀 ale veď čo? nejako pojeme aj bez umelákov, no nie?

jani ja by som tipla chlapca, ale môj zákonitý Robo tvrdí že dievčatko. a on zvykne mať pravdu. tak teraz som na vážkach.... 😅

ajula25
11. jún 2009

my neberieme slivku, lebo môj zákonitý nechcel, tak si kúpil soberáno. hm...

centik
11. jún 2009

ja si myslim ze dievcatko

zrzulka
11. jún 2009

Podla mna urcite baba. janka nas riadne napina. To bude zajtra zlaty klinec vecerneho programu. odhalenie🙂))
No idem balit. cakam na muza nech balime spolocne a jeho nikde....vsak klasika... som myslela ze hadam dnes pride skor

zrzulka
11. jún 2009

vsak kazdy to co pije. mozno aj muz zmeni nazor a prinesie nieco ine. Ale myslim ze slivku lebo tu zvykne pit.

aadula
11. jún 2009

to nesrandujte, že aj na Orave janka odhalí pohlavie...ja chcem ešte dnes odhalenie 😀

aadula
11. jún 2009

opravujem ..že aj ..že až 😀

huleni
11. jún 2009

ahojte, ja vam tak zavidim ked to citam ako sa balite a urcite vam bude supersky, sa uz tesim na foto..ja som do poslednej chvile dufala ze pojdeme ale bohuzial:o( ale najradsej by som aspon na otocku muza nahovorilaale uz som sa zmierila ze to nevyzera nadejne...no skoda..tak si to pekne uzite a potom prerozpravate...ci popisete:o)
no janka ja myslim ze dievcatko to bude:o) ozik som sa chcela pochvalit niki uz od nedele pekne spava ze ju polozim do postielky da mi pusku a zamava mi a spinka do rana:o)tak klop klop dufam to neprechvalim:o)

liluska
11. jún 2009

janka no uz prezrad!!!
😵

janka1874
autor
11. jún 2009

no žienky tak tie čo ste hádali dievčatko úž sa takému hádaniu radšej nevenujte 😀 😀 😀 😀 😀 😀
bude to chlapeeeeeeeec ale ešte to vraj nie je na 100% 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja to nejako cítim tak ešte potvrdíme 26.6 na 3D

janka1874
autor
11. jún 2009

neboli sme doma tak to trošku trvalo 😀 😀 😀 😀 😀

liluska
11. jún 2009

tak blahozelame ku chlapcekovi!!! 😎

janka1874
autor
11. jún 2009

a na stretku môžte pomáhať s menom 😀 😀 😀 😀 😀

liluska ďakujem

liluska
11. jún 2009

Babi prajem vam uzasny vikend a strasne ma mrzi ze nebudeme si uzivat s vami!!! Uzite si to za nas vsetkych co sa nemozu zucastnit a samozrejme nas obcas aj spomente 😵 Tesime sa na foto a ako budete pisat vase zazitky!!! Tak si fakt uzite a hlavne nech deticky posluchaju!! 😵

liluska
11. jún 2009

janka my ideme na 3D 29.6 tak tiez mozno nieco uvidime, aj ked to bude este asi skoro na pohlavie...vsak uvidime