Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
19. jún 2009

teli tak vitaj v klube,,,, 😀 ,,aj ja som nejake foto hodila,,idem dat aj video,,, 😉

inak mne tie videa uz idu,,,odkedy mi alinka poradila dat si mozilu 🙂

simka9122008
19. jún 2009

Tak ja sa kočky na dnes s vami lúčim, na dnes mám fakt dosť, idem buvať k mojim drobcom

luculka
19. jún 2009

Petka a Martinko,,,,pochvala od nás letí,,,, 🙂 🙂 ,,,nam sa zase s nocnikom prestalo darit,,,a malá teraz kaka aj 4x za den,,,,takze je hrozne vyparená,,,a place ked ju prebalujem,,,som jej na noc dala kilo pudru 😖

zucha
19. jún 2009

no teli, to je pravda, ze vytesovanie sa stale z novych a novych zrucnosti. Skoda len, ze tuto radost prerusi ich prichadzajuce obdobie vzdoru. 😒 Som len zvedava, kolko to bude trvat

telinka
19. jún 2009

lucul to tie zuby ☹ peta dnes tiez 3x , ale zaujimave je ze na to ma neupozorni dopredu.....pekne krasne do gati a az potom povie 😀 dufam ze sa to upravi na pravidelnu rannu hodinu aby sme mohli predist trapasom 😅

ajula25
19. jún 2009

zucha starší vzdoruje do teraz. Už si myslím, že ja som vadná, že neviem čo a ako, že zlyhávam.... 🙄

telinka
19. jún 2009

ajul , a moja pubertacka "uz zase vzdoruje" 😝 😀

ajula25
19. jún 2009

teli no super.... 😒 takže ak aj náhodou prestane, nemám sa tešiť príliš? ☹

zucha
19. jún 2009

ajula, aj ja uz mam pocit, ze zlyhavam a to bude este horsie. Este k tomu nam lezu tie ocne, ma udajne zastavenu nadchu, takze mesiac je v soploch a zahuhnana a potom novy surodenec. Lekarka sa na nu pozrela a hovori, ze to je jedno s druhym a druhe s tretim a to najhorsie este len pride 😀 😀 😀 Uz sa tesim 😉

ajula25
19. jún 2009

janka neboj, bábo je ok. aj ja som niekedy mala strach a potom som takú ranu dostala, že až 😅

luculka
19. jún 2009

teli presne aj natus,,,len niekam zalezie,,a potom dojde,,a ukazuje mi na plienku,,, 😒

Ozaj od stredy ju tu cirkus Ales,,,,dojdi s Petkou pozriet na zvieratká,,,,maju Zoo,,,opice,,hady,,,lamy,,,tavy,,, 🙂

telinka
19. jún 2009

take silne slova baby , to si nechajte na horsie casy ze zlyhavate 😕 sa vytesujte z malych starosti....lebo tie velke...to je uz ine kafe 😉

luculka
19. jún 2009

zucha no mas to veselé,,aj Nati je obcas vzdorovitá,,ale sa divim teraz je len umrncaná,,,, 😒

ajula25
19. jún 2009

jáj zucha držím prsty. Nám tiež vychádzaú očné, a chrchle už viac ako mesiac. Stále tam tie hlieny sú. al e už sa rozbehli vyšetrenia a dúfam, že sa niekam dopracujeme.
No a ten vzdor...určitý čas bolo super. Keď mal tie dva - tri rôčky. Vtedy ma aj počúval. teraz je taký tvrdohlavý, že niečo hrozné. Keď si niečo do tej gebule vezme, bude dookola opakovať to isté, že am ide z toho o zem šľahnúť. 😠

ajula25
19. jún 2009

jáj teli, ty máš stále taký nadnesený pohľad na to. človek sa ukľudní...a zároveň aj zdesí 😅

telinka
19. jún 2009

moja kamoska mala synatora, ktory do 3 rokov kadil do plienky.....proste inak mu to neslo a ked to na neho prislo , doniesol si plienku , ona mu ju dala , zaliezol za sedacku a ked vysiel ...tak usmev na tvari a bolo hotovo 😀 😀

..no uvidime co bude na bud. tyzden mozno aj budeme mat cestu do MA

bzuco
19. jún 2009

babulky, raďte 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6024812

myslíte, že by mohol byť aj pre chlapca? 😕

luculka
19. jún 2009

jaj som zabudla natus uz konecne prestáva chrchlat,,teda este kasle ale uz je to nic oproti tomu ako kaslal,,,a sopliky uz nemáme,,,, 🙂

no aj ja sa desim co z toho naseho ditka bude,,,, 😒

alinka76
19. jún 2009

Teli, ja som ráno skoro použila na staršiu varechu, po dobrom som jej povedala, aby si na olympiádu dala športové nohavice a tričko a ona chcela ísť vyobliekaná ako modelka. Začala zazerať po mne a už mi 2x nebolo treba. Potom jej zase tričko nepasovalo s nohavicami, revať začala, no som mala na mále. a to som si vravela, že budem kľudná a hneď zarána nebudem kričať. No nedalo sa ☹ ☹ ☹ Ja nechápem, niečo jej pekne poviem, ona zazrie na mňa alebo odvrkne. Či som to aj ja taká bola ☹ ☹ ☹

luculka
19. jún 2009

bzuco ja myslim ze ano,,je krááásny,,, 🙂

nevies nahodou kto predáva na MMB tie ochrany na postel,,,velku,,,rucne robené??

ivana26
19. jún 2009

bzucko, ja si myslim, ze to je skor pre chlapca ako pre dievca 😉

bzuco
19. jún 2009

ali, ajulka...nebojte...ja mám doma to isté 😝 🙄 😅 😅
len si s MM zakaždým vzdychneme...že čo z nej bude v 15tich 😅 😅 😅

anina1
19. jún 2009

teli veď ich nestraš 😀
neni to až také hrozné, ani jedno obdobie, my sme neboli o nič lepší 😉

bzuco
19. jún 2009

luci...neviem, ale hned nájdem 😉

ivana26
19. jún 2009

jezis baby, nestraste tu, mne uz teraz tecu riadne nervy, co bude neskor? 😕

ivana26
19. jún 2009

lucul, nadherny je ten kocik 🙂

luculka
19. jún 2009

bzuco som si myslela 😀

telinka
19. jún 2009

ali aj my sme take asi boli , ale tieto nase hviezdy su silnejsi odvar 😉 ja ked som im povedala ze som im povedala ze som na zakladnu chodila tyzden v jednom obleceni....to by si mala vidiet tie oci ako ich prevracali ako keby som pochadzala z doby kamennej 😀

alinka76
19. jún 2009

luculka, chceš nové? a chrániče na veľkú posteľ či do postieľky?