Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
21. jún 2009

Luc, pekný. stále si nenašla ten naj?

som sa tu skôr nedostala, muž mi okupoval net, horor 😠 😠 😠

bzuco, keď môjmu drobcovi sú ešte nohavice 86-tky dlhé, čo som mu kupovala také zateplené, takže na jeseň mu budú určite dobré. aj bundičku čo má takú feši menžestrovú, mu bola dosť veľká. ale budem pozerať tiež že čo mi bude treba, nech mi to naj na nete nevypredajú 😀 😀 😀
a papučky už mám pre neho dvojo reserve, ako nové za 1/2 cenu, no nekúp to 😀 😀 😀

simka9122008
21. jún 2009

krásny je lucul aj skvelá farba

luculka
21. jún 2009

glor,,,, 😀 no nasa herecka behá doma ako víchrica,,,ale vonku ani za svet,,,,vonku sa chce vozit alebo nosit 🙄

ali stále hladám,,,zajtra bude MM doobeda s malou tak ideme s maminou na nákupy,,, 🙂 ,,,chcem nieco pre seba,,,a pozreme aj kociky 🙂 🙂

simka moja naj farba 🙂
aj tento je fajn,,,http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3487042

luculka
21. jún 2009

glor vy mate aký?,,,kábel si nenasla? 😅

simka9122008
21. jún 2009

Ten prvý je oveľa krajší

simka9122008
21. jún 2009

A k tomu kakaniu, tak aj moja malá asi každý druhý deň kaká častejšie také zubové, veď už aj dosť dlho má stále iba 12 zubov a nie a nie jej vísť ostatné 😠

luculka
21. jún 2009

ali ake papucky,,ukáz,,aj ja musim Natus nejake pozret

simka9122008
21. jún 2009

No fakt, pomaly, ale isto musíme pokukávať už po jesenných veciach, no moja malá je taká drobunká asi ako Bockina Rominka

simka9122008
21. jún 2009

Aj tento je krásny

bzuco
21. jún 2009

luci...tú demu má kamoška a zdá sa mi strašne malé miesto na sedenie - úzke a aj krátke 😒

luculka
21. jún 2009

videli ste na FB??? moja família,,, 😵 😵 http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...

bzuco
21. jún 2009

ali...to máte riadne malú nožičku 😅 ...že 13cm vnútro....také sme mali zimné
ja už 23ky budem obzerať - ale 1 mám ešte od baťu na kupon - ma vyšli 90,- 😀 takže celé na jeseň máme

alinka76
21. jún 2009

ja som sa rozhodla, že ten vak na sedenie idem spraviť, našla som si babu, čo má za výbornú cenu látku vrchnú, mikrovlákno mäkkučké, tak sa snáď do rozumnej ceny zmestním. už dlho po tom poškuľujem a terza som sa navnadila. však budú mať snáď raz detské izby, kde si ich budú môcť dať. a zatiaľ sa v obývačke potlačíme 😀

luculka
21. jún 2009

bzuco fakt?? no zajtra popozeram nazivo,,, 🙂

chcem si zajtra kupit aj ciernu farbu a prefarbiť plachtu ,,,,potom sa budem hrat na pani fotografku a porobim nati nejake foto,,,teda ak ju prilepím pred objektív 😀

glorita
21. jún 2009

luc no ten dryku je praktickejsi,nm aaj kosik..Nie my mame Jane sonic Evo 2009,taka novinka,ale este mame 2 kociky popri tomuto 😀 uz sa jedne z nich chystam dlhsie predat,ale nejako sa do toho nemozem 😀

alinka76
21. jún 2009

j uuuj kdeže, teraz len 21-tky topánky kupujem a to ešte má vôľu. my sme krpčekovia na nohy 🙂

luculka, fíííha, to sa tak robí? 😉 ja sa chystám vo dvore na lavičke deti pofotiť, na tej romantikuš, tak som zvedavá, či skôr prestane pršať alebo opadajú kvietky z jazmínu ☹

luculka
21. jún 2009

ali aj ja ho malej kupim,,,co dostane korunky na meniny a narodky jej taketo veci pokupim,,,sak hraciek má plno,,,a ani sa nehrá,,,teraz sme jej vsetky z obývačky dali prec,,,ma tam len stôl a stolicky,,,a nechýbaju jej

glorita
21. jún 2009

ali jaky vak myslis? 😉

luculka
21. jún 2009

luc no ten dryku je praktickejsi,,,nem rozumiem 😀

ali no tak zrovna nie,,,ale skusim 😀 😎

luculka
21. jún 2009

glor ten co ma aj ivka?

glorita
21. jún 2009

druhyyyy 😀 tusim cam 😎

alinka76
21. jún 2009

no a ináč dnes malý zaspal sám aj na obed aj večer. som bola pri ňom a rehnil sa mi, tak som mu odišla, vrátil sa do obývačky a poslala som ho nazad do postieľky, tak sa zvrtol, pomohla som mu hore do postele a veru zaspal 😵

na jojke chápete ten film? som to chcela pozerať ale dcéra by bola z toho mimo, tak sme to museli prepnúť. teraz to beží 1/2 hodinu ale teda brutal zábery. to nevedia že o 8-mej takéto filmy by nemali dávať? 😒

bzuco
21. jún 2009

ali..no malý bude mať nohy po tatovi 😅 😅 ...on nosí č.46 😅 😅 😅

alinka76
21. jún 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=180...

Luc, ja som malému tiež dávala bielu plachtu cez čelo postele, keď som chcela biely záber, lebo steny máme farebné všade 😀 a to klince o stenu pribiješ, aby držala, alebo ako? potom plachtu požič 😀

luculka
21. jún 2009

ali a malý sam vylezie z postielky?

alinka76
21. jún 2009

Luc to veru aj my máme hračiek dosť, konečne ho odrážadla bavia, tak chodí po dome a všade naráža. ale aspoň sa prehrá. a pri tom jeho vysedávaní pri rozprávke mu veru dobre padne. možno aj predriemne 😀 😀 😀

alinka76
21. jún 2009

Luc, nie, to v Lenkinej zaspáva, alebo v našej. tam ho dám potom keď my ideme spať. a spal túto noc až do rána, o 6-tej sa prebral a kukal na nás a čakal či si všimneme že je hore, podarený bol.

luculka
21. jún 2009

ali na chodbe máme vysoký radiator 😀 ,,,,alebo to ma nenapadlo,,poviem MM nech mi niekde urobi taký drziak na stenu,,,atelier 😎