Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
23. jún 2009

Lucul, som sa chcela opýtať, že či si mala ešte nervy ju prezliekať, až potom mi došlo že jedna je čierno-biela 😀 ale zlatá je na nich,nevyzerala nervozne. To môjho udržať bol problém. Staršia mi dobrovoľne pózovala ako modelka. Tá by vystriedala aj pol šatníka, keby som chcela 😀

Janka, tak ja tiež verím, že leto ešte bude a užijeme si to. To ja len nadväzujem na Luculku, že načo sú Telinke gumáky. Naše nestíhajú schnúť, čo chodíme 2x denne von a furt je pred dažďom alebo po daždi 😠

janka1874
autor
23. jún 2009

no alinka my síce gumáky máme ale Sendy do mláky tiež nešľapne 🙂 🙂 🙂

alinka76
23. jún 2009

to vážne? to čo sa boja že sa umažú? no náš ten furt, typický chalan, ale nejako mi to nevadí, pokiaľ je naozaj v "pracovnom". 😀

janka1874
autor
23. jún 2009

alinka netuším ale nešapne radšej obíde alebo kričí podľa toho s kým je a chce na ruky

luculka
23. jún 2009

tak nasa dnes zase,,,do kazdej mláky utekala,,,,a s takou radostou do kazdej stupila,,,musim zajtra foták zobrat 😵

abetka
23. jún 2009

ahojte. Maminky / cakatelky, nebojte sa nedostatku lasky pre deticky. Ta laska pride v takom mnozstve, ze ju budete aj predavat. 😉
Ja som dnes kupvala tominovi cele topanky a uz 23. Som kukala, ze co to ma za labu 😲
Zajtra ideme na neurologiu, tak to bude zase zazitok 😖

luculka
23. jún 2009

ali an nasa,,,typický chalan 😀

luculka
23. jún 2009

nemozem si pomoct ale tu mi príde ako nejaká striptérka,,,, 😅 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janka1874
autor
23. jún 2009

no luculka ty si číslo

abetka
23. jún 2009

lucul 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
23. jún 2009

no ja pozerám nejaké topky na MMB pre drobca, dajaké celokožené a som zúfalá, čo dokážu mamy pýtať za vyslovene okopané zničené topky ☹ 😠

luculka
23. jún 2009

no ten výraz a tá poza,,,, 😀 😀

abetka
23. jún 2009

alinka , ved aj ja som pozerala a tie ceny su niekedy naozaj prehnane 😠
Tak som isla do nakupneho centra a kupila take celkom fajn za 12€ 🙂 .Aku nozicku velku maju vase deturence?

janka1874
autor
23. jún 2009

no alinka ja celkovo žasnem aké ceny sú v poslednej dobre na MMB

abetka
23. jún 2009

su len z vnutra kozene a von kozenka, ale teraz som sa s tym uspokojila a navyse maju certifikat 😉

luculka
23. jún 2009

ali sak u nás v obuve inak drahej maju krásne topanky aj papucky,,,teda ale nie kozene,,tie som zatial nepozerala,,,za 10 eur,,,také plátene tenisky,,a klasicke papucky

janka1874
autor
23. jún 2009

abetka mi si žijeme na malej nohe Sendy má 20 len asi dvoje topánok 21

abetka
23. jún 2009

ja som pozerala nejake veci pre malu do skoly a tiez som bola znechutena. 😠

luculka
23. jún 2009

my 22,,,

alinka76
23. jún 2009

abetka, ja nie som ochotná podporovať zdieračov v obchodoch, čo pýtajú 600 Sk za topky, ktoré bude malý nosiť možno 3 mesiace. To fakt za polovicu kúpim dačo. Ale zase nech to vyzerá slušne. A u číňana nehrozí kupovať 😖

Som mala dosť v obchode, keď som musela dať 300 Sk za obyčajné čižmy. 😠

Lucul, tvoja je herečka od narodenia, vie, akú pozu má dať. Predpokladám, že sukňu si sama vyhrnula 😀

luculka
23. jún 2009

no náhodou tie nohavice a ponco co som ja dnes objednala bolo za super cenu,,,to len niektore maminy si myslia ze mozu za to chciet neviem co 🙄

luculka
23. jún 2009

ali sama,,,len aby jej to nezostalo 😕 😀

alinka76
23. jún 2009

no ja kupujem už 21, 20-tku sme akosi preskočili 😉

no u nás v priore tiež majú plátenky a kupovala som tam 2x dcére do školy a teraz čo doniesla za šrot, by ste nechápali, celé dotrhané a podrážky zničené. a riadna obuv Starheight alebo čo.

alinka76
23. jún 2009

ja mám tiež doma topánky po malom a tiež by som ich mohla dať na MMB, ale nebudem si robiť hanbu s tým, že sú okopané a dať ich za cenu,ktorá je viac ako symbolická, to nech radšej stoja v krabici. a počkajú si možno na dakoho, komu ich neskôr dám.

ja som si tiež myslela, že ceny pôjdu dole, že je kríza a menej sa nakupuje, ale niektoré maminy tam hádžu iné cifry za nosené veci 😖
sa mi tam páčia aj zimné bundy, ale je ešte zavčasu, zatiaľ ich mám len medzi obľúbenými odložené 😵 malý bude zase ako z nemeckého katalógu 😀

janka1874
autor
23. jún 2009

no alinka to som aj ja kukala že niektoré maminy hádžu ceny ako za nové veci nechápem ani ja

tinyleaf
23. jún 2009

janka, ale ta fotka so snehom bola robena pred mesiacom, takze bola v podstate jarna 😀

maminy, idem ja spat, tak ahojte 🙂

janka1874
autor
23. jún 2009

tiny to faaaaakt neblázni ja sneh nemusím najskôr stačína vianoce nech sú pekné biele 😀 😀 😀

janka1874
autor
23. jún 2009

no diem veru aj ja spať

abetka
23. jún 2009

dobru nocku 😉

luculka
23. jún 2009

baby 0200 je kod akej banky?? idem aj ja do hajan,,,bruuu 🙂